lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Radosław Kowalewski: Człowiek który potrafił odmienić ludzkie życie. Od kilku lat cierpiałam na niedokrwienie prawej kończyny dolnej- niedrożność tętnicy udowej wspólnej i powierzchniowej (skutek uboczny po radioterapii). Wysokiej klasy specjaliści/naczyniowcy starali się mi pomóc. Kilkakrotnie robiono mi operacje. Efekty były krótkotrwałe. Ostatnia operacja 05.11.2021 zakończyła się niepowodzeniem. Ze szpitala wypisano mnie "stan bez pogorszenia--nie udało się poprawić ukrwienia.” Odczuwałam potworne bóle. Stopa zimna, palce białe jak u trupa... Byłam skazana na amputacje nogi! Dr. Radosław Kowalewski, absolwent Białostockiej Akademii Medycznej, 20.12.2021 wykonał bardzo trudną i skomplikowaną operację —-przywrôcił mojej nodze ...

Radosław Kowalewski: Człowiek który potrafił odmienić ludzkie życie.

Dr. Radosław Kowalewski, absolwent Białostockiej Akademii Medycznej, 20.12.2021 wykonał bardzo trudną i skomplikowaną operację —-przywrôcił mojej nodze życie!
Po miesiącu rany całkowicie wygojone, po szwach nie ma śladu. Chodzę normalnie bez bôlu na moich własnych nogach. Brak mi słów na wyrażenie wdzięczności.....
Jest to człowiek zasługujący na tytuł najlepszego lekarza nie tylko w Polsce, ale i na Świecie.

Z wielkim poważaniem pacjentka (84 lata) ze Szczuczyna. Życzę dalszych sukcesôw!!! Irena Kazberuk
🌷❤️

Wybitny lekarz/specialista w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Dr. Kowalewski jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale również człowiekim o złotym sercu, stawiającym interes pacjenta ponad swój własny. Mojej 84 letniej Mamie groziła amputacja nogi (zaawansowna miażdżyca kończyny dolnej)-- skomplikowana, wielogodzinna operacja przeprowadzona przez Radosława Kowalewskiego zapobiegła amputacji. Mama obecnie szybko wraca do zdrowia. Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni. -Córka Ineza Dr. KOWALEWSKI is an exceptional vascular surgeon, knowledgeable and highly skilled. His professional expertise and performance are far above average. I definitely give him a perfect score of 10 and highly recommend his ...

-Córka Ineza

Dr. KOWALEWSKI is an exceptional vascular surgeon, knowledgeable and highly skilled. His professional expertise and performance are far above average. I definitely give him a perfect score of 10 and highly recommend his services. He is an amazing surgeon and a true master in his field.

Wybitny specjalista w swojej dziedzinie i serdeczny człowiek. Dziękuję Panie Doktorze za drugie życie . Waldemar Kruszewski.

Wspaniały specjalista .Współpracujemy z moją chorobą Raynauda od 11 lat.Jestem bardzo wdzięczna za leczenie mnie.Życzę każdemu choremu takiego lekarza.

Wspaniały chirurg naczyniowy, zabiegi operacyjne wykonuje z mistrzowską precyzją, całym sercem oddany pacjentowi. Składam serdeczne podziękowania za przeprowadzenie tak trudnej operacji jak moja, życzę Panu dalszych wspaniałych sukcesów. Pozdrawiam, Krystyna z Suwałk