dr n. med. Barbara Kułakdr n. med. Barbara Kułak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Byłam u Pani doktor na prywatnej wizycie w gabinecie w świdniku. Pabi doktor wnikliwie obejrzała wynikipoprzednich badań, wypisała mi skierowania na badania i skierowała na zabieg w szpitalu. Wykryła u mnie wczesną postać raka i dzieki jej wnikliwości dziś żyję i j estem matką. POLECAM z całego serca

Byłam u Pani doktor na prywatnej wizycie w gabinecie w świdniku.

Wspaniały lekarz, bardzo wnikliwa. Operowała mnie dzięki czemu nadal mogę normalnie egzystować. Operowała również moją mamę przy problemie z nietrzymaniem moczu ze wspaniałym rezultatem. Bardzo polecam, poza tym wspaniały człowiek!!!

Fantastyczna Pani Doktor juz od samego poczatku czulam ze jestem w dobrych rekach. Pomogla mi i wielu moim znajomym w ciezkiej chwili, pelny profesjonalizm, a te zle opinie sa wziete z sufitu, goroco polecam pacjentka Julia

pacjentka Julia

Jest dobra, własnie jestem po usunięciu trzon macicy i czuję się dobrze. Bardzo interesuje się pacjentem, nie tylko swoim, leżąc w szpitalu obserwowałam.

Trudno się dostać ale na dobrego lekarza warto poczekać -duża wiedza,wielkie serce-bardzo polecam

Wspaniały lekarz, zgadzam się że wszystko robi szybko, ale to nie znaczy że chaotycznie czy źle. Ma takie tempo pracy ponieważ ma wiele pacjentek i przyjmuje w kilku miejscach. Kiedy byłam u niej w szpitalu przed samym zabiegiem, dała mi niesamowite wsparcie. Polecam każdemu panią doktor, chyba że ktoś potrzebuje więcej czasu i rozmowy.

polecam Panią doktor, wspaniały specjalista, wnikliwy diagnosta

polecam Panią doktor, wspaniały specjalista, wnikliwy diagnosta

Wspaniała jako lekarz i człowiek,wrażliwa po prostu super

Wspaniała jako lekarz i człowiek,wrażliwa po prostu super

Byłam w tym szpitalu i leczyłam się u p. Doktor jeszcze wówczas kiedy nie była dyrektorem. Jak czytam na innych forach bzdury wyssane z palca, to nie wiem - śmiać się czy płakać. Zgadzam się z opiniami, że najgłośniej krzyczą zazdrośnicy, którzy podpierają się czerwonymi purpuratami.Przecież ta Pani leczy ludzi, a nie zajmuje się zbędnymi pogaduszkami. Miałam mieć nieuniknioną operację, ale tylko dzięki temu, że trafiłam na Panią doktor, udało mi się tego uniknąć. Minęło już dziesięć lat i dzięki tej Pani czuję się zdrowo. Dlatego nie podzielam uwag tych, którzy z przyczyn niemedycznych, wypowiadają się krytycznie o Pani doktor. Wdzięczna pacjentka Ania!!!

Dzięki jej pomocy mama mimo choroby nowotworowej żyje a my z mężem mamy ukochaną córeczkę ANNA