Internista Białystok

Internista, Reumatolog

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Lekarz diagnozę stawia po bardzo dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, analizie zleconych badań laboratoryjnych radiologicznych oraz po badaniu przedmiotowym. Bardzo skrupulatnie monitoruje przebieg choroby, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania, wyjaśnia związki przyczynowo-skutkowe schorzenia w sposób jasny i konkretny. Do pacjentów odnosi się bardzo uprzejmie, szanuje ich czas punktualnie ich przyjmując. Cechuje go bardzo wysoka kultura osobista, profesjonalne i etyczne wykonywanie zawodu lekarza. Doktor Karol Kita jest lekarzem, którego mogę polecić ...

Marek Łuczaj

Internista, Lekarz rodzinny

Szpitalny Oddział Ratunkowy z Pododdziałem Intensywnej Terapii i Punktem Podawania Cytostatyków

15-276 Białystok

Lekarz nawet nie chciał sprawdzać moim wyników badań, krwi, moczu ani skóry( z których wynikało, że mam Gronkowieca złocistego), nie dam rady chodzić bo mi mięśnie juz atakuje( puchną mi) i stwierdził z góry, że to jest sprawa dermatologa i odesłał mnie do pck. Zachowanie lekarza na wizycie też pozostawia dużo do życzenia - chamski, jak coś mówiłem to mówił do mnie "proszę się nie odzywać". Nic nie brał pod ...
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Anna Ostrowska-Nieścieruk

Endokrynolog, Internista

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Pani doktor Anna Ostrowska-Nieścieruk najlepszy endokrynolog jakiego znam.Pani doktor zajęła się mną bardzo fachowo i kompleksowo. Wszystkim szukającym dobrego specjalisty bardzo polecam🙂
Opinia dodana przez: Beata

dr hab. n. med. Anna Kuryliszyn-Moskal

Reumatolog, Internista

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

Poszłam do niej, bo kierowałam się tym, że jest kierowniczką białostockiej rehabilitacji i jest generalnie znana. Faktycznie dużo czasu poświęca pacjentowi (siedziałam za biurkiem ponad godzinę, kiedy ludzie byli u pani profesor umawiani co pół godziny). Sama też weszłam prawie 60 minut po umówionej godzinie. Trzeba zaznaczyć, że sama bardzo mało mówiłam, ponieważ to ona cały czas mówiła. Nie skierowała mnie na żadne badania a moje deformacje palców uznała za ...

dr n. med. Czesław Drozd

Reumatolog, Internista

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy i Reumatologiczny dr n. med. Jerzy Talarczyk
Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
15-276 Białystok

1-bardzo miły dr. 2-zlecił odpowiednie badania. 3-wykluczył poprzednią diagnozę na którą leczono mnie od 1996r.- która doprowadziła mnie do kalectwa najwyższej grupy. 4-super
Opinia dodana przez: wojtek

dr hab. n. med. Zenon Siergiejko

Alergolog, Internista

ulica Ogrodowa 5
15-010 Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ma ogromne doświadczenie w leczeniu chorób alergicznych. Dziekuję za pomoc Panie Profesorze.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Leszek Minkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Wspaniala osoba,od tego zaczne.Przyjechal do domu do mojej 84 letniej matki ktora z natury nie cierpi lekarzy i jest bardzo trudna pacjentka. Swietnie rozmawial,rozladowal napiecie i dala sie zbadac. Umie diagonozowac i nie wprowadza paniki.Takich lekarzy trzeba nam wiecej ! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Irena Sajewicz

Internista

ul. Skłodowskiej 14 pok.10
15-950 Białystok

Wczoraj wyszłam ze szpitala tz Sniadeckiego.Spotkałem się tam z dużą serdecznością i zaangażowaniem ze strony personelu szpitala.

Pani ordynator dr.Irena Sajewicz podchodzi do pacjentów z dużą serdecznością i zaangażowaniem, a co najważniejsze z dużym poziomem wiedzy medycznej.
Bardzo dziękuję za leczenie i opiekę.
Tą drogą pozwolę sobie również podziękować Paniom pielęgniarkom. Były nad wyraz zaangażowane w wykonywaną prace i bardzo sympatyczny. Zaznaczam, że moja opinia nie jest odosobniona.
Stwierdzam, ...

lekarz Andrzej Radziszewski

Internista, Kardiolog

Białystok

Wspaniały lekarz,wg mnie najlepszy kardiolog! Ogromna wiedza,a przy tym absolutnie idealne podejście do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy,potrafi dokładnie wszystko wyjaśnić.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Marta Pszczółka

Internista

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Bardzo miła i fachowa Pani Doktor! Bardzo chętnie i szczegółowo wszystko wytłumaczy, z cierpliwościa i wyrozumiałoscią

Interniści w Białymstoku