dr n. med. Katarzyna Drobik-Wąsiewicz

Neurolog dziecięcy

Nie polecam!!! Diagnoze pani doktor sprawdzilem u innego lekarza , bo cos mnie jednak niepokoilo. Gdybym posluchal pani dokotor zaniedbal bym dziecko.

Polecam wszystkim, którzy poszukują neurologa dla swoich dzieci w Łodzi. Ja umowilam się pod nr 533-151-496 Dziękuję Pani doktor, za wyrozumienie i słowa otuchy podczas całego leczenia mojego ukochanego synka. Ania R.

W ubiegłym tygodniu byłam u Pani dr Drobik w placówce na ulicy 1 maja z swoją 1,5 roczną córeczką. Jestem bardzo mile zaskoczona fachowością i wspaniałym podejściem Pani doktor, która przeprowadziła wnikliwy wywiad i zbadała dziecko. Cała wizyta trwała ok 30-40 min. Polecam wszystkim, którzy szukają rzeczowego, konkretnego lekarza, który ma zawsze czas dla swoich pacjentów. Do Pani doktor można się umówić pod nr tel 533 151 496 Ania z Julią

Polecam wszystkim, którzy szukają neurologa dziecięcego w Łodzi. Pani dr Drobik zawsze ma czas dla swojego pacjenta a rodzicom udzieli wszystkich informacji i zleci niezbędne badania. Pani doktor przyjmuje w Neurocenter lub pod nr 533 151 496

Szkoda, że tak traktuje sie pacjentów, tylko dlatego, że ma się zły dzień. Wstyd.

P.Dr nie zrobila na mnie wrazenia kompetentnego neurologa.Zwraca uwage na inne rzeczy ,a nie na to z jakim problemem przychodza rodzice.Ogladajac dziecko w ciagu 5 min widzi problem psycho ruchowy co jest nie mozliwe ,poniewaz dziecko czasami jest zmeczone i nie ma ochoty robic to co pani doktor z nim wykonuje.Stawiajac taka diagnoze chyba nie zdaje sobie sprawy ,ze rodzice potem sie martwia i zastanawiaja czy to prawda czy nie .I ida z tym problemem do innego lekarza .I ma jakas fobie na punkcie kladzenia dziecka na brzuchu i noszenia przodem do swiata.Mam trojke dzieci i nosilam wszystkie na reku starym sposobem buzia do twarzy i dzieci sa zdrowe i zadnemu lopatki nie ida im do tylu.Nie polecam wizyty u pani Dr

Naprawdę warto.Byłam w Poradni i w Gabinecie - wszędzie warto.

Naprawdę warto.Byłam w Poradni i w Gabinecie - wszędzie warto.

Po wielu próbach - nareszcie udało się - mądry,kompetentny neurolog. poświęca tyle czasu ile potrzeba. Słucha rodziców, dokładnie bada(przez 2.5 roku dziecko nie było tak zbadane przez innych).Powtarza, i pisze na kartce wszystkie zalecenia, leki. Swietna. Polecam.

Swietna. Polecam.

Polecam, Pani dr ma ogromne doświadczenie zawodowe, a jej diagnoza w przypadku mojego dziecka sprawdziła się w 100%. Dziś wspólnie cieszymy się zdrowiem naszej córeczki :-))

według mnie nie warto, pani doktor spytała mnie czy chce, żeby dziecko przyjmowalo leki, hmmm... no to chyba ona powinna wiedzieć, czy powinno przyjmowac czy nie, bo jesli ja bym wiedziala, co jest mojemu synkowi i czy mam mu podawac leki czy nie, to w ogole bym się nie fatygowala. Moim zdaniem, strata czasu, kazdy sam oczywiscie ocenia, jest to sprawa wyjatkowo subiektywna, i w zaleznosci czy komus ta pani pomogla czy nie, tak ja ocenia. ja szukam innego neurologa.