Filtruj terminy

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Pani Doktor jest przede wszystkim wybitnym specjalistą, który dba o swojego pacjenta, nie odmawia pomocy. Profesjonalizm i życzliwość to główne atuty.
Polecam wizyty w gabinecie Pani Doktor
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Wojciech Szlichtyng

Mawo s.c.
Świdnik ul. Ratajczaka
21-040 Świdnik

Dr Szlichtyng - chadzałam w ciąży. Zdanie podzielone i to bardzo skrajnie. W gabinecie prywatnym dr jest bardzo miły, uprzejmy, sypnie nawet jakimś żarcikiem a nawet wysłucha! Wszystko chyba po to, by zrekompensować czas oczekiwania na wizytę, który zazwyczaj przychodzi ok. 3 godzin po umówionej. A jeżeli ciężarna "tylko na usg" może przedłużyć się nawet do godzin północnych. Za to promocja - jeżeli lekarz prywanie prowadzi Twoją ciążę i u ...

lekarz Hanna Zakrzewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Specjalistyczna Al.Lotników Polskich
Al. Lotników Polskich 22/117
21-040 Świdnik

Na swojej drodze spotkałam wielu ginekologów i z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią dr. Zakrzewską. Zawsze miała dla mnie czas, wysłuchała, wpisała co trzeba a leczenie zawsze trafione. Prowadziła moje 3 ciąże i naprawdę czułam sie zaopiekowana po mimo, że ciąże były zagrożone. Jednym słowem jest to lekarz godny zaufania i dziękuję Pani dr. za okazane serce.

lekarz Janusz Sikora

Poradnia K i szpital

Świdnik

Polecam . Pan doktor kompetentny, wszystko tłumaczy , nie ocenia człowieka tylko stara się pomóc a przy tym bardzo sympatyczny i uśmiechnięty.
Opinia dodana przez: Ewa

Wojciech Skowroński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień
ulica Leśmiana 4

Witam,
Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Odpowiada na pytania i tłumaczy, jeśli coś jest niezrozumiałe. Słucha pacjenta co jest bardzo ważne. Polecam - Farmed w Lublinie.
Opinia dodana przez: Iwona Piesto

lekarz Dariusz Repeć

J.Słowackiego 13/9 A
21-040 Świdnik

Zgadzam się z komentarzem poniżej. Trafiłam na tego Pana na IP w 34tc w Święta, ponieważ coś mnie zaniepokoiło i mam nadzieję, że już nigdy Go nie zobaczę. Jeszcze przed badaniem postawił diagnozę, że nie jest dobrze skoro przyjechałam. Po badaniu ginekologicznym, które było koszmarem nie usłyszałam nic konkretnego poza tym, że w ogóle jestem dziwnie zbudowana. Na karcie informacyjnej miałam napisane, że szyjka jest skrócona i ujście zewnętrzne uchylone. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Cezary Skórzewski

ulica Leśmiana 4
21-040 Świdnik

Każdej z Pań polecam.Chodziłam do wielu specjalistów ale Pan dr.jest godny polecenia pod każdym względem.
Opinia dodana przez: MARIOLA

lekarz Marian Drela

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,VENA"
Racławicka 16
21-040 Świdnik

Byl najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znalam..bylam pacjetka dr.przez 25 lat ...bardzo mi przykro ze juz nie ma

lekarz Wacława Zaleska

NZOZ ARETE Stomatologia Paweł Załęski