dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

Wg mnie świetny lekarz. Napięcie z którym człowiek wchodzi do gabinetu (fakt, kolejki są długie i trzeba się naczekać), mija jak ręką odjął. Polecam wszystkim znajomym i też chwalą. Być może nie zawsze ma dobry humor (mnie nie zdarzyło się jeszcze trafić na taki, mimo wieloletnich wizyt), ale zrozumcie człowieka!! Mógłby przyjmować tylko dziesięciu pacjentów i nie byłby zmęczony, ale gdzie poszłaby ta reszta?

Byłem w prywatnej praktyce tego lekarza, stado pacjentów w poczekalni i klatce schodowe, lekarz nie umawia na określoną godzinę,trzeba zmarnować dużo czasu w kolejce, chociaż muszę mu przyznac, że przyjmuje do ostatniego pacjenta. Odradził mi usunięcia guza,był przekonywujący i przekonał mnie. Guz później rozrósł się i poszedłem do innego lekarza, bo wystraszył mnie ten jego bałagan kolejkowy. Ten inny lekarz był zdziwiony, dlaczego wcześniej guza nie usunełem, bo teraz trzeba było robić to operacyjnie w znieczuleniu ogólnym.

Witam Serdecznie; może i ten lekarz jest super specjalistą, ale na pewno brak mu taktu, ma zmienne nastroje,głupie żarty, a tym samym oczekuje od pacjentów znajomości wiedzy medycznej i postępowania w leczeniu; nie precyzuje swoich wypowiedzi-"za język trzeba ciągnąć".....

świetny specjalista i bardzofajny człwiek...nie nadęty bufon . Cieszę sie ,że trafiłem do jego gabinetu . Polecam innym potrzebującym pomocy

Polecam innym potrzebującym pomocy

Bardzo dobry lekarz,wspaniały człowiek,a do tego ciepły i serdeczny.Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza.Polecam wszystkim tego znakomitego lekarza i człowieka.Jagoda

Miły człowiek ale mam wątpliwości co do leczenia.

Miły człowiek ale mam wątpliwości co do leczenia.

jest super poleciłam już koleżance z pracy

jest super poleciłam już koleżance z pracy

Jest wspaniałym lekarzem, podczas wizyty wszystko szczegółowo opowiedział, informował mnie co i jak będzie robić. Jest przesympatyczny jego poczucie humoru eliminuje strach z którym się przychodzi :) jest godny polecenia :)

jest zmienny w nastrojach, czasami wręcz nieprzyjemny i ostry w słowach, chociaż pierwsze wizyty odebrałam całkowicie odmiennie. wymaga od pacjenta wiedzy medycznej i znajomości procedur postępowania, a co mnie to obchodzi ja jestem pacjentem i przychodzę po fachową poradę i leczenie. Nie obchodzi mnie ich wewnętrzny porządek prawny, ład w przyjmowaniu pacjentów. W unii wygląda to o wiele prościej, ale czy pacjent jest winien, że u nas nie ma w niczym jasności, ale lekarz znający się b.dobrze-fachowiec, polecam, ale bywa krnąbrny, moę zaskoczyć swoim zachowaniem

Polecono mi tego lekarza jako wyjątkowego specjalistę - niestety wyszłam z gabinetu rozczarowana, a przede wszystkim niedoinformowana.Podsumowując, niezbyt uprzejmy człowiek, który oczekuje od pacjenta wiedzy medycznej, sam przy tym niczego nie wyjaśniając.