Lekarze Białystok

Medycyna estetyczna

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ SOBOLEWSKI
ul. Młynowa 38
Białystok

Pełen profesjonalizm,jestem zachwycona ,modelowanie twarzy i powiększone usta.Twarz pełna blasku i nieprzedobrzone efekty

lekarz Marianna Rojek

Anestezjolog

Kredytowa 7
15-336 Białystok

Pani doktor jest wspaniałą,miłą i i ciepłą osobą,która powoduje że zabieg wcale nie musi okazać się straszny wręcz przeciwnie.Jej profesjonalizm i podejście do pacjenta rozwiewa wszelki niepokój i strach związany ze znieczuleniem i samym zabiegiem .Pani Doktor jest super.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Janina Zimnoch

Wenerolog, Dermatolog

GABINET PEDIATRYCZNY
Ciepła 17
15-472 Białystok

Bylem 3 razy w ciagu 5 lat jestem bardzo zadowolony.Moge polecic kazdemu.

Dorota Wróblewska

Boh. Monte Cassino 13 lok.1
Białystok

Same plusy, polecam, przesympatyczna kobieta

lekarz Adam Czaban

ulica Boya-Żeleńskiego 6
15-198 Białystok

Pediatra z doświadczeniem i wiedzą. Godny zaufania i polecenia. Uprzejmy, podchodzący do każdego przypadku z profesjonalizmem.

lekarz Marta Dziermańska

Diabetolog

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POPULA
ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 4a
15-444 Białystok

Profesjonalne i wnikliwe podejście do pacjenta. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Zawsze zleca dodatkowe badania w celu postawienia prawidłowej diagnozy.Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Daniel Szerszunowicz

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Wojewódzki Szpital Zespolony
Białystok

Zdecydowanie polecam Pana Daniela, sympatyczny, konkretny i przede wszystkim ma bogatą wiedzę. Po 5 miesiącach intensywnych ćwiczeń postawił moją mamę (po udarze) na nogi. Jeszcze raz dziękuje i polecam Pana Daniela

lekarz Andrzej Klepacki

Dermatolog

Wołodyjowskiego Michała 4/u3
15-287 Białystok

Bardzo dobry lekarz dermatolog i super fachowiec i specjalista od problemow skornych ,mily i przyjaznie nastawiony do pacjenta,lekarz z prawdziwego zdarzenia i szczerze Go polecam jako najlepszego dermatologa.Zaden poprzedni lekarz nawet prywatnie nie pomogl mi jak On.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Krzysztof Piekarewicz

Anestezjolog

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

Bardzo jestem zadowolona z opieki Pana Doktora jak i zarówno pań pielęgniarek na oddziale, dostaję profesjonalną pomoc.

lekarz Agnieszka Kosk

Lekarz rodzinny

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Małgorzata Jodkowska-Korobczak
ks. Jerzego Popiełuszki 71/2
15-657 Białystok

Doktor Agnieszka Kosk przyjmuje obecnie w swojej przychodni "Familia Primo" Białystok ul Wrocławska

lekarz Paweł Knapp

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Legionowa 13
15-281 Białystok

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Adam Nowiński

Modrzewiowa 30/1
15-238 Białystok

Pan doktor Adam Niwiński potrafi wspaniale współpracować z pacjentem. Pełen troski i poświęcenia poszukuje błyskawicznych rozwiązań w trudnych sytuacjach, czego doświadczyłam podczas pobytu w szpitalu. Ogromną wiedzę, doświadczenie i pasję naukową można wyczuć od pierwszego momentu kontaktu.
Opinia dodana przez: Bożenna

lekarz Maria Sibilska-Urbańczyk

Psychiatra

Lawendowa 6/1
15-642 Białystok

Świetna pani doktor. Dokładnie tłumaczy, jest przemiła i zainteresowana pacjentem. Szczerze polecam.

lekarz Hanna Czuż

Neurolog

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Lekarz godny polecenia. Miła, kompetentna z kompleksowym podejściem do pacjenta. Wytłumaczyła mi przyczynę problemy, z którym się zgłosiłam na wizytę. Pokazała nawet ćwiczenia, które powinnam wykonywać w domu żeby wzmocnić mięśnie przykręgosłupowe. Bez problemu dostałam skierowanie na rehabilitację. Byłam na kilku wizytach i za każdym razem byłam z nich zadowolona.

lekarz Ida Wawrentowicz

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Kompetentny , uprzejmy lekarz , godny polecenia . Informacje na temat zdrowia pacjenta precyzyjne .
Opinia dodana przez: piotr

lek. dent. Ewa Iwanowicz

Gabinet Stomatologiczny
15-025 Białystok

Cieszę się, ze trafiłem do gabinetu Pani Ewy Iwanowicz. Lekarz godny zaufania o wielkiej wiedzy i umiejętnościach. Minęło już kilka lat a moje zęby w dalszym ciągu są na swoich miejscach. Mogło być inaczej, znaczy - gorzej. Po tym wizyty kontrolne to godny polecenia luksus - oczywiście w tym zakresie. Moja opinia: 5/5 - w pełnym zakresie ocen.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marlena Chodorowska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

Cudowny lekarz! Ogromna wiedza, empatia i życzliwe podejście do pacjenta. Wszystkim szukającym profesjonalnej, troskliwej opieki serdecznie polecam.

lek. dent. Emilia Ostapczuk

Wolf Trade
Nowa 28
15-343 Białystok

Doktor Emilia godna zaufania ,wytłumaczy ,doradzi jest osobą miłą i taktowną.Godną polecenia jest najlepsza.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Katarzyna Kozłowska

Stomatolog dziecięcy

Brukowa 28a/12
15-889 Białystok

Pani Kasia najlepszym stomatologiem u jakiego byłam! Do gabinetu 1dentysta trafiłam dzięki siostrze, która również jest wierną pacjentką. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę, zdarzyło się nawet że Pani Kasia czekała na mnie "po godzinach" gdy zadzwoniłam z pytaniem kiedy najwcześniej mogę wpaść bo boli mnie ząb. Pani Kasia leczy zęby porządnie, nie ma mowy o konieczności robienia poprawek jak u niektórych dentystów. I co najważniejsze- zna ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Hanna Myśliwiec

Dermatolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok

Bardzo polecam Panią Doktor, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ! Uprzejma, kompetentna, cierpliwie wysłucha i wszystko wytłumaczy. Wysoki profesjonalizm i doświadczenie!