dr n. med. Tomasz Guszcz

Urolog

Bywałem u wielu learzy . Ale dopiero dr. Gałek zajął się dokładnie moją chorobą , a teraz dr. Guszcz dalej kontynuuje leczenie. Jego działania są bardzo profesjonalne , konkretne, bardzo jasno tłumaczy problemy, oraz w jaki sposób ma zamiar je usunąć. Nie wiem czy to dobrze pisać taką opinię gdyż będzie ciężej umówić się na wizytę.

Polecam to trochę mało powiedziane. 10 lat temu spotkaliśmy się z doktorem na pogotowiu, strasznie cierpiałam, przez 2 lata miałam co miesiąc, a potem już nawet co 3 dni zapalenie pęcherza, ból niesamowity. Wszelkiego rodzaju wyniki okazywały się w normie, a lekarze zwłaszcza rodzinni byli już mną znudzeni i rozdrażnieni, uważali, że 21-dziewczyna ma problemy z głową. Nawet nie chcę wracać do tego co się wtedy działo. Dr Guszcz jako jedyny się mną zainteresował i faktycznie pomógł. Jako pierwszy zastosował u mnie antybiotykoteriapię i nie musiałam go błagać o pomoc i przekonywać, ze ja naprawdę mam objawy. Podkreślę, że było to jeszcze na NFZ, chodziłam do niego do szpitala. Jedyne czego żałuję to, że wcześniej na niego nie wpadłam, a ból znoszony tyle lat i użeranie się z innymi lekarzami zebrało potężne żniwo. Minęło 10 lat, a ja dalej o tym pamiętam i jestem mu wdzięczna. On sam nawet nie wie, że uważam, iż w tamtym okresie 'uratował mi życie', bo z bólu i braku nadziei na pomoc myślę, że byłam o krok od depresji. Moje leczenie u doktora nie trwało długo antybiotyk + szczepionka wreszcie zdziałały cuda i w końcu mogłam zacząć żyć normalnie.
Szczerze polecam dr Guszcza, bo sama wiem na własnej skórze jak kiepski urolog może spartolić na zawsze komuś życie, a nie życzę tego nikomu. Mam nadzieję, że dr ma już jakiś swój prywatny gabinet, w razie jakbym potrzebowała pomocy i wizyty, bo jednak w szpitalu wiadomo jak długo się czeka.

Profesjonalny,doświadczony lekarz godny zaufania.Sympatyczny,pomocny i odpowiedzialny.Oby więcej takich wspaniałych ludzi pracowało w służbie zdrowia.Polecam.

Pełny profesjonalizm ogromna wiedza super diagnostyka i zabiegowiec- dziękuję Panie Doktorze, Panu zawdzięczam zdrowie a być może życie - z wyrazami szacunku wdzięczny pacjent

Wspaniały, godny polecenia, absolutnie profesjonalny lekarz. Teraz przyjmuje również w Centrum Medycznym POGODNA. Tam bez kolejek. Polecam serdecznie.

Jestem niesamowicie wdzięczny Panu Doktorowi. Jego dociekliwość, wiedza, poświęcenie i upór w szukaniu rozwiązań uratowały moją nerkę. Pan Doktor jest młodym człowiekiem mam przekonanie, a wręcz pewność, że jeszcze nie jeden pacjent (tak jak ja) będzie dziękował Bogu, że Doktor Guszcz, jako lekarz, stanął na jego drodze. DZIĘKUJĘ Panie DOKTORZE

DZIĘKUJĘ Panie DOKTORZE

Polecam chorym tego lekarza bo jest: kompetentny,sympatyczny,oddany pacjentom-lekarz z prawdziwego powołania.

Polecam chorym tego lekarza bo jest:
kompetentny,sympatyczny,oddany pacjentom-lekarz z prawdziwego powołania.

właściwy lekarz na właściwym miejscu wytłumaczy na czy polega nawet najmniejszy problem choroby ma czas dla każdego

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.