Ginekolog Lublin

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych ...
Ginekolog Lublin dr n. med. Barbara Kułak

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin

Wspaniały lekarz. Pomogła mi bardzo. Przyszłam z diagnozą, że mam torbiele jajników do natychmiastowej operacji. Dzięki terapii lekowej, uniknęłam niepotrzebnej operacji. Poszłam z polecenia i bardzo się z tego cieszę. Ma świetne podejście, wszystko tłumaczy, a wizyta to przyjemność a nie konieczność.
Opinia dodana przez: Zosia

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem.
Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale.
Chciałabym wyróżnić ...
Opinia dodana przez: Danuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Kraszewskiego 2
20-431 Lublin

Dr Jarzębowski jest moim lekarzem od wielu lat. Uprzejmy, miły, delikatny, cierpliwy. Cudowny lekarz. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Małgorzta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VENUS" Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
ulica Jutrzenki 6
20-538 Lublin

Każdej z Pań polecam.Chodziłam do wielu specjalistów ale Pan dr.jest godny polecenia pod każdym względem.
Opinia dodana przez: MARIOLA

Głębocka 22/16
20-612 Lublin

Witam
Powiem tak, dziewczyny Dr n. med. Dariusz Zwolski to specjalista ginekologii w I Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, jeśli wybieracie się do ginekologa to tylko do Pana Doktora, wiem co mówię ponieważ niedawno byłam jego pacjentką i takiej opieki ze strony lekarza i położnych nie ma nigdzie, a byłam już w kilku szpitalach . Doktor Zwolski najpierw bada chorobę a potem ją leczy, a nie odwrotnie(z czym się niejednokrotnie ...
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Jan Kotarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dobry czlowiek, bardzo dobry lekarz. Jasno i wyraznie tlumaczy. Uprzejmy. Jestem pod jego opieką i polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ewa Baszak-Radomańska

Ginekolog położnik, Seksuolog

ulica Pogodna 34
20-333 Lublin

Bardzo ciepła, kompetentna i profesjonalna pani doktor. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, od ręki naprawia błędy popełnione przez innych 'specjalistow'. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

Ginekolodzy w Lublinie