dr n. med. Katarzyna Drobik-Wąsiewicz

Neurolog dziecięcy

Nigdy jeszcze nie mieliśmy do czynienia z tak aroganckim i nieuprzejmym lekarzem. Do tej pani trafiliśmy z naszą 2-miesięczna córeczką z podejrzeniem niedojrzałości układu nerwowego. Już na samym wstępie wizyty zniechęciła nas znudzona i obrażona mina pani doktor. Potem było już tylko coraz gorzej. Zarzuciła nam, że źle nosimy dziecko i z góry założyła, że problemy wynikają z mojej złej techniki karmienia. Podczas całego wywiadu traktowała nas jak złych rodziców przez których błędy dziecko ma takie problemy. Momentami podważała i wyszydzała naszą wiedzę na temat rozwoju niemowląt. Ale najgorsze było samo badanie. Ten lekarz nie ma odpowiedniego podejścia do dzieci, pani doktor jest tak niedelikatna, że potem ciężko było nam uspokoic naszą córeczkę. Jestem zdziwiona podejściem tej pani, bo mimo wszystko wizyta była prywatna i nie byliśmy tam za darmo. Nikomu nie polecam i nie życzę stycznosci z ta panią.

Pani Dr Drobik jest wspaniałym lekarzem, potrafi wysłuchać i dać odpowiednie wskazówki , jestem również zachwycona całościowym podejściem do małego pacjenta i pokierowanie go do innych specjalistów. Pani doktor bardzo pomogła mojemu dziecku za co dziękuję.

u dr byłam ze swoim 4 miesięcznym synem, doktor zarzuciła nam nie umiejętność obchodzenia się z dzieckiem, że go źle nosimy to nic dziwnego, że ma problemy z podnoszeniem sie na brzuchu(szkoda, że nikt nie pokazuje jak sie obchodzić z małymi dziećmi po porodzie). Skierowała nas tylko na instruktarz na którym pokazano jak nosić i przewijać dziecko. Jestem niezadowolona bo dr miała do mnie pretensje za to, że dziecko takie jest a nie inne. Nie ma podejścia do dzieci, nawet w swoim pokoiku nie ma żadnej zabawki, zeby zwrócić uwagę dziecka.

Pani doktor wykazała się zrozumieniem problemu, z jakim się do niej zgłosilismy i wysokim profesjonalizmem. Uprzejma, kontaktowa, naprawdę godny polecenia fachowiec.

Wizytę u Pani doktor odbyłam w Neuromedice z moją trzyletnia córką. Dr Drobik bardzo szczegółowo przebadała ją, zagadując do niej, co bardzo podobało się mojej córeczce. Cała konsultacja była przeprowadzona w bardzo przyjemnej atmosferze dla dziecka, a mi dostarczyła wielu cennych informacji. Polecam

Jestem zachwycona. złożyłam wizytę w Neuromedice na Piotrkowskiej. Pani doktor nie tylko była uprzejma ale także cierpliwie wytłumaczyła na czym polega choroba mojego synka. Nie jestem lekarzem i terminy medyczne niewiele mi mówią, a sposób w jaki pani doktor wszystko wyjaśniła był bardzo jasny. Badanie neurologiczne było precyzyjne i mile dla dziecka. Mój Antos, który zawsze boi sie lekarzy i z gabinetów wychodził z płaczem, po wizycie u panu doktor zapytał kiedy znów tam wrocimy. Polecam polecam polecam.

Jestem zachwycona. złożyłam wizytę w Neuromedice na Piotrkowskiej.

Polecam polecam polecam.

Syn z zespołem padaczkowym trafił do dr.Drobik po półrocznym leczeniu przez prof. Wendorffa. Doprowadził dziecko do stanu upośledzenia psychoruchowego. Leki polecane przez profesora działały wręcz odwrotnie - coraz większa częstotliwość napadów. Zwiększał dawki leków, aż do maksimum, po czym stwierdził, że "Pozostają już tylko czary-mary i ręce do Boga" - jego słowa. Syn w wieku 3 lat przestał kontrolować potrzeby fizjologiczne, wywiązały się problemy z mową, chodzeniem, posiadał błędny wzrok, ślinotok. Ataków miał średnio 5-10 dziennie. W takim stanie trafił do dr. Drobik. Wprowadziła nowy lek i zaczął się proces ...

W takim stanie trafił do dr. Drobik. Wprowadziła nowy lek i zaczął się proces wycofywania poprzednich. W ciągu JEDNEGO TYGODNIA od pierwszej wizyty syn zupełnie przestał mieć ataki.
Bez zastanowienia mogę stwierdzić, że pani doktor uratowała mojego syna. Obecnie ma 14 lat i od tamtej pory nie miał ani jednego napadu, rozwija się normalnie, od 7 lat bez żadnych leków.
Polecam panią doktor z całego serca.

Zdecydowanie polecam, byłam z dzieckiem w Neuromedice na Piotrkowskiej.Miło , ładnie i profesjonalnie. Mój syn z opóźnionym rozwojem psychoruchowym i opóżnionym rozwojem mowy trafił do Pani Doktor, jestem bardzo zadowolona kompleksową opieką i podejściem P. Doktor. Poleciła mi koleżanka, która przychodzi ze starszym dzieckiem które ma trudności w szkole, stresuje się i ciągle boli ją głowa.

Panią doktor poleciła mi dr Kubik z Krakowa z Neuromedici, myslalam do tego czasu że dr Kubik jest jedynym wspaniałym lekarzem na świecie , Ale po wizycie u pani doktor stwierdzam że są dwie, Jest spokojna nie spieszy się ,poczekała aż dziecko się uspokoi, a naważniejsze że odpowiedziała na wszystkie niepokojące mnie pytania,

Z panią "doktor" miałam niestety przyjemność się spotkać, podczas pierwszych atakó padaczkowej mojej-wtedy 4 miesięcznej córeczki. Czekaliśmy na nią 4 dni w szpitalu na Sporne gdzie zawiozło nas pogotowie. Po badaniu eeg przyszła powieziała, że są zmiany..więc jako matka miałam prawo popłakać się i spytać co dalej..na co ona: "czego pani płacze, są dzieci co mają po 100 ataków na dzeń..." żadne pocieszenie..matka która rodzi dziecko 10/10 chciałaby wedzieć co mogło być przyczyną..ale nie..po co takie wiadomości???Gdyby nie moja i męża czujność... mogłoby być jeszcze gorzej..nikt nam ne powiedział, że dzieci po atakach nie powinny być szczepione.. Dzięki Bogu istnieją jeszcze inni lekarze..Dzięki Bogu istnieje neurologia w Korczaku i szczerze wszystkim zmagającym się z padaczką u swoich pociech polecam lekarzy z tamtąd.