dr n. med. Barbara Kułakdr n. med. Barbara Kułak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo dobry lekarz, godna polecenia,kompetentna, bradzo dobry kontakt z pacjentem, życzliwa, wyrozumiala, uprzejma. Wspaniała, opiekuncza w stosunku do pacjenta

Bardzo dobry lekarz, godna
polecenia,kompetentna,
bradzo dobry kontakt z
pacjentem, życzliwa,
wyrozumiala, uprzejma.
Wspaniała, opiekuncza
w stosunku do pacjenta

Wspaniała Pani doktor. Bardzo kompetentna i wnikliwa, bardzo dobry diagnosta i operator. Cudowna kobieta!

Wspaniały lekarz. Pomogła mi bardzo. Przyszłam z diagnozą, że mam torbiele jajników do natychmiastowej operacji. Dzięki terapii lekowej, uniknęłam niepotrzebnej operacji. Poszłam z polecenia i bardzo się z tego cieszę. Ma świetne podejście, wszystko tłumaczy, a wizyta to przyjemność a nie konieczność.

Polecam wszystkim Dr Kułak, specjalista , super człowiek, wielkie doświadczenie, wysłucha, wytłumaczy. Znam P. Dr bardzo długo, jestem bardzo wdzięczna,że mi pomogła i nadal pomaga. Gorąco polecam!!! Wdzięczna pacjentka Alicja z Hrubieszowa

Fantastyczny lekarz. Byłam na prywatnej wizycie u Pani Doktor. Zleciła kompleksowe badania, przeanalizowała i przeprowadziła trafne leczenie. W końcu udało mi się odzyskać radość życia. Bardzo dziękuje i gorąco polecam Panią Doktor!

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, w czasie wizyty pacjent nie czuje się skrępowany, potrafi dokładnie wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia. Kompleksowo podchodzi do problemu, często bierze pod uwagę różne czynniki mające wpływ na chorobę, podczas gdy inni lekarze je ignorują, potrafi zdiagnozować nie tylko problemy ginekologiczne. Pani doktor wzbudza zaufanie, z czystym sumieniem mogę ją polecić moim znajomym. Wszystkim swoim pacjentom poświęca bardzo dużo czasu, przejmuje się ich stanem zdrowia. Jestem jej bardzo wdzięczna, bardzo mi pomogła, wcześniej korzystałam z usług innych lekarzy, ale żadnemu z nich nie udało mi się pomóc.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Byłam u wielu ginekologów i po raz pierwszy porozmawiano ze mną jak z człowiekiem - dokładnie wyjaśniając stan mojego zdrowia i słuchając tego co mówię. Dziękuję.

Byłam u Pani doktor na prywatnej wizycie w gabinecie w świdniku. Pabi doktor wnikliwie obejrzała wynikipoprzednich badań, wypisała mi skierowania na badania i skierowała na zabieg w szpitalu. Wykryła u mnie wczesną postać raka i dzieki jej wnikliwości dziś żyję i j estem matką. POLECAM z całego serca

Byłam u Pani doktor na prywatnej wizycie w gabinecie w świdniku.

Oceniam na 6. Przez wiele miesięcy chodziłam prywatnie do ginekologów i słyszałam że wszystko jest porządku ale ja nadal czułam się żle i wiedziałam że coś jest nie tak. Już na pierwszej wizycie Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i zaczęła leczenie. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej.

Pierwszy raz spotkałam się z tak niekrępującą wizytą u ginekologa. Spokojnie,dyskretnie i delikatnie.Otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Nie byłam namawiana na żadne dodatkowe badania, co spotykało mnie zawsze w innych gabinetach. Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Niewątpliwie najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam.