dr n. med. Beata Koeppe

Neurolog

Swietny lekarz ,polecam !Już nie raz mi pomogla w trudnej sytuacji zdrowotnej ,a przy tym miła i bardzo uprzejma .Polecam ,pacjentka od wielu lat .

Zdecydowanie kompetentny lekarz ,uprzejmy ,poświęca tyle czasu ile potrzeba,zdecydowanie polecam .

Masakra, nie lekarz, usłyszałam, że nie ma czasu na pełną diagnozę, nieuprzejma, nie miła, nie wzbudzająca zaufania, potraktowano mnie jak kolejną w kolejce, byle tylko wyrobić normę i móc pójść do domu. Nie wyszłam z gabinetu uspokojona, zleciła jedno badanie i wszystko, lekarz pierwszego kontaktu zrobił więcej, przynajmniej się przejął. A po wizycie u tej pani dr wiem tyle samo, ile wiedziałam wcześniej, w internecie chyba bym znalazła większe pocieszenie. Dno, po prostu dno, może prywatnie jest inna, ale nie polecam zdecydowanie.