Chirurg Ogólny Białystok

lekarz Jerzy Hapanowicz

Proktolog, Chirurg ogólny

Lekarska Spółka Partnerska "Chirurgia"
Białystok, ul. Choroszczańska 24
15-740 Białystok

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, . Krępujące badanie i zabieg, zostało wykonane szybko, sprawnie i bezboleśnie. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Kazik

lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Wspaniały chirurg naczyniowy, zabiegi operacyjne wykonuje z mistrzowską precyzją, całym sercem oddany pacjentowi. Składam serdeczne podziękowania za przeprowadzenie tak trudnej operacji jak moja, życzę Panu dalszych wspaniałych sukcesów. Pozdrawiam, Krystyna z Suwałk

Opinia dodana przez: Krystyna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
ulica Fabryczna 27
15-471 Białystok

Bardzo dobry lekarz! Życzliwe podejście do pacjenta, duża doza humoru, pogoda ducha- pomagają przetrwać trudne chwile. Polecam.

Opinia dodana przez: Danuta

Gabinet Angiologiczno-Chirurgiczny
Al. 1000-lecia PP. 10 A lok. 64
15-111 Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na własny rozwój – publikacje, szkolenia, udział w konferencjach, daje nadzieję na dobrze wykonaną pracę. Zabieg nie był dla mnie dyskomfortem, p. dr cały czas informuje co będzie robił, a przy tym ma bardzo lekką rękę do wykonywania wszelkich nakłuć i nacięć. Po zabiegu ponownie przypomina o wszelkich wskazaniach Na kolejnej wizycie po laserowej operacji żylaków metodą EVLT, dokładnie bada i informuje gdzie trzeba podać sklerozant. Tak rzetelnemu lekarzowi powierzyłam zabieg na drugiej nodze. Teraz cieszę się, że trafiłam do dr Piotra Lisowskiego. Lekkość w nogach i brak swędzenia niesamowicie poprawiło mój komfort życia.
Podczas jednej z wizyt widziałam, że chętnie dzieli się wiedzą z młodszymi – stażystce radiolog udzielał rad wskazując pozytywne i negatywne strony zdarzeń medycznych, informując przy tym jak sam to robi i dlaczego. Udostępnił także wzorzec dokumentacji jaki sam wypracował.
Za rok napiszę drugą opinię oceniając jak moje nogi funkcjonują po tych zabiegach.
Tymczasem dziękuję bardzo za polepszenie jakości mojego życia.

Opinia dodana przez: Barbara D.

Zielonogórska 9/36
15-674 Białystok

Kompetentny lekarz z ludzkim podejsciem do pacjeta i jego rodziny.Pacjent czuje się ważny i bezpieczny.

Opinia dodana przez: Irena

ulica Grota Roweckiego 37
15-174 Białystok

Serdecznie dziękuję za przeprowadzoną operację trzustki. Pomału dochodzę do siebie
Bałam się panicznie bólu pooperacyjnego,ale czego człowiek nie wytrzyma! Chumor trzyma się w normie tak jak był. Chylę czoło przed Panem doktorem i jego umiejętnościami. Dziękuję raz jeszcze.

Opinia dodana przez: Romana

lekarz Jerzy Głowiński

Transplantolog, Chirurg ogólny

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
15-687 Białystok

zlota raczka.Polecam wszystkim.Przeszczepial dla corki nerke,bez zadnych komplikacji.powiklan,zakazen.Z calego serca polecam.Wszystkie oceny na 5,szkoda ze inni lekarze nie sa tacy jak drGlowinski.Pozdrawiam go serdecznie.

Opinia dodana przez: gosc

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Bardzo dobra lekarka, miła i konkretna. Leczyła mego tatę a teraz sama oddałam się w ręce Pani Doktor. Polecem z całego serca.

Opinia dodana przez: Alina

lekarz Piotr Lisowski

Internista, Chirurg ogólny

ulica Zachodnia 2A/26
15-345 Białystok

Tymczasem dziękuję bardzo za polepszenie jakości mojego życia.

Opinia dodana przez: Barbara D.

Modlińska 8c/2
15-066 Białystok

wspolczesny doktor Judym... ludzki. traktujacy pacjenta podmiotowo. rozmawia intetesuje sie.... uratowal mi zycie i .... Doktorze, nigdy Pana nie zapomne.....

Opinia dodana przez: Monika

Chirurdzy ogólni w mieście Białystok