dr n. med. Artur Odyniec

Neurolog

Polecam z pełnym przekonaniem. Cierpliwie tłumaczy (także łopatologicznie :-) i ma czas dla pacjenta. Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Opinia po leczeniu Mamy na oddziale szpitalnym. Jesteśmy mega zadowoleni i wdzięczni.

Pan dr Artur Odyniec to lekarz w pełni profesjonalista w swoim wykonywanym zawodzie. Pacjentowi w trudnych chwilach pomaga w szerokim spektrum działań. Traktuje człowieka jako jednostkę i robi wszystko co w jego mocy. Wielki szacunek i podziękowania od pacjenta i rodziny.

Sympatyczny i miły ,cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Dba o dobro pacjenta , godny polecenia innym .Opiekowal się moja mamusią

Bardzo sympatyczny Pan doktor, uprzejmy i życzliwy. Poświęca swój czas pacjentom. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Jest po prostu dla innych. Polecam leczenie u niego.

Bardzo dobry lekarz z powołania informacje o chorym udziela cierpliwie i wyczerpująco. Znam wielu lekarzy ale do niego mam zaufanie leczę się neurologicznie od 20 lat wiem co mówię.

Bardzo dobry lekarz z powołania

Mnie jak najbardziej pomógł w Szpitalu im. Barlickiego w Łodzi. Doktor pełen empatii, ale bardzo zarobiony na oddziale - jest bowiem dużo pacjentów. Z każdym porozmawia i co trzeba wytłumaczy, odpowie na pytania, etc... mogę jednym słowem polecić.

jedno określenie pasujące do doktora to doktor Judym najcudowniejszy lekarz

jedno określenie pasujące do doktora to doktor Judym najcudowniejszy lekarz

Dr Artur Odyniec okazal sie człowiekiem, ktoremu zalezy na dobru pacjenta. Dostalem rzut sm, tego samego dnia wczesniej nie przyjeli mnie w Koperniku (nie chcieli nawet na mnie spojrzec). To bylo moje pierwsze spotkanie z dr Odyncem, pierwsze wrazenie- jak najbardziej pozytywne.