Onkolog Białystok

dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

al. Piłsudskiego 20/1
15-308 Białystok

Bardzo miły i bezpośredni lekarz.Wszystko wyjaśni i jest super specjalistą.Jestem już dwa lata pod jego opieką i bardzo sobie chwalę.Jest miły i bezpośredni.Polecam każdemu kto ma jakieś wątpliwości.Wspaniały chirurg onkolog.Krystyna
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: anna

Tadeusz Pietrewicz

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Sienkiewicza 2/4
Białystok

Po wizycie u dr. Pietrewicza jestem pod wielkim wrażeniem. Został mi polecony przez znajomą, która jest jego wierną pancjentka od kilku lat i u której rodziła i będzie rodzić kolejne dziecko.
To rzeczywiście bardzo spokojny, budzący zaufanie lekarz. Wizyta trwała ponad godzinę ( !!! ).
Pan doktor wnikliwie pytał o wszystko, o czym poprzednicy nawet nie pomyśleli, że może byc ważne. Zlecił badania, o których wcześniej nawet mi ...

Artur Nowak

Ginekolog onkolog

Poliklinika Położniczo-Ginekologiczna dr Arciszewski
Zamenhofa 19 Białystok
15-435 Białystok

Szukałam lekarza, który w przyszłości prowadziłby moja ciążę. Tak trafiłam do dr Nowaka. Prowadził moją pierwszą ciążę. Czułam się spokojna. Będąc w drugiej ciąży nie miałam już dylematu z wyborem lekarza, bo wiedziałam, że będzie to dr Nowak. Niezmiennie od paru lat jestem pod jego opieką. Zawsze kulturalny, taktowny, miły, cierpliwy. Odpowiada na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Marlena

dr Zofia Boroń

Onkolog

centrum onkologii
ul. Ogrodowa 12, 15-027 Białystok
15-161 Białystok

Witam! Czy może ktoś wie gdzie Pani doktor przyjmuje prywatnie? potrzebuje szybki namiar. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Beata Maćkowiak-Matejczyk

Gabinet Ginekologiczny
Kard. St. Wyszyńskiego 8B/32
15-888 Białystok

Konkretna polecana osoba szczegółowo wyjasni na czym będzie polegało leczenie bardzo polecam wszystkim już na drugiej wizycie skierowała do szpitala nie to co inni lekarze eksperymentują latami a choroba się rozwija pani doktor szybko reaguje. Bardzo chciałabym podziękować za zajęcie się moim przypadkiem. Gorąco polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Bożena Bagan

Białystok

Stanowczo odradzam! Kobieta wykonała cytologię w trakcie rozwijającej się infekcji, którą widziała i zlekceważyła. Przy badaniu ginekologicznym są obecne osoby trzecie!!! I uwaga! Zabierają i przetrzymują dowody osobiste, co teoretycznie nie powinno mieć miejsca… najgorszy ginekolog u jakiego byłam….
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Kitszel

Onkolog dziecięcy, Pediatra

ulica Zagórna 2H/9
15-820 Białystok

Lekarz ? Z takim podejściem do pacjenta to może być lekarzem ale chyba na papierze tylko.. nie polecam.

lekarz Paweł Knapp

ulica Legionowa 13
15-281 Białystok

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Mariola Kucharewicz

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok

Bardzo miła kompetentna osoba, młoda wprawdzie ale sumienie wykonuje swoją pracę. Dba o dobro pacjenta i każdy przypadek rozpatruje indywidualnie.

Onkolodzy w Białymstoku