dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

Super lekarz, kompetentny , miły i w moim przypadku szczęśliwy, ponieważ problem okazał się niegroźny.

Bardzo dobry specjalista. Operował mnie w 2007r. Miły, bezpośredni w stosunku do pacjentów. Kompetenty w dziedzinie onkologii.

supre super jeszcze raz super ;) polecam każdemu ;)

supre super jeszcze raz super ;)
polecam każdemu ;)

Jest to naprawde swietny fachowiec, bardzo kompetentny, ludzki i konkretny. Takich lekarzy nam brakuje.

Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, najpierw wizyty kontrolne, jednak po jakimś czasie guzek zaczął mi się powiększać, więc lekarz zalecił usunięcie. Sam zabieg zupełnie bezbolesny, po 2 miesiącach nie ma śladu blizny. Na dalsze wizyty kontrolne oczywiście też planuję dr. Dmitruka.

kiepski z niego chirurg nie polecam go nikomu

kiepski z niego chirurg nie polecam go nikomu

Byłam najpierw na wizycie "rozpoznawczej", chciałam się poradzić w sprawie usuwania pieprzyka. Za wizytę nie wziął ani złotówki, nie nakłaniał też na usuwanie. Zdecydowałam się jednak na zabieg i kolejna wizyta (czyli usunięcie pieprzyka) to koszt 100zł, zgodnie z cennikiem. Rzeczywiście kolejki są długie jeśli chodzi o konsultacje, natomiast na zabiegi umawia się na konkretną godzinę. Jestem w pełni zadowolona, jutro idę na USG piersi, nie mam wątpliwości, że wizyta będzie rzetelna i wiarygodna. Polecam w 100%!

b.dobry lekarz,specjalista,godny polecenia.Operował mnie kilka lat temu i od tego czasu jestem pod kontrolą w Por.Onkologicznej w szpitalu MSWiA.Korzystałam tez z wizyty w gabinecie prywatnym .Mam pełne zaufanie do diagnozy dr. Andrzeja.Odpowiada mi też poczucie humoru dr.Jedyną niedogodnością są długie kolejki w MSWia i gabinecie prywatnym.Szkoda,że nie mozna zapisać się na wizyte prywatną -dzień i godzina.Ale da sie to przeżyć raz do roku.

W 100% polecam! Bardzo dobry specjalista i do tego wspaniały i miły człowiek. Otwarty i przyjazny. Nie jest nadętym bufonem ;)

BARDZO DOBRY, UCZCIWY ,KOMPETENTNY. PRZYJAZNY PACJENTOWI.Ktoś w opinii pisze, że ma humory. Kto ich nie ma. Co do żartów, uważam że są taktowne i na miejscu. Jeżeli komuś nie odpowiadają polecam dr. Michała Chomańskiego - ten lekarz ma dopiero humor :)