Wojciech Czubek

Zgłosiłam się do p.dr. z problemem żylaków.Diagnoza była szybka- zabieg usunięcia żył.Wytłumaczył na czym to polega. Na zabieg czekałam ok.3 tygodni.Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Opieka w szpitalu - rewelacja.Chcę także pochwalić poradnię na ul. Choroszczańskiej w B-stoku - miła obsługa,profesjonalizm. Polecam

Facet nie z tej ziemi. Cudowny człowiek, niezwykła osobowość. Definitywnie lekarz z powołania. Kompetentny, miły, uprzejmy. Kultura osobista na wysokim poziomie. Polecam. Świat byłby cudowny, gdyby było więcej takich.

Fantastyczny lekarz, z powołaniem, oby więcej takich ludzi na tym świecie, jak ten Pan doktor:) Dziękuję:)

Byłam z wizytą u tego lekarza dwukrotnie raz przecinał mi torbiel na twarzy,druga wizyta kontrolna bo rozcięciu głowy. Jest fantastyczny,miły,uprzejmy,uśmiechnie się zażartuje przyjmuje pacjenta bez żadnej łaski. Najlepszy lekarz w szpitalu w Wysokiem Mazowieckiem. :)

Fantastyczny lekarz!godny polecenia. Operował mego tatę z rakiem trzustki ratując mu życie ,niedawno sam bylem jego pacjentem i ponownie 100% sukces.

Jestem bardzo wdzięczna za leczenie, kultura osobista na wysokim poziomie.

Jestem bardzo wdzięczna za leczenie, kultura osobista na wysokim poziomie.

Bardzo dobry lekarz ktory leczyl mnie w 2010/2011 roku. Wpierw mialem ostre zapalenie trzustki z powodu kamicy zolciowej w pazdzierniku 2010 r a w marcu 2011 operacje usuniecia pecherzyka zolciowego. Lekarz jakich niewielu, kompetentny, mily, uprzejmy, znajacy sie na swoim fachu.

Jest to prawdziwy lekarz z powołania, bardzo życzliwy dla pacjentów i podległego personelu, tylko takich lekarzy Polsce potrzeba. Pracuje obecnie w szpitalu w Wysokiem Mazowieckiem. Pacjent Jan Baczewski

Pracuje obecnie w szpitalu w Wysokiem Mazowieckiem.

Pacjent Jan Baczewski

Bardzo konkretna osoba , która poradziła sobie z tak rozhisteryzowaną osobą jak ja -jestem wcale nie odporna na ból, stomatolog nawet daje mi znieczulenie do znieczulenia.... b.j.

b.j.