lekarz Tomasz Guszcz

Profesjonalny,doświadczony lekarz godny zaufania.Sympatyczny,pomocny i odpowiedzialny.Oby więcej takich wspaniałych ludzi pracowało w służbie zdrowia.Polecam.

Jestem niesamowicie wdzięczny Panu Doktorowi. Jego dociekliwość, wiedza, poświęcenie i upór w szukaniu rozwiązań uratowały moją nerkę. Pan Doktor jest młodym człowiekiem mam przekonanie, a wręcz pewność, że jeszcze nie jeden pacjent (tak jak ja) będzie dziękował Bogu, że Doktor Guszcz, jako lekarz, stanął na jego drodze. DZIĘKUJĘ Panie DOKTORZE

DZIĘKUJĘ Panie DOKTORZE

Wspaniały, godny polecenia, absolutnie profesjonalny lekarz. Teraz przyjmuje również w Centrum Medycznym POGODNA. Tam bez kolejek. Polecam serdecznie.

Pełny profesjonalizm ogromna wiedza super diagnostyka i zabiegowiec- dziękuję Panie Doktorze, Panu zawdzięczam zdrowie a być może życie - z wyrazami szacunku wdzięczny pacjent

Polecam chorym tego lekarza bo jest: kompetentny,sympatyczny,oddany pacjentom-lekarz z prawdziwego powołania.

Polecam chorym tego lekarza bo jest:
kompetentny,sympatyczny,oddany pacjentom-lekarz z prawdziwego powołania.

Odradzam i jeszcze raz odradzam. Chaotyczny, nie wysilajacy sie. Rozumiem problem w sluzbie zdrowia, ale zycie ludzkie jest na szali. Pacjentka

właściwy lekarz na właściwym miejscu wytłumaczy na czy polega nawet najmniejszy problem choroby ma czas dla każdego