Lekarze Neurolog dziecięcy Łódź

Roman Leśniak

poliklinika
Łódź

Wspaniały lekarz i człowiek zarazem. Oby każdy lekarz wykazywał się taką wiedzą i empatią. Pan doktor został mi polecony przez znajomą i ja także polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Neurolog
                                       dr n. med. Łukasz Jasek

dr n. med. Łukasz Jasek

Pro Salus Lekarze Kliniczni
Sanocka 17
Łódź

Dziś po raz pierwszy trafiłem do Pana dr Jaska. Od 15 lat leczę się na padaczkę która w ostatnim czasie nasiliła intensywność ataków (utraty przytomności i świadomości). Dr Jasek z wielką uwagą wysłuchał historii mojej chory po czym zadał mi wiele konkretnych pytań które pozwoliły mu na pełniejsze zrozumienie problemu. Zostałem poddany badaniu a później dokładnie poinformowany jakiego rodzaju jest padaczka która mnie dotknęła a także co zrobić aby była ...
Opinia dodana przez: Wojtek

Urszula Matusewicz

90-360 Łódź

Byliśmy u Pani Doktor, kiedy nasz syn miał 6 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podejście i wyrozumiałość dla małego pacjenta. Wszystko wytłumaczone bardzo obrazowo i zrozumiale. Natychmiastowa pomoc w dostaniu sie na zajęcia rehabilitacyjne mimo braku wolnych miejsc. Życzliwa i bardzo ciepła kobieta. Cieszę się że udało nam się spotkać. Pozdrawiamy!!
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Lucyna Wołodźko-Makarska

PRYWATNY GABINET NEUROLOGICZNY
WIERZBOWA 34 M 6
90-245 Łódź

lekarka kompetentna, uprzejma, poświęcająca pacjentowi dużo czasu, zainteresowana jego sprawami, godna polecenia
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

dr n. med. Alina Mochecka-Thoelke

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Cudowny człowiek i lekarz.Madra i empatyczna.Daje poczucie bezpieczenstwa.Solidna, miła uprzejma.Zawsze pomocna.Oby wiecej takich lekarzy i swiat staje sie lepszy, a choroby do zniesienia.Zdrowia Pani Doktor!

lekarz Aleksandra Kazanek

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pani doktor podeszła do problemu mojego syna bardzo poważnie, szybko trafiliśmy do szpitala gdzie dokonano dokładnej diagnostyki. Bardzo serdeczna osoba, godna polecenia!

Radosław Grobelny

90-360 Łódź

rewelacyjny lekarz, dobiera trafnie środki farmakologiczne do rodzaju schorzenia, bada dokładnie i przeprowadza wywiad.

dr n. med. Anna Bierenowicz

im.Kopernika

Przemiła,sympatyczna,konkretna,przyjaźna.Godna zaufania!!!

dr Łukasz Leszczyński

Przychodnia
BRATERSKA 25
93-563 Łódź

Polecam. Pan doktor spokojnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania. Wszystko bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona że trafiłam do Doktora.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Ola Hofman

Grunwaldzka 6D
91-336 Łódź

Pani doktor jest lekarzem bardzo dokladnym i sumiennym,tlumaczy schorzenie i sposob leczenia,uwazam ze jest lekarzem godnym zaufania.
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr n. med. Jolanta Pentela-Nowicka

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Kompetentna, zyczliwa. Lecze sie od kilku lat u p.dr i jestem bardzo zadowolona.

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Agnieszka Ciach

Ambulatorium
dr. Stefana Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Od kilku lat żona jest pacjętką doktor Ciach jeśli ocenić panią doktor w skali od 1 do 5 to daję10! we wszystkich kategoriach
Opinia dodana przez: Waldek
Na podstawie pozytywnych opinii innych użytkowników zdecydowałem się umówić na wizytę u pana doktora. W pełni potwierdzam pozytywne opinie o tym lekarzu. Bardzo miły człowiek i dobry specjalista. To lekarz, który naprawdę słucha pacjenta i chce mu pomóc. Nie wiem czy leki, które mi zostały zapisane będą skuteczne, ale już sama rozmowa u pana doktora dużo mi pomogła. Zdaję sobie sprawę, że stan mojego zdrowia (częściowy niedowład po całkowitym paraliżu ...
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Lucyna Makarska

gabinet
Wierzbowa34m6
90-245 Łódź

to jest kobieta anioł polecam udać się do Pani doktor na leczenie jest przesympatyczna uśmiechnięta i bardzo poważnie podchodzi do każdego chorego człowieka wiem co mówię bo leczy się u Pani doktor mój mąż chory na SM

Krystyna Niewinowska

90-360 Łódź

Do Pani Doktor trafiłam z silnymi bólami głowy. Doktor przeprowadziła bardzo obszerny wywiad i badanie neurologiczne. Zostało podjęte skuteczne leczenie. Pani Doktor bardzo mi pomogła.

dr n. med. Grażyna Ircha

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Pani doktor jest bardzo kompetentna. Posiada naprawdę dużą wiedzę.

dr n. med. Artur Odyniec

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Polecam z pełnym przekonaniem. Cierpliwie tłumaczy (także łopatologicznie :-) i ma czas dla pacjenta. Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Opinia po leczeniu Mamy na oddziale szpitalnym. Jesteśmy mega zadowoleni i wdzięczni.
Opinia dodana przez: Wojciech

dr hab. n. med. Ewa Łuczak-Janik

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

KOSZMAR! Zdecydowanie odradzam! Ta pożal się pani "doktor" jest opryskliwa, nieuprzejma, chamska i nadużywa swoich kompetencji. Nie wysłuchała moich dolegliwości, nie wpisała skierowania na badania które poprzedni lekarz napisał na kartce że należy wykonać!! Zwracała się do mnie per "ty" kompletny brak kultury i poszanowania drugiej osoby. Gdy zabrałam jej pytania dotyczące mojej choroby nie odpowiedziała na żadne z nich tylko zbyła mnie złośliwym, ironicznym śmiechem. Dała mi jakieś śmieszne ...
Opinia dodana przez: Incognito

dr n. med. Beata Koeppe

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Świetny, ciepły, kompetentny lekarz. Oby takich więcej w środowisku medycznym. Wsłuchuje się w pacjenta, trafnie diagnozuje, proponuje skuteczne leczenie..
Opinia dodana przez: Piotr