dr hab. n. med. Czesław Jeśman

Neurolog

Dobry lekarz, pomoże i pogadać można. Wizyta szybka i sprawna. Polecam serdecznie tego lekarza naurologa

Świetny Lekarz, najlepszy jakiego miałam okazję poznać. Miły pozytywny z poczuciem humoru. Polecam tego lekarza.

Bardzo polecam Pana doktora, wizyta przebiegła w miłej atmosferze oraz była bardzo profesjonalna zostałam porządnie przebadana

Myslalam ze już nie ma lekarzy z takim podejściem, ale się myliłam. Nadęte ego, spod którego nie widzi na wet człowieka. Z daleka od niego.

Dr Czesław Jeśman to bardzo sympatyczny człowiek i przede wszystkim profesjonalista, ze świetnym podejściem do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.

Czesław Jeśman nie polecam. Buc jakich mało. Pecjentów traktuje z wyższością. Chamski typ, obraza i czuje sie lepszy od innych. Taki wykszatłcony a burdel w gabinecie. Nie polecam

Nie polecam prywatnych wizyt!!! Szczególnie kiedy wprowadza tylnym wejściem.

Nie polecam prywatnych wizyt!!! Szczególnie kiedy wprowadza tylnym wejściem.

Świetny lekarz, a do tego sympatyczny. Zgadzam się z przedmówcami, że podnosi na duchu i stara się przekonać pacjenta, że może prowadzić normalne życie. W moim przypadku idealnie dobrał leki i opanował chorobę, za co jestem mu bardzo wdzięczny.

Wspaniały lekarz.Z problemami bólów kręgosłupa tylko do Pana Profesora.Profesjonalista z indywidualnym podejściem do pacjenta.