dr n. med. Katarzyna Drobik-Wąsiewicz

Neurolog dziecięcy

3,9

Pierwszy raz trafiłam na tak niesympatyczna osobę brak emati arogancka ponizajaca drugą osobę..zastanawiam się dlaczego ona jeszcze tam pracuje czy dyrektor nie czyta opini...komunistyczny lekarz .należałoby ja nagrac i odtworzyćw telewizji... mam nadzieję że kiedyś trafi na kogoś kto ją tak potrakuje...

Nigdy nie byłam u lekarki, która traktuje w ten sposób pacjentów. Ja jako rodzic zostałam potraktowana jak głupia... rzeczy o ktorych mowilam nie byly istotne .. a pytania ktore mialam co do zastosowanych lekow zostaly skomentowane ze nawet na marsie wiedza co robic w takich przypadkach.. nie wydaje mi sie ze musze byc specjalistka w dziedzinie neurologicznej po to kieruje sie do specjalisty zeby pokierowal mnie jak leczyc dziecko. Docelowo nie zostalysmy u Pani Doktor pod opieką. Wizyta byla nieprzyjemna nie tylko dla mnie ale takze dla corki ktora w wieku 8 lat potrafi juz dobrze zrozumiec zachowania 2 osoby. Nie polecam. Na temat wiedzy Pani Doktor nie potrafie sie wypowiedziec.. jednak sama wiedza nie usprawiedliwia braku szacunku do drugiej osoby.

Kontakty z Panią doktor może i nie należą do zbyt wylewnych. Jest to osoba opanowana, stanowcza i bardzo konkretna, co nie zawsze powoduje, że rozmowa z Nią należy do najprzyjemniejszych. Jednak jej profesjonalizm i trafność podejmowanych decyzji powodują, że ja i moj syn, mamy do Pani doktor jak najbardziej dobre zdanie. Bo tak naprawdę wyniki i rezultaty leczenia powinny być jedynym punktem odniesienia przy ocenie lekarza. Jeżeli ktoś potrzebuje dobrego specjalisty, to naprawdę polecam.

Pani doktor nawet nie raczył do końca wysłuchać historii choroby naszego dziecka. Nie wszystko widać gołym okiem,a rodzice to nie debile, którzy nie wiedzą co robić z kasą i biegają zawracać głowę łaskawej pani. Ważniejsze od naszych problemów było odbieranie co chwila telefonu m.in od kuriera.Z poradą lekarską czy leczeniem nie miała ta wizyta nic wspólnego.

Trafiłam z 5 letnią córką do Pani Doktor z polecenia. Pani Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetny specjalista godny polecenia. Bardzo dba o swoich pacjentów i poświęca im dużo czasu. Już po kilku minutach Pani Dr postawiła diagnozę, którą potwierdził wynik badania. Potrafi wysłuchać pacjenta z uwagą i udziela odpowiedzi na każde pytanie. Dostaliśmy leki, informacje, wyjaśnienia i zawsze możemy się bezpośrednio skontaktować telefonicznie. Pani Dr to bardzo miła, cierpliwa, profesjonalna i bezpośrednia osoba. Bardzo dziękuję i polecam.

Bardzo polecam,kobitka bardzo rzeczowa,wychwytuje błędy rodziców np. złe noszenie i podnoszenie.Nie jest może bardzo wylewna,ale nie po to chodzi się do specjalisty tylko po fachową poradę.Na wejściu widzi problem.A to ,że zwraca uwagę to moim zdaniem bardzo dobrze skoro to ma przynieść korzyść dziecku.Nasz synek nie chciał gaworzyć w wieku 7 miesięcy i powiedziała ,że to żaden niedorozwój,ale żeby w pokoju,gdzie przebywa dziecko nie było włączonego telewizora,bo to za dużo bodźców dla dziecko.Nie uwierzycie jesteśmy pierwszy dzień po wizycie ,żadnej telewizji i Mały się rozgadał.Więc naprawdę duże brawa dla Pani Doktor.Jestem wdzieczna za wszystkie uwagi:)

Nigdy jeszcze nie mieliśmy do czynienia z tak aroganckim i nieuprzejmym lekarzem. Do tej pani trafiliśmy z naszą 2-miesięczna córeczką z podejrzeniem niedojrzałości układu nerwowego. Już na samym wstępie wizyty zniechęciła nas znudzona i obrażona mina pani doktor. Potem było już tylko coraz gorzej. Zarzuciła nam, że źle nosimy dziecko i z góry założyła, że problemy wynikają z mojej złej techniki karmienia. Podczas całego wywiadu traktowała nas jak złych rodziców przez których błędy dziecko ma takie problemy. Momentami podważała i wyszydzała naszą wiedzę na temat rozwoju niemowląt. Ale najgorsze było samo badanie. Ten lekarz nie ma odpowiedniego podejścia do dzieci, pani doktor jest tak niedelikatna, że potem ciężko było nam uspokoic naszą córeczkę. Jestem zdziwiona podejściem tej pani, bo mimo wszystko wizyta była prywatna i nie byliśmy tam za darmo. Nikomu nie polecam i nie życzę stycznosci z ta panią.

Pani Dr Drobik jest wspaniałym lekarzem, potrafi wysłuchać i dać odpowiednie wskazówki , jestem również zachwycona całościowym podejściem do małego pacjenta i pokierowanie go do innych specjalistów. Pani doktor bardzo pomogła mojemu dziecku za co dziękuję.

u dr byłam ze swoim 4 miesięcznym synem, doktor zarzuciła nam nie umiejętność obchodzenia się z dzieckiem, że go źle nosimy to nic dziwnego, że ma problemy z podnoszeniem sie na brzuchu(szkoda, że nikt nie pokazuje jak sie obchodzić z małymi dziećmi po porodzie). Skierowała nas tylko na instruktarz na którym pokazano jak nosić i przewijać dziecko. Jestem niezadowolona bo dr miała do mnie pretensje za to, że dziecko takie jest a nie inne. Nie ma podejścia do dzieci, nawet w swoim pokoiku nie ma żadnej zabawki, zeby zwrócić uwagę dziecka.

Pani doktor wykazała się zrozumieniem problemu, z jakim się do niej zgłosilismy i wysokim profesjonalizmem. Uprzejma, kontaktowa, naprawdę godny polecenia fachowiec.