Neurolog Łódź

Neurolog Łódź dr n. med. Łukasz Jasek

Pro Salus Lekarze Kliniczni
Sanocka 17
Górna, Łódź

Dziś po raz pierwszy trafiłem do Pana dr Jaska. Od 15 lat leczę się na padaczkę która w ostatnim czasie nasiliła intensywność ataków (utraty przytomności i świadomości). Dr Jasek z wielką uwagą wysłuchał historii mojej chory po czym zadał mi wiele konkretnych pytań które pozwoliły mu na pełniejsze zrozumienie problemu. Zostałem poddany badaniu a później dokładnie poinformowany jakiego rodzaju jest padaczka która mnie dotknęła a także co zrobić aby była ...
Opinia dodana przez: Wojtek

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Byliśmy u Pani Doktor, kiedy nasz syn miał 6 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podejście i wyrozumiałość dla małego pacjenta. Wszystko wytłumaczone bardzo obrazowo i zrozumiale. Natychmiastowa pomoc w dostaniu sie na zajęcia rehabilitacyjne mimo braku wolnych miejsc. Życzliwa i bardzo ciepła kobieta.
Cieszę się że udało nam się spotkać.
Pozdrawiamy!!
Opinia dodana przez: Marlena

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Cudowny człowiek i lekarz.Madra i empatyczna.Daje poczucie bezpieczenstwa.Solidna, miła uprzejma.Zawsze pomocna.Oby wiecej takich lekarzy i swiat staje sie lepszy, a choroby do zniesienia.Zdrowia Pani Doktor!

im.Kopernika

Łódź

Przemiła,sympatyczna,konkretna,przyjaźna.Godna zaufania!!!

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pani doktor podeszła do problemu mojego syna bardzo poważnie, szybko trafiliśmy do szpitala gdzie dokonano dokładnej diagnostyki. Bardzo serdeczna osoba, godna polecenia!

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

rewelacyjny lekarz, dobiera trafnie środki farmakologiczne do rodzaju schorzenia, bada dokładnie i przeprowadza wywiad.

Grunwaldzka 6D
91-336 Łódź

Pani doktor jest lekarzem bardzo dokladnym i sumiennym,tlumaczy schorzenie i sposob leczenia,uwazam ze jest lekarzem godnym zaufania.
Opinia dodana przez: Malgorzata
Na podstawie pozytywnych opinii innych użytkowników zdecydowałem się umówić na wizytę u pana doktora. W pełni potwierdzam pozytywne opinie o tym lekarzu. Bardzo miły człowiek i dobry specjalista. To lekarz, który naprawdę słucha pacjenta i chce mu pomóc. Nie wiem czy leki, które mi zostały zapisane będą skuteczne, ale już sama rozmowa u pana doktora dużo mi pomogła. Zdaję sobie sprawę, że stan mojego zdrowia (częściowy niedowład po całkowitym paraliżu ...
Opinia dodana przez: Jacek

przychodnia
Brzechwy 7a
93-219 Łódź

Wspaniałą wyrozumiała z ogromna wiedzą lekarz , polecam i dziękuję za wszystko czego dokonała w moim zyciu i ku poprawie zdrowia, ...Pozdrawiam , Zbigniew Andruszkiewicz , mail , zbigandruszkiewicz@wp.pl

Neurolodzy w Łodzi