dr n. med. Jolanta Urbaniak

Neurolog

2,9
2,7
2,5

Pani Doktor poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, wysłucha o dolegliwościach, dokładnie bada aby znaleźć diagnozę jaj najszybciej.

Nie lubi ludzi Chyba zły człowiek, niestety Nie oceniam kompetencji lekarza Bardzo dużo złych emocji od Niej bije

Nie lubi ludzi
Chyba zły człowiek, niestety
Nie oceniam kompetencji lekarza
Bardzo dużo złych emocji od Niej bije

Po wypadku lokomocyjnym przez 1.5 roku z powodu bólu neurologicznego odwiedziłam wielu znanych i polecanych specjalistów. Nikt nie mógł mi pomóc. W ramach NFZ dostałam się do P. Dr Jolanty Urbaniak w Poradni Neurologicznej w szpitalu im. N. Barlickiego. W czasie pierwszej wizyty P. Doktor z uwagą mnie wysłuchała, zapoznała się z moją obszerną dokumentacją medyczną i dokładnie przebadała. Wszystkie swoje spostrzeżenia skrupulatnie zamieściła w komputerze (wymogi Służby Zdrowia). Jako jedyny lekarz potraktowała poważnie moje dolegliwości. Skierowała mnie na konsultacje do innej Poradni Specjalistycznej w celu utwierdzenia swojej diagnozy. Tutaj potwierdzono diagnozę P. Dr Jolanty Urbaniak. Poza tym P. Dr zleciła dodatkowe badania (RM i USG). Życzę wszystkim pacjentom tak dokładnej i szczegółowej diagnostyki. Uważam, że P. Dr J. Urbaniak posiada wysoki poziom wiedzy i doświadczenia medycznego, oraz wysoki poziom kultury osobistej. Zawsze życzliwa dla pacjenta. Z uwagą wysłuchuje go, nie szczędząc mu czasu. Dlatego polecam leczenie u P. Dr Jolanty Urbaniak. Wdzięczna pacjentka Barbara

leczyła mnie 3 miesiace na błędnik nie dała skierowania na potwierdzenie diagnozy zrobiłam prywatnie badanie jak dałam wyniki negatywne zaczęły się docinki myślę że podważyłam jej kompetencje oprócz tego nie dała by mnie skierowania na badanie krwi ana imunoblot gdybym nie powiedziała że mój przyjaciel chirurg ortopeda jak mnie zobaczył to powiedział że badania krwi odnośnie stwardnienia rozsianego dopiero dała na badanie dzisiaj powiedziała b 12 proszę iść prywatnie do rezonansu niby leczyła mnie przez 5 miesięcy ale te miesiące powinnam brać sterydy to toczeń czeka na gotowe wywalić ją niech idzie szyć to nie jest lekarz ja od pół roku nie mogę chodzić już bym dawno się leczyła a tak przez te miesiace mam do tyłu podam ją do prokuratury

Jako laik nie mogę ocenić kompetencji, ale skoro sama lekarka mówi "nie wiem, nie znam się na tym", sama wystawia sobie opinię. Pacjentem nie wykazuje zainteresowania, wywiad powierzchowny. Kolejny uroczy cytat z pani doktor "nie mam czasu się wszystkim zajmować". Ma czas tylko wklepać kilka słów w komputer. Proponuję nie zajmować cennego czasu p.Urbaniak.

Nie polecam, lekarz nieuprzejmy, irytuje ja obecność pacjenta. Najważniejsze to wpisac wszystko w komputer, problemy pacjenta nie interesują panią doktor , nie powinna mieć styczności z pacjentami. W związku z brakiem zainteresowania problemami pacjenta a przede wszystkim samym pacjentem ( traktuje pacjenta w gabinecie jak zło konieczne) nie potrafi przeprowadzić odpowiedniego wywiadu a co za tym idzie zastosować właściwej diagnostyki. Proszę omijać panią doktor szerokim łukiem. Magda

Magda

Kilka wizyt u Pani Doktor, nigdy więcej. Wyjątkowo nieuprzejma, wyniosła, nie widzi pacjenta, przyjmuje w trybie wojskowym. Kontakt z tą osoba to koszmar. W powietrzu wisi wrogość, chyba bardzo nie lubi pacjentów/ludzi. Jeśli taka jest w domu-współczuję rodzinie. Zdecydowanie nie polecam

Jeśli taka jest w domu-współczuję rodzinie.
Zdecydowanie nie polecam

Zdecydowanie polecam. Kompetentny i konkretny lekarz. P Dr bardzo mi pomogla.

Zdecydowanie polecam. Kompetentny i konkretny lekarz. P Dr bardzo mi pomogla.

Zdecydowanie nie polacem lekarza, jest nieuprzejma i niekomunikatywna, nie potrafi nawiązac kontaktu z pacjentem co skutkuje złą jakością wywiadu lekarskiego i powtarzaniu co wizyta tych samych informacji. Ważniejszą cześcią wizyty dla pani doktor jest uzupełanienie danych w komputerze niż obecność pacjenta w gabinecie. Pani doktor zapomniała chyba, że to pacjent jest najważniejszy w gabinecie a nie ona. Być moze jet to wynik niekompetencji i niepewności pani doktor ale pozostawienie pacjente tylko pod opieka pani doktor to duże ryzyko.

Bardzo mi przykro, ale nie moge polecic tego lekarza .Musiałby wykazac choc dobra wole i chęć pomocy,a tego nie da sie w pani dr. zauwazyc.Odradzam tego lekarza i niestety nikomu nie polecam.Przykre to ale wielu marzy by pani dr. zmieniła swój stosunek do chorych ludzi albo choc raz miała do czynienia z takim lakarzem jak ona bedac w roli pacjenta.To byłaby nauczka!!!