dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

Super podejsie do pacjenta. Bardzo kompetentny i bezposredni. Byłam jego pacjentka i jako jedyny rozmawiał ze mną jak z człowiekiem. Wszystko mi wyjaśnił dokładnie, odpowiedzial na moje pytania konkretnie. Nie pozbawiony poczucia humoru przez co czlowiek nie czuje tak bardzo strachu.

Bardzo kompetentny, uczciwy, przesympatyczny człowiek i lekarz. Bardzo dobry specjalista. Nazywa rzeczy po imieniu i rozwiewa wszystkie obawy i wątpliwości. Polecam.

Świetny człowiek, śmieszny po wejściu nie stresujesz się. Wytłumaczy, podpowie. Nie jest sztywnym człowiekiem, których można spotkać często w przychodniach, wychodzi naprzeciw pacjęta. POLECAM!

Wysokiej klasy specjalista. Wspaniały chirurg i onkolog. Przede wszystkim wspaniały człowiek. Tak miłego, kompetentnego i empatycznego specjalisty poza Nim nie ma na całym Podlasiu!

Wizyta była krótka, ale wszystkiego się dowiedziałam. Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Zabieg przebiegł prawidłowo, bez komplikacji i w świetnej atmosferze. Polecam

Byłam najpierw na wizycie "rozpoznawczej", chciałam się poradzić w sprawie usuwania pieprzyka. Za wizytę nie wziął ani złotówki, nie nakłaniał też na usuwanie. Zdecydowałam się jednak na zabieg i kolejna wizyta (czyli usunięcie pieprzyka) to koszt 100zł, zgodnie z cennikiem. Rzeczywiście kolejki są długie jeśli chodzi o konsultacje, natomiast na zabiegi umawia się na konkretną godzinę. Jestem w pełni zadowolona, jutro idę na USG piersi, nie mam wątpliwości, że wizyta będzie rzetelna i wiarygodna. Polecam w 100%!

Znakomity lekarz, świetny fachowiec, miły człowiek. Konkretny ,o ujmującym sposobie bycia, wzbudzający zaufanie.Zabieg został wykonany w mistrzowski sposób.Gorąco polecam Pana Doktora!

Wg mnie świetny lekarz. Napięcie z którym człowiek wchodzi do gabinetu (fakt, kolejki są długie i trzeba się naczekać), mija jak ręką odjął. Polecam wszystkim znajomym i też chwalą. Być może nie zawsze ma dobry humor (mnie nie zdarzyło się jeszcze trafić na taki, mimo wieloletnich wizyt), ale zrozumcie człowieka!! Mógłby przyjmować tylko dziesięciu pacjentów i nie byłby zmęczony, ale gdzie poszłaby ta reszta?

b.dobry lekarz,specjalista,godny polecenia.Operował mnie kilka lat temu i od tego czasu jestem pod kontrolą w Por.Onkologicznej w szpitalu MSWiA.Korzystałam tez z wizyty w gabinecie prywatnym .Mam pełne zaufanie do diagnozy dr. Andrzeja.Odpowiada mi też poczucie humoru dr.Jedyną niedogodnością są długie kolejki w MSWia i gabinecie prywatnym.Szkoda,że nie mozna zapisać się na wizyte prywatną -dzień i godzina.Ale da sie to przeżyć raz do roku.

BARDZO DOBRY, UCZCIWY ,KOMPETENTNY. PRZYJAZNY PACJENTOWI.Ktoś w opinii pisze, że ma humory. Kto ich nie ma. Co do żartów, uważam że są taktowne i na miejscu. Jeżeli komuś nie odpowiadają polecam dr. Michała Chomańskiego - ten lekarz ma dopiero humor :)