dr n. med. Katarzyna Drobik-Wąsiewicz

Neurolog dziecięcy

Kontakty z Panią doktor może i nie należą do zbyt wylewnych. Jest to osoba opanowana, stanowcza i bardzo konkretna, co nie zawsze powoduje, że rozmowa z Nią należy do najprzyjemniejszych. Jednak jej profesjonalizm i trafność podejmowanych decyzji powodują, że ja i moj syn, mamy do Pani doktor jak najbardziej dobre zdanie. Bo tak naprawdę wyniki i rezultaty leczenia powinny być jedynym punktem odniesienia przy ocenie lekarza. Jeżeli ktoś potrzebuje dobrego specjalisty, to naprawdę polecam.

Trafiłam z 5 letnią córką do Pani Doktor z polecenia. Pani Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetny specjalista godny polecenia. Bardzo dba o swoich pacjentów i poświęca im dużo czasu. Już po kilku minutach Pani Dr postawiła diagnozę, którą potwierdził wynik badania. Potrafi wysłuchać pacjenta z uwagą i udziela odpowiedzi na każde pytanie. Dostaliśmy leki, informacje, wyjaśnienia i zawsze możemy się bezpośrednio skontaktować telefonicznie. Pani Dr to bardzo miła, cierpliwa, profesjonalna i bezpośrednia osoba. Bardzo dziękuję i polecam.

Syn z zespołem padaczkowym trafił do dr.Drobik po półrocznym leczeniu przez prof. Wendorffa. Doprowadził dziecko do stanu upośledzenia psychoruchowego. Leki polecane przez profesora działały wręcz odwrotnie - coraz większa częstotliwość napadów. Zwiększał dawki leków, aż do maksimum, po czym stwierdził, że "Pozostają już tylko czary-mary i ręce do Boga" - jego słowa. Syn w wieku 3 lat przestał kontrolować potrzeby fizjologiczne, wywiązały się problemy z mową, chodzeniem, posiadał błędny wzrok, ślinotok. Ataków miał średnio 5-10 dziennie. W takim stanie trafił do dr. Drobik. Wprowadziła nowy lek i zaczął się proces ...

W takim stanie trafił do dr. Drobik. Wprowadziła nowy lek i zaczął się proces wycofywania poprzednich. W ciągu JEDNEGO TYGODNIA od pierwszej wizyty syn zupełnie przestał mieć ataki.
Bez zastanowienia mogę stwierdzić, że pani doktor uratowała mojego syna. Obecnie ma 14 lat i od tamtej pory nie miał ani jednego napadu, rozwija się normalnie, od 7 lat bez żadnych leków.
Polecam panią doktor z całego serca.

Bardzo polecam,kobitka bardzo rzeczowa,wychwytuje błędy rodziców np. złe noszenie i podnoszenie.Nie jest może bardzo wylewna,ale nie po to chodzi się do specjalisty tylko po fachową poradę.Na wejściu widzi problem.A to ,że zwraca uwagę to moim zdaniem bardzo dobrze skoro to ma przynieść korzyść dziecku.Nasz synek nie chciał gaworzyć w wieku 7 miesięcy i powiedziała ,że to żaden niedorozwój,ale żeby w pokoju,gdzie przebywa dziecko nie było włączonego telewizora,bo to za dużo bodźców dla dziecko.Nie uwierzycie jesteśmy pierwszy dzień po wizycie ,żadnej telewizji i Mały się rozgadał.Więc naprawdę duże brawa dla Pani Doktor.Jestem wdzieczna za wszystkie uwagi:)

Jestem zachwycona. złożyłam wizytę w Neuromedice na Piotrkowskiej. Pani doktor nie tylko była uprzejma ale także cierpliwie wytłumaczyła na czym polega choroba mojego synka. Nie jestem lekarzem i terminy medyczne niewiele mi mówią, a sposób w jaki pani doktor wszystko wyjaśniła był bardzo jasny. Badanie neurologiczne było precyzyjne i mile dla dziecka. Mój Antos, który zawsze boi sie lekarzy i z gabinetów wychodził z płaczem, po wizycie u panu doktor zapytał kiedy znów tam wrocimy. Polecam polecam polecam.

Jestem zachwycona. złożyłam wizytę w Neuromedice na Piotrkowskiej.

Polecam polecam polecam.

Nigdy jeszcze nie mieliśmy do czynienia z tak aroganckim i nieuprzejmym lekarzem. Do tej pani trafiliśmy z naszą 2-miesięczna córeczką z podejrzeniem niedojrzałości układu nerwowego. Już na samym wstępie wizyty zniechęciła nas znudzona i obrażona mina pani doktor. Potem było już tylko coraz gorzej. Zarzuciła nam, że źle nosimy dziecko i z góry założyła, że problemy wynikają z mojej złej techniki karmienia. Podczas całego wywiadu traktowała nas jak złych rodziców przez których błędy dziecko ma takie problemy. Momentami podważała i wyszydzała naszą wiedzę na temat rozwoju niemowląt. Ale najgorsze było samo badanie. Ten lekarz nie ma odpowiedniego podejścia do dzieci, pani doktor jest tak niedelikatna, że potem ciężko było nam uspokoic naszą córeczkę. Jestem zdziwiona podejściem tej pani, bo mimo wszystko wizyta była prywatna i nie byliśmy tam za darmo. Nikomu nie polecam i nie życzę stycznosci z ta panią.

Pani doktor nawet nie raczył do końca wysłuchać historii choroby naszego dziecka. Nie wszystko widać gołym okiem,a rodzice to nie debile, którzy nie wiedzą co robić z kasą i biegają zawracać głowę łaskawej pani. Ważniejsze od naszych problemów było odbieranie co chwila telefonu m.in od kuriera.Z poradą lekarską czy leczeniem nie miała ta wizyta nic wspólnego.

Wizytę u Pani doktor odbyłam w Neuromedice z moją trzyletnia córką. Dr Drobik bardzo szczegółowo przebadała ją, zagadując do niej, co bardzo podobało się mojej córeczce. Cała konsultacja była przeprowadzona w bardzo przyjemnej atmosferze dla dziecka, a mi dostarczyła wielu cennych informacji. Polecam

Dziewczyny! Drogie mamy! Polecam P. doktor. Jeżeli wasze dziecko, tak jak moje niemowle przekrzywia sie na jedną stronę i krzywo w łuk się układa i nie chce albo nie umie się przewracac na boki a już powinno - to idzcie do P.doktor. Zanim dostałam się na rehabilitaję wszystkie ćwizenia mi pokazała i wytłumaczyła o o chodzi.Jezu jaka poprawa.

Dziewczyny! Drogie mamy! Polecam P. doktor.

Pani Dr Drobik jest wspaniałym lekarzem, potrafi wysłuchać i dać odpowiednie wskazówki , jestem również zachwycona całościowym podejściem do małego pacjenta i pokierowanie go do innych specjalistów. Pani doktor bardzo pomogła mojemu dziecku za co dziękuję.