dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

Witam ! Jest to WSPANIAŁY LEKARZ i CZŁOWIEK jednocześnie. Mam ogromne zaufanie do tego lekarza. Jestem pod jego opieką kontrolną od kilku lat i nie mam żadnych uwag do jego zachowania i kompetencji.

Świetny lekarz, mocno podbudowuje człowieka, zawsze uśmiechnięty i dowcipny, nie za wszystkie konsultacje bierze pieniądze, bierze mniej niż ma zapisane w cenniku:) Byłam u niego z 3 razy przed zabiegiem i wziął pieniądze tylko za zabieg. Polecam

Świetny fachowiec, szybkie rozpoznanie, skuteczne leczenie. Polecam

Świetny fachowiec, szybkie rozpoznanie, skuteczne leczenie. Polecam

doskonały specjalista - kompetentny, wierzę mu w 100%, wspaniały człowiek - sprawia, że pacjent po wejściu do gabinetu przestaje się bać

Ja osobiście szczerze polecam tego lekarza; rzeczowy, ciekawy (wywiad) i szczery; profesjonalista w każdym calu. Koszt wizyty, rzecz jasna, uzależniony jest od rodzaju zabiegu, któremu się poddajemy.

Świetny specjalista, miła atmosfera, pełne zrozumienie, wspaniała opieka, zabieg całkowicie bezbolesny, profesjonalne wykonanie zabiegu, polecam z całą odpowiedzialnościa!!

pAN DOKTOR JEST OSOBĄ BARDZO KONTAKTOWĄ I POGODNĄ ORAZ BARDZO BEZPOŚREDNIĄ NIE STWARZAJĄCĄ DYSTANSU pOZA TYM JEST TO WSPANIAŁY SPECJALISTA I CZŁOWIEK

Świetny specjalista , godny polecenia, szanujący pacjentów zwłaszcza ich czas, niesamowicie miły i taktowny, pomijając oczywistą kwestie, jaką jest jego absolutny profesjonalizm.

Został mi polecony przez osobę której pomógł i też bardzo go chwali.Chodziłam do niego na krioterapie. Jedyny lekarz któremu ufam. Miał wiele cierpliwośći dla mnie bo dzwoniłam i chodziłam do niego bo miałam wiele pytań jeżeli coś tylko wzbudzało moje wątpliwości podczas leczenia. Nie wachałabym się ani chwili żeby polecić go.

kompetentny bardzo dobry miły Doktor poecam nigdy mnie nie zawiódł pozdrawiam Elżbieta Piasecka