Chirurg Ogólny Białystok

dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec

Centrum Medyczne Aqua Medica
ulica Waszyngtona 30/1U
15-305 Białystok

Panie doktorze Myśliwiec, dziękuję całym sercem za dobro, ciepło i cudownie wykonaną operację.
Ogromnie się cieszę, że trafiłam w Pana złote ręce i bardzo wiele Panu zawdzięczam.
Mój komentarz będzie dość obszerny, myślę, że niektórych zainteresuje jak w ciągu pół roku straciłam 33 kilogramy, pozbyłam się wielu chorób i jak wiele ta operacja dała.
Kochani czytelnicy od lat 80 choruję na serce, zaczęło się od zapalenia mięśnia sercowego a następnie ...

Wojciech Czubek

Chirurg ogólny

Lekarska Spółka Partnerska "CHIRURGIA"
Wołodyjowskiego 4 lok.U2
15-732 Białystok

Pan doktor to nie tylko znakomity lekarz, ale także wspaniały człowiek.Oprócz fachowej wiedzy posiada cenną umiejętność przekazywania informacji o chorobie. Wszystko cierpliwie i dokładnie wyjaśnia. Pacjent traktowany jest z uwagą i szacunkiem. Jestem pełen uznania. Dziękuję Panie Doktorze - wdzięczny pacjent Józef S.
Opinia dodana przez: Józef S.

dr Razak Hady

Uniwersytecki Szpital Kliniczny

Białystok

Jakiś czas temu przypadkowo trafiłam do prof. Hady'ego i dziękuję losowi, że trafiłam na takiego lekarza. Profesorze, dziękuję za wszystko, co było i z ufnością czekam na to, co będzie. Życzę wszelkiego dobra!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Grzegorz Hubar

ulica Stołeczna 15/22
15-879 Białystok

Byłam dwa razy u doktora w celu konsultacji i planowanego zabiegu. Pełen profesjonalizm. Wytłumaczył mi co, jak i kiedy się odbęrdzie, jakie będą skutki ewentualnej operacji. Zabieg miałam w Szpitalu MSWiA. Wszystko w jak najlepszym porządku. Doktor trochę zabiegany, ale bardzo konkretny.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jerzy Hapanowicz

Chirurg ogólny, Proktolog

Lekarska Spółka Partnerska "Chirurgia"
Białystok, ul. Choroszczańska 24
15-740 Białystok

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, . Krępujące badanie i zabieg, zostało wykonane szybko, sprawnie i bezboleśnie. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Kazik

lekarz Wojciech Gabrylewski

Białystok

Bardzo dobry specjalista.widać że sporo zabiegów już za nim.

lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Wspaniały chirurg naczyniowy, zabiegi operacyjne wykonuje z mistrzowską precyzją, całym sercem oddany pacjentowi. Składam serdeczne podziękowania za przeprowadzenie tak trudnej operacji jak moja, życzę Panu dalszych wspaniałych sukcesów. Pozdrawiam, Krystyna z Suwałk
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Angiolog

Gabinet Angiologiczno-Chirurgiczny
Al. 1000-lecia PP. 10 A lok. 64
15-111 Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

lekarz Zygmunt Olszówka

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Swobodna 24/240
15-756 Białystok

Nie polecam tego lekarza byłem jego pacjentem w prywatnym gabinecie z zapaleniem prostaty wydałem około 1000 na wizyty nie potrafił trafić w odpowiedni antybiotyk który by mi skutecznie pomógł po za tym od ilości tabletek które mi przepisywał miałem problemy z wątrobą a dolegliwość dalej się utrzymywały około 2 lat Lekarz nastawiony na kasę

lekarz Zbigniew Kamocki

Zielonogórska 9/36
15-674 Białystok

Kompetentny lekarz z ludzkim podejsciem do pacjeta i jego rodziny.Pacjent czuje się ważny i bezpieczny.
Opinia dodana przez: Irena

Chirurdzy ogólni w Białymstoku