Poszłam do doktora Wdowiaka mając 17 lat na pierwsze badania, miałam problemy z napięciem przedmiesiączkowym, zdarzało mi się zemdleć w szkole, miałam takie silne zawroty głowo i jakieś skurcze. Mama zapisala mnie na wizyte, troche się balam ale przeszlo, strach przed nieznanym jest najgorszy. Doktor gruntownie mnie zbadał, wypytał, okazało się, ze mam silny PMS i powinnam brac antykoncepcje, która załagodzi te objawy. I dzieki temu minelo. A doktor moim zdaniem sympatyczny, wzbudził zaufanie na pierwszej wizycie.

Dzieki kompetencji doktora mogę się dzisiaj Cieszyc zdrowiem. Bardzo wcześnie wykrył podejrzliwy guzek, który ja jakoś pominęłam przy samobadaniu. Zrobiłam usg, niestety okazało się, że nie jest to cysta.... byłam przerażona, ale doktor uspokajał, ze komórki rakowe złośliwe nie są i że zostały wykryte we wczesnym stadium, więc po wycięciu ich powinno być dobrze. Teraz jestem po operacji, stale pod opieką lekarską doktora Wdowiaka, mam nadzieje, ze wszystko idzie w dobrym kierunku.

Dzięki doktorowi mam córeczkę. Za trzecim razem inseminacja się powiodła. Za każdym razem otrzymywałam kompleksową informację o tym co się ze mną dzieje. Zawsze był pod telefonem, zawsze mogłam zapytać o to co mnie niepokoiło. Polecam

wiem, ze doktor jest dośc rozchwytywany i grafik ma napiety, ale jesli sprawa jest bardzo powazna to zawsze mam opcje kontaktu telefonicznego . poza tym Wdowiak jest uprzejmy i juz doświadczony w tym zawodzie, ufam mu

doktor Wdowiak zasłużył sobie na pozytywną opinię, bo wg mnie poświęca pacjentkom maksimum czasu i uwagi, widac ze ten zawód wykonuje zpełnym zaangażowaniem,. miło mieć takiego lekarza, któremu można zaufać, o wszystko zapytac na spokojnie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin