Chirurg Ogólny Białystok

Chirurg ogólny Białystok dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec

Centrum Medyczne Aqua Medica
ulica Waszyngtona 30/1U
15-305 Białystok

Panie doktorze Myśliwiec, dziękuję całym sercem za dobro, ciepło i cudownie wykonaną operację.
Ogromnie się cieszę, że trafiłam w Pana złote ręce i bardzo wiele Panu zawdzięczam.
Mój komentarz będzie dość obszerny, myślę, że niektórych zainteresuje jak w ciągu pół roku straciłam 33 kilogramy, pozbyłam się wielu chorób i jak wiele ta operacja dała.
Kochani czytelnicy od lat 80 choruję na serce, zaczęło się od zapalenia mięśnia sercowego a następnie ...

lekarz Jerzy Hapanowicz

Proktolog, Chirurg ogólny

Lekarska Spółka Partnerska "Chirurgia"
Białystok, ul. Choroszczańska 24
15-740 Białystok

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, . Krępujące badanie i zabieg, zostało wykonane szybko, sprawnie i bezboleśnie. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Kazik

lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Wspaniały chirurg naczyniowy, zabiegi operacyjne wykonuje z mistrzowską precyzją, całym sercem oddany pacjentowi. Składam serdeczne podziękowania za przeprowadzenie tak trudnej operacji jak moja, życzę Panu dalszych wspaniałych sukcesów. Pozdrawiam, Krystyna z Suwałk
Opinia dodana przez: Krystyna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
ulica Fabryczna 27
15-471 Białystok

Bardzo dobry lekarz! Życzliwe podejście do pacjenta, duża doza humoru, pogoda ducha- pomagają przetrwać trudne chwile. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

Gabinet Angiologiczno-Chirurgiczny
Al. 1000-lecia PP. 10 A lok. 64
15-111 Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

Zielonogórska 9/36
15-674 Białystok

Kompetentny lekarz z ludzkim podejsciem do pacjeta i jego rodziny.Pacjent czuje się ważny i bezpieczny.
Opinia dodana przez: Irena

ulica Grota Roweckiego 37
15-174 Białystok

Serdecznie dziękuję za przeprowadzoną operację trzustki. Pomału dochodzę do siebie
Bałam się panicznie bólu pooperacyjnego,ale czego człowiek nie wytrzyma! Chumor trzyma się w normie tak jak był. Chylę czoło przed Panem doktorem i jego umiejętnościami. Dziękuję raz jeszcze.
Opinia dodana przez: Romana

lekarz Jerzy Głowiński

Transplantolog, Chirurg ogólny

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
15-687 Białystok

zlota raczka.Polecam wszystkim.Przeszczepial dla corki nerke,bez zadnych komplikacji.powiklan,zakazen.Z calego serca polecam.Wszystkie oceny na 5,szkoda ze inni lekarze nie sa tacy jak drGlowinski.Pozdrawiam go serdecznie.
Opinia dodana przez: gosc

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Bardzo dobra lekarka, miła i konkretna. Leczyła mego tatę a teraz sama oddałam się w ręce Pani Doktor. Polecem z całego serca.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Piotr Lisowski

Internista, Chirurg ogólny

ulica Zachodnia 2A/26
15-345 Białystok

Opinia dodana przez: Barbara D.

Chirurdzy ogólni w Białymstoku