lekarz Krystyna Ostrowska-Cichocka

Internista, Onkolog

2,7

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u Pani Doktor. Była sympatyczna , dokładna i skrupulatna. Wysłuchała mnie , poleciła dalszą drogę dbania o swoje zdrowie. Polecam i pozdrawiam!

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u Pani Doktor.
Polecam i pozdrawiam!

Bezczelna kobieta. Wogle nie pomocna. Odniosłam wrażenie że przez to że jest lekarzem daje jej to władzę nad innymi ludźmi a jest zwykłym człowiekiem jak każdy inny. Ze swojej strony tej Pani nie odpuszczę i złoże skargę. Nikomu nie polecam styczności z tą Panią.

NAJGORSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKAŁAM W SWOIM ŻYCIU NIKOMU NIE POLECAM.ORDYNARNA I BARDZO ALE TO BARDZO CHAMSKA.DZIWIĘ SIĘ BARDZO ŻE TA PANI PRACUJE NA ONKOLOGI CHYBA JEJ TAM NIE POWINNO BYĆ NIECH DALEJ KOSI KASĘ PRYWATNIE BO TO POTRAFI