Wojciech Czubek

Chirurg ogólny

Pan doktor to nie tylko znakomity lekarz, ale także wspaniały człowiek.Oprócz fachowej wiedzy posiada cenną umiejętność przekazywania informacji o chorobie. Wszystko cierpliwie i dokładnie wyjaśnia. Pacjent traktowany jest z uwagą i szacunkiem. Jestem pełen uznania. Dziękuję Panie Doktorze - wdzięczny pacjent Józef S.

Najlepszy lekarz i czlowiek pod sloncem!!! Uratował mi zycie, dziekuje Bogu, ze wlasnie ten lekarz mnie operował,bede mu wdzieczna do konca zycia, opiekowal sie mna jak rodzina po operacji,polecam wszystkim z calego serca!!!!!

Taki okrzyczany lekarz a nie potrafił bez powikłań i kardynalnych zaniedbań przeprowadzić prostej operacji wprawdzie onkologicznej ale wszystko było klarowne i pod kontrolą. Po co "pchał się " z laperoskopem skoro każdy przeciętny człowiek wie , że jeśli wcześniej pacjent był operowany metodą tradycyjną to na pewno są zrosty . Zlekceważył przeciwskazania i chciał poeksperymentować. To z jego winy wszystko się zblokowało i przestały pracować nerki. To on ponosi moralną i zawodową odpowiedzialność za to że w wyniku jego błędu doszło do zatrucia organizmu i śmierci bliskiej mi osoby 12.11. 2017r.

Zgłosiłam się do p.dr. z problemem żylaków.Diagnoza była szybka- zabieg usunięcia żył.Wytłumaczył na czym to polega. Na zabieg czekałam ok.3 tygodni.Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Opieka w szpitalu - rewelacja.Chcę także pochwalić poradnię na ul. Choroszczańskiej w B-stoku - miła obsługa,profesjonalizm. Polecam

Wspaniały człowiek i lekarz takich jak On trzeba szukać. Bo w świecie w jakim żyjemy to jest rzadkość. Prawdziwy lekarz z o poświęceniem. Polecam Go wszystkim pacjętom.

poświęceniem. Polecam Go wszystkim pacjętom.

Fatalny lekarz. Przez niego zmarła droga mi osoba 12.11.2017r. radzę omijać go szerokim łukiem . Nie polecam. Te opinie o nim to są napisane "na wyrost"

Niestety nie mam dobrej opinii o tym lekarzu, uszczypliwe uwagi na pierwszej wizycie mogłem jeszcze jakoś przełknąć, ale druga wizyta była prawdziwym horrorem. W trakcie zabiegu strasznie się śpieszył i wszystko wykonywał niedbale i chaotycznie. Nie polecam!!!

Jest to prawdziwy lekarz z powołania, bardzo życzliwy dla pacjentów i podległego personelu, tylko takich lekarzy Polsce potrzeba. Pracuje obecnie w szpitalu w Wysokiem Mazowieckiem. Pacjent Jan Baczewski

Pracuje obecnie w szpitalu w Wysokiem Mazowieckiem.

Pacjent Jan Baczewski

Byłam z wizytą u tego lekarza dwukrotnie raz przecinał mi torbiel na twarzy,druga wizyta kontrolna bo rozcięciu głowy. Jest fantastyczny,miły,uprzejmy,uśmiechnie się zażartuje przyjmuje pacjenta bez żadnej łaski. Najlepszy lekarz w szpitalu w Wysokiem Mazowieckiem. :)

Facet nie z tej ziemi. Cudowny człowiek, niezwykła osobowość. Definitywnie lekarz z powołania. Kompetentny, miły, uprzejmy. Kultura osobista na wysokim poziomie. Polecam. Świat byłby cudowny, gdyby było więcej takich.