dr n. med. Katarzyna Drobik-Wąsiewicz

Neurolog dziecięcy

Niestety jestem na nie Pani doktor absolutnie powinna zmienić zawód, zero uprzejmości i empatii, nastawienie z góry na rodzica nie miłe, dziecko to sztuka, nic nie wytłumaczy, rutyna chyba ja zjadła, nie rozumie,że rodzic pojawiający sie u niej już sam w sobie jest w stresie no bo raczej nie co dzień z dziećmi idzie sie do neurologa i każdy może się obawiać diagnozy z zaburzeniami u dziecka, ale o tym pani doktor całkiem zapomniała !!!!!nie polecam tragedia

Jestem mamą dziewczynki w spektrum autyzmu i piszę moją opinię na chłodno, po kilku miesiącach przemyśleń. Pani Doktor nie była naszym wyborem, została polecona przy diagnostyce autyzmu w Naviculi. Oczywiście skoro tam nas skierowano, była naszym pierwszym wyborem, jako rodziców szukających pomocy i wsparcia... Niestety.... tego Państwo nie oczekujcie, nie dostaniecie otuchy i wsparcia, raczej "lodowaty prysznic" na głowę....Pani Drobik jest osobą chłodną i szorstką, wydaje się nie mieć empatii i zrozumienia. Z założenia jej postawa jest atakująca, wszystko jest źle. Rodzic na wizycie czuje się jak głupi idiota, chociaż jest równie dobrze wykształcony i odnosi sukcesy... Najgorsze jednak jest to, że w stosunku do dzieci jest również mało sympatyczna ( mówiąc delikatnie), a to przecież pediatra...powinien mieć specjalne pokłady cierpliwości i wrażliwości w stosunku do małego człowieka, który jest zagubiony i czuje zagrożenie w obcym środowisku. Tym bardziej do dzieci z zaburzeniami, zachowanie tej Pani jest karygodne! Żaden rodzic nie chce widzieć łez swojego dziecka i słyszeć od Pani Doktor, że "to jej nie rusza" i żeby uspokoić dziecko. No Ludzie!!! W jakich czasach żyjemy, ja się pytam? Płacisz ciężkie pieniądze za wizytę, a Pani myśli że urzęduje na NFZ!!! Przy całej wiedzy, którą być może posiada, ale w Łodzi jest wielu specjalistów w tej dziedzinie. Fantastycznych, empatycznych i miłych. My zmieniliśmy lekarza i jesteśmy zachwyceni, dziecko jest szczęśliwe, w świetnej formie, nikt nie naciąga nas na wizyty co dwa/trzy miesiące, bo nie ma takiej potrzeby,a my jesteśmy spokojni. NIE POLECAM!

Doktor wymagająca, pełna zaangażowania. To była moja pierwsza wizyta u Pani dr Drobik. Wszystko zostało dokładnie i spokojnie wytłumaczone. Postawiona diagnoza oraz leczenie przynosi pozytywne skutki. Serdecznie polecam!

Pierwszy raz trafiłam na tak niesympatyczna osobę brak emati arogancka ponizajaca drugą osobę..zastanawiam się dlaczego ona jeszcze tam pracuje czy dyrektor nie czyta opini...komunistyczny lekarz .należałoby ja nagrac i odtworzyćw telewizji... mam nadzieję że kiedyś trafi na kogoś kto ją tak potrakuje...

Nigdy nie byłam u lekarki, która traktuje w ten sposób pacjentów. Ja jako rodzic zostałam potraktowana jak głupia... rzeczy o ktorych mowilam nie byly istotne .. a pytania ktore mialam co do zastosowanych lekow zostaly skomentowane ze nawet na marsie wiedza co robic w takich przypadkach.. nie wydaje mi sie ze musze byc specjalistka w dziedzinie neurologicznej po to kieruje sie do specjalisty zeby pokierowal mnie jak leczyc dziecko. Docelowo nie zostalysmy u Pani Doktor pod opieką. Wizyta byla nieprzyjemna nie tylko dla mnie ale takze dla corki ktora w wieku 8 lat potrafi juz dobrze zrozumiec zachowania 2 osoby. Nie polecam. Na temat wiedzy Pani Doktor nie potrafie sie wypowiedziec.. jednak sama wiedza nie usprawiedliwia braku szacunku do drugiej osoby.

Kontakty z Panią doktor może i nie należą do zbyt wylewnych. Jest to osoba opanowana, stanowcza i bardzo konkretna, co nie zawsze powoduje, że rozmowa z Nią należy do najprzyjemniejszych. Jednak jej profesjonalizm i trafność podejmowanych decyzji powodują, że ja i moj syn, mamy do Pani doktor jak najbardziej dobre zdanie. Bo tak naprawdę wyniki i rezultaty leczenia powinny być jedynym punktem odniesienia przy ocenie lekarza. Jeżeli ktoś potrzebuje dobrego specjalisty, to naprawdę polecam.

Pani doktor nawet nie raczył do końca wysłuchać historii choroby naszego dziecka. Nie wszystko widać gołym okiem,a rodzice to nie debile, którzy nie wiedzą co robić z kasą i biegają zawracać głowę łaskawej pani. Ważniejsze od naszych problemów było odbieranie co chwila telefonu m.in od kuriera.Z poradą lekarską czy leczeniem nie miała ta wizyta nic wspólnego.

Trafiłam z 5 letnią córką do Pani Doktor z polecenia. Pani Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetny specjalista godny polecenia. Bardzo dba o swoich pacjentów i poświęca im dużo czasu. Już po kilku minutach Pani Dr postawiła diagnozę, którą potwierdził wynik badania. Potrafi wysłuchać pacjenta z uwagą i udziela odpowiedzi na każde pytanie. Dostaliśmy leki, informacje, wyjaśnienia i zawsze możemy się bezpośrednio skontaktować telefonicznie. Pani Dr to bardzo miła, cierpliwa, profesjonalna i bezpośrednia osoba. Bardzo dziękuję i polecam.

Bardzo polecam,kobitka bardzo rzeczowa,wychwytuje błędy rodziców np. złe noszenie i podnoszenie.Nie jest może bardzo wylewna,ale nie po to chodzi się do specjalisty tylko po fachową poradę.Na wejściu widzi problem.A to ,że zwraca uwagę to moim zdaniem bardzo dobrze skoro to ma przynieść korzyść dziecku.Nasz synek nie chciał gaworzyć w wieku 7 miesięcy i powiedziała ,że to żaden niedorozwój,ale żeby w pokoju,gdzie przebywa dziecko nie było włączonego telewizora,bo to za dużo bodźców dla dziecko.Nie uwierzycie jesteśmy pierwszy dzień po wizycie ,żadnej telewizji i Mały się rozgadał.Więc naprawdę duże brawa dla Pani Doktor.Jestem wdzieczna za wszystkie uwagi:)

Nigdy jeszcze nie mieliśmy do czynienia z tak aroganckim i nieuprzejmym lekarzem. Do tej pani trafiliśmy z naszą 2-miesięczna córeczką z podejrzeniem niedojrzałości układu nerwowego. Już na samym wstępie wizyty zniechęciła nas znudzona i obrażona mina pani doktor. Potem było już tylko coraz gorzej. Zarzuciła nam, że źle nosimy dziecko i z góry założyła, że problemy wynikają z mojej złej techniki karmienia. Podczas całego wywiadu traktowała nas jak złych rodziców przez których błędy dziecko ma takie problemy. Momentami podważała i wyszydzała naszą wiedzę na temat rozwoju niemowląt. Ale najgorsze było samo badanie. Ten lekarz nie ma odpowiedniego podejścia do dzieci, pani doktor jest tak niedelikatna, że potem ciężko było nam uspokoic naszą córeczkę. Jestem zdziwiona podejściem tej pani, bo mimo wszystko wizyta była prywatna i nie byliśmy tam za darmo. Nikomu nie polecam i nie życzę stycznosci z ta panią.