dr hab. n. med. Ewa Łuczak-Janik

Neurolog

KOSZMAR! Zdecydowanie odradzam! Ta pożal się pani "doktor" jest opryskliwa, nieuprzejma, chamska i nadużywa swoich kompetencji. Nie wysłuchała moich dolegliwości, nie wpisała skierowania na badania które poprzedni lekarz napisał na kartce że należy wykonać!! Zwracała się do mnie per "ty" kompletny brak kultury i poszanowania drugiej osoby. Gdy zabrałam jej pytania dotyczące mojej choroby nie odpowiedziała na żadne z nich tylko zbyła mnie złośliwym, ironicznym śmiechem. Dała mi jakieś śmieszne zacelenia abym "zmieniała pozcje" gdy boli. Zmarnowany czas i zmarnowanie skierowanie. Jestem w szoku gdy patrzę na to co wyrabia się teraz w tej służbie v zdrowia. Powinna zająć się tym łódzka izba lekarska.

Dr Łuczak-Janik uważa się prawie za drugą po Bogu, wszechwiedzącą. Wiecznie rozmemłana, włosy w strąkach - wygląda jakby właśnie wstała z łózka i tylko założyła fartuch - kompletny brak szacunku dla pacjenta. Byłam jej pacjentką w szpitalu na Milionowej - nie dość, że nie można się było do niej dostać to jeszcze robiła wielką łaskę, że przyszła do gabinetu i przyjmuje pacjentów. Na dokładniejsze pytania o leczenie reagowała złośliwie i gderliwie - " doczyta sobie pani w domu"; a na zwrócenie jej uwagi - " chyba czas już zmienić lekarza prowadzącego".
Nie polecam wizyt u tej osoby - szkoda własnego zdrowia. Czyli jak nie zapłacisz za prywatną wizytę - pani doktor ma cię w....

Witam, bylem ostatnio na wizycie u Pani doktor i odnioslem pozytywne wrazenia. Osoba mila, potrafiaca w przystepny sposob przedstawic problem, ktory ( niestety ) ma miejsce w naszym organizmie. Do tego widac, ze zna sie na tym co robi, nie wyglada na lekarzyne-partacza, ktorych ostatnio jest wysyp. Doswiadczony, dobry lekarz. Polecam!

Zdecydowanie polecam Panią doktor, miła i uprzejma, bez patrzenia na pacjenta 'z góry'. Przedstawia wszystko w przystępny sposób i ma naprawdę duża wiedzę.

Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam.

Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam.

Jestem usatysfakcjonowany wizytami u Pani doktor, cieszę się ze wśród dziesiątek kontaktów w internecie trafiłem właśnie na Nią. Leczyłem się wraz z żona i razem polecany.

Zdecydowanie polecam Panią doktor, kontakt znalazlam w internecie, stad nie do końca byłam przekonana co do profesjonalizmu tego neurologa, ale byłam i potwierdzam - wszystko w porządku!

Zdecydowanie polecam Panią doktor Łuczak-Janik, to naprawdę dobry neurolog. Miałam poważne problemy, ale dzięki wizytom u niej wychodzę na prostą o której nawet nie marzyłam. POLECAM.

Pani doktor Łuczak-Janik to naprawdę dobry neurolog, podchodzi do pacjenta profesjonalnie, rzetelnie, ale w miły, przystępny sposób. Nie stwarza sztucznego dystansu, co to jest wg mnie ważne. Zdecydowanie polecam.

W porządeczku, miła Pani doktor i do tego treściwie i logiczne wytłumaczony problem i sposób jego rozwiązania. Śmiało mogę polecić!