dr n. med. Beata Koeppe

Neurolog

Świetny, ciepły, kompetentny lekarz. Oby takich więcej w środowisku medycznym. Wsłuchuje się w pacjenta, trafnie diagnozuje, proponuje skuteczne leczenie..

Bardzo kompetentny lekarz, poświęciła mi wystarczająco dużo czasu żeby zdiagnozować chorobę i zastosowała skuteczne leczenie. Do tego, co bardzo doceniam - ludzkie, empatyczne i życzliwe podejście do pacjenta. Oby więcej takich specjalistów..

Lekarz konkretny profesjonalny mąż po pierwszej wizycie i odpowiednich lekach stanął na nogi polecam Panią doktor bo warto

Po obejrzeniu tk, konkretna diagnoza. Leki działają, czuję się lepiej. Pani Beata nalezy do osob miłych i konkretnych. Jak najbardziej polecam.

Totalna katastrofa. Po spojrzeniu na mnie nie odczytała nawet wyniku tomografii komputerowej i oświadczyła ze nie wyglądam na chorą, nigdy nie spotkałam takiej ignorantki

Na pierwszy rzut oka Pani Beata Koeppe nie wzbudza zaufania, ale nie można powiedzieć, że nie ma wiedzy i doświadczenia. Bardzo wiele jej zawdzięczam. Gdyby nie ona, do tej pory bym nie wiedziała, że jestem ciężko chora i dalej bym cierpiała. Już na pierwszej wizycie rozpoznała u mnie coś, czego wcześniej nie dostrzegł cały sztab lekarzy z innego szpitala. Odrazu zleciła badanie, które tylko potwierdziło jej podejrzenia.

POLECAM KAŻDEMU TEGO LEKARZA JEST BARDZO DOBRY...

POLECAM KAŻDEMU TEGO LEKARZA JEST BARDZO DOBRY...

Kontaktowa, uprzejma i bardzo sympatyczna Pani Doktor. Wspaniałe podejście do młodych osób, takich lekarzy się ceni!

bardzo rzetelny lekarz, a przy tym bardzo sympatyczny oraz wyrozumiały. żeby więcej takich było w całej służbie zdrowia to ludziom żyłoby się w Polsce lepiej.

Pani dr Beata Koeppe jest dobry lekarzem jakiego spotkałem,dużo mi pomogła.Polecam panią doktor kto jest chory,każdemu pomaga.Jest jak dobry anioł.Jeszcze raz polecam panią dr Beatę Koeppe.Marcim