prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiecprof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec - zdjęcie profilowezdjęcie #1

prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje ...

Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, tarczycy i przytarczyc. Jestem autorem i współautorem wielu publikacji, w tym kilku podręczników chirurgii

Rozpoznanie: GUZ NEUROENDOKRYNNY G1, było dla mnie i mojej rodziny strasznym szokiem. Niezmiernie ważne było dla mnie zrozumienie i zainteresowanie ze strony Pana dr hab. n. med. Piotra Myśliwca, który nie potraktował mnie jak kolejny przypadek choroby, którą trzeba leczyć. Uzyskałam pomoc nie tylko w prawidłowym rozpoznaniu i leczeniu wyjątkowo nietypowej formy choroby nowotworowej ( natychmiastowa operacja), lecz także wsparcie duchowe. Nie interesowały mnie statystyki, liczby które nie znaczą nic — przecież nie wiedziałam w której grupie się znajdę : wśród tych którym udało się pokonać chorobę czy wśród tych którzy z nią przegrali, -chciałam żyć. Otwarcie, ufność i pozytywne nastawienie czerpałam podczas rozmów z empatycznym lekarzem, który pomimo moich chorób towarzyszących takich jak: ogromna nadwaga, cukrzyca, astma, nadciśnienie, neuropatia i wielu innych, nie bał się przeprowadzić tak skomplikowanej operacji. Po operacji bałam się bólu, jednak tak oddanemu lekarzowi, nie stanowiło to wyzwania. Dziękuję za opiekę, uśmiech, troskliwość, wyjątkowość …za to, że przede wszystkim żyję, tylko dzięki Panu.

Jest wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie, gdybym miała podjąć drugi raz decyzję o operacji na pewno byłby to Pan Doktor Piotr Myśliwiec za jego złote ręce, ciepło i troskę. W każdej chwili można na Jego poradę. Jest wspaniały w tym co robi! Więcej takich lekarzy.

Dr. Piotr Myśliwiec to doskonaly fachowiec i mistrz świata w swoim fachu. Dzięki jego zlotym rączkom znowu zaczynam czuć że żyje. Zawsze uśmiechnięty,serdeczny i slużący dobrą radą. Polecam wszystkim i wielkie dzięki panie doktorze

jeśli ktoś szuka wsparcia i fachowej pomocy polecam pana doktora Piotra Myśliwca wspaniały chirurg złote ręce i wspaniałe serce wszystkiego najlepszego Panie Doktorze

Panie doktorze Myśliwiec, dziękuję całym sercem za dobro, ciepło i cudownie wykonaną operację. Ogromnie się cieszę, że trafiłam w Pana złote ręce i bardzo wiele Panu zawdzięczam. Mój komentarz będzie dość obszerny, myślę, że niektórych zainteresuje jak w ciągu pół roku straciłam 33 kilogramy, pozbyłam się wielu chorób i jak wiele ta operacja dała. Kochani czytelnicy od lat 80 choruję na serce, zaczęło się od zapalenia mięśnia sercowego a następnie wieńcówka, niedokrwistość, arytmia i wiele innych kłopotów z sercem. W późniejszym czasie doszło nadciśnienie , cukrzyca 2 stopnia - wahania ...

W późniejszym czasie doszło nadciśnienie , cukrzyca 2 stopnia - wahania cukru były od 40 do powyżej 400 jednostek.
Diabetolog zlecił lek insulinopodobny zagraniczny, którego działanie jest identyczne jak insulina tylko w razie gdyby cukrzyca ustąpiła można go już nie brać.
Od lat 80-tych miałam problemy z nadwagą. Próbowałam różnych diet i na ten temat mogę książki pisać. Fakt nie raz schudłam kilka kilogramów, ale w niedługim czasie przybyło dwa razy więcej.
Moja waga przekroczyła 100 kg i doszły inne schorzenia kręgosłup i bezdech. Kładłam się spać i co parę minut budziłam się dusząc się.
Udałam się do pulmonologa, który zaproponował określone badania i zakładanie na noc maseczki i to miało ulżyć. W czasie tej wizyty ważyłam już drobiażdżek tylko 107 kg przy wzroście 165 cm.
W czasie rozmowy pulmonolog zaproponował czy nie zechciałabym poddać się operacji zmniejszenia żołądka - ja oczywiście na to jak na lato. Ze skierowaniem do chirurga wróciłam do domu cała w skowronkach, nie jeden raz mnie ostrzegano czy ja powinnam się poddać temu zabiegowi przy moich schorzeniach.
Wcześniej rozmawiałam z innymi lekarzami na ten temat ale nikt nie chciał dać skierowania z uwagi na moje chore serce i inne schorzenia jakie mnie trapią.
Pełna szczęścia mając skierowanie i wiele dobrych opinii lekarzy o Panu Doktorze Myśliwcu z duszą na ramieniu udałam się do doktora na pierwszą wizytę.
Co mnie pozostało zdrowie się sypie a do tego każdego wieczora jak kładłam się spać to nie byłam pewna czy nie udusi mnie bezdech.
Gdy weszłam do gabinetu w mojej głowie pustka zapanowała. Na początek dałam do przeczytania swoje historie choroby /w szpitalach straciłam bagatela 4 lata z mego życia/.
Następnie rozmowa, badania i Pan doktor wyjaśnił cierpliwie i dokładnie jak dla Ali z 1-szej "B" na czym polega taki zabieg, zbadał i dał skierowania na przeróżne badania u wielu specjalistów i analizy.
Oczywiście każdy specjalista wypowiadał się i dawał zgodę na ten zabieg z kardiologiem włącznie. Wszystkie zaświadczenia zbierałam przez pół roku i to nie czekając w kolejkach tylko robiąc je prywatnie. Mnie każdy dzień był drogi
Na niektóre badania finansowane przez NSZ trzeba czekać bardzo długo a mnie czas gonił.
Zdobyłam wszystkie zaświadczenia - pozwolenia ponownie poszłam na wizytę do doktora Myśliwca, czytał tę całą książkę wyników i opinii specjalistów i głęboko się zastanawiał nad każdym.
No i dzień pełen szczęścia mam skierowanie do szpitala i termin operacji.
Pól roku temu odbył się zabieg, po godzinie już rozmawiałam z rodziną a po paru godzinach już sama wstałam do toalety - dostałam burę od pielęgniarki jak już wracałam.
Następnego dnia już normalnie chodziłam
Po wyjściu ze szpitala nie było żadnych nawet najmniejszych powikłań, byłam pod troskliwą opieką doktora Myśliwca.
W bardzo krótkim czasie po cukrzycy śladu nie ma i już od dawna nie biorę żadnych leków. Ciśnienie się unormowało a i o bezdechu tylko niemiłe wspomnienie pozostało.
Minęło niespełna pół roku ja ważę 74 kg, jestem szczęśliwa mogę na siebie spojrzeć w lustro i o wielu chorobach zapomniałam - inne życie.
Pan Doktór Myśliwiec jest cudownie miłym, sympatycznym i bardzo komunikatywnym lekarzem. Na wszystkie zadane pytania przeze mnie jak i moją rodzinkę dokładnie wszystko wyjaśniał. Jest to lekarz, który kocha swój zawód. Poświęca wiele uwagi i dokłada wielu starań żeby pacjent był zorientowany i czuł się pewnie.
Ja i moja rodzina jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że powróciłam do zdrowia a ja chyba jestem szczęściarą, że trafiłam pod te złote ręce cudownie miłego, sympatycznego i bardzo cierpliwego chirurga.
Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze, ja dozgonnie będę Pana wspominała ciepło i miło i chciałabym na takich lekarzy trafiać jak Pan. Moja rodzina również Panu dziękuje za cudownie wykonany zabieg .

Jestem bardo zadowolona z opieki pana doktora Piotra Myśliwca. Jest lekarzem kompetentnym, troskliwym, dbającym o pacjenta. Posiada mile usposobienie, wykazuje wiele empatii.Jest to lekarz z powołania, cechujący się profesjonalizmem i poczuciem odpowiedzialności.Polecam dr Myśliwca w 100%.