lek. dent. Ewa Szczygiełlek. dent. Ewa Szczygieł - zdjęcie profilowe

lek. dent. Ewa Szczygieł

Stomatolog

Liczba opinii: 40
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:40
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów  

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wybielanie zębów zostało wykonane profesjonalnie, a efekt jest naturalny i piękny. Polecam serdecznie

Wybielanie zębów zostało wykonane profesjonalnie, a efekt jest naturalny i piękny. Polecam serdecznie

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Jako pacjent bardzo cenię sobie konkretne podejście lekarza. W gabinecie Szczygieł Stomatologia wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, a samo leczenie przebiegło sprawnie i bezboleśnie.

Jako pacjent bardzo cenię sobie konkretne podejście lekarza. W gabinecie Szczygieł Stomatologia wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, a samo leczenie przebiegło sprawnie i bezboleśnie.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Szczerze polecam wizyty z dziećmi. Moja 5-letnia córka wyszła z gabinetu uśmiechnięta i z naklejką dzielnego pacjenta. Brak traumy u dziecka to dla mnie największy priorytet.

Szczerze polecam wizyty z dziećmi. Moja 5-letnia córka wyszła z gabinetu uśmiechnięta i z naklejką dzielnego pacjenta. Brak traumy u dziecka to dla mnie największy priorytet.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Każda wizyta przebiega punktualnie i bez niepotrzebnego oczekiwania. Dobra organizacja pracy sprawia, że czuję szacunek do mojego czasu. To duży atut.

Każda wizyta przebiega punktualnie i bez niepotrzebnego oczekiwania. Dobra organizacja pracy sprawia, że czuję szacunek do mojego czasu. To duży atut.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

W gabinecie panuje przyjazna, spokojna atmosfera. Wnętrze jest estetyczne i czyste, co ma dla mnie duże znaczenie. Czułam, że standard higieny stoi na bardzo wysokim poziomie

W gabinecie panuje przyjazna, spokojna atmosfera. Wnętrze jest estetyczne i czyste, co ma dla mnie duże znaczenie. Czułam, że standard higieny stoi na bardzo wysokim poziomie

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Miałam usuwaną ósemkę i zabieg przebiegł szybciej, niż się spodziewałam. Rekonwalescencja była bezproblemowa.

Miałam usuwaną ósemkę i zabieg przebiegł szybciej, niż się spodziewałam. Rekonwalescencja była bezproblemowa.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Lekarz był delikatny i dokładnie tłumaczył każdy etap zabiegu.

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Lekarz był delikatny i dokładnie tłumaczył każdy etap zabiegu.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Po zabiegu zęby są gładkie i błyszczące. Pani higienistka bardzo dokładna, a przy tym delikatna. Czułam się zaopiekowana przez cały czas.

Po zabiegu zęby są gładkie i błyszczące. Pani higienistka bardzo dokładna, a przy tym delikatna. Czułam się zaopiekowana przez cały czas.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Długo zwlekałem z wizytą, bo bałem się bólu i kosztów, ale już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że trafiłem do właściwego miejsca. Pani doktor wytłumaczyła każdy etap leczenia, używała mikroskopu i najnowszego sprzętu. Cały zabieg odbył się w komfortowej atmosferze, bez bólu i stresu. Wreszcie mogę jeść bez dyskomfortu.

Długo zwlekałem z wizytą, bo bałem się bólu i kosztów, ale już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że trafiłem do właściwego miejsca. Pani doktor wytłumaczyła każdy etap leczenia, używała mikroskopu i najnowszego sprzętu. Cały zabieg odbył się w komfortowej atmosferze, bez bólu i stresu. Wreszcie mogę jeść bez dyskomfortu.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Świetny efekt już po jednej wizycie! Zęby są bielsze, ale wyglądają naturalnie. Cały zabieg przeprowadzony profesjonalnie, bez żadnego dyskomfortu.

Świetny efekt już po jednej wizycie! Zęby są bielsze, ale wyglądają naturalnie. Cały zabieg przeprowadzony profesjonalnie, bez żadnego dyskomfortu.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
  lastseen stat