Ginekolog Położnik Świdnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień
21-040 Świdnik

Każdej z Pań polecam.Chodziłam do wielu specjalistów ale Pan dr.jest godny polecenia pod każdym względem.

Opinia dodana przez: MARIOLA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,VENA"
Racławicka 16
21-040 Świdnik

Byl najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znalam..bylam pacjetka dr.przez 25 lat ...bardzo mi przykro ze juz nie ma

Ginekolog położnik Świdnik dr n. med. Barbara Kułak

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik

Wspaniały lekarz. Pomogła mi bardzo. Przyszłam z diagnozą, że mam torbiele jajników do natychmiastowej operacji. Dzięki terapii lekowej, uniknęłam niepotrzebnej operacji. Poszłam z polecenia i bardzo się z tego cieszę. Ma świetne podejście, wszystko tłumaczy, a wizyta to przyjemność a nie konieczność.

Opinia dodana przez: Zosia

Witam,
Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Odpowiada na pytania i tłumaczy, jeśli coś jest niezrozumiałe. Słucha pacjenta co jest bardzo ważne. Polecam - Farmed w Lublinie.

Witam,

Opinia dodana przez: Iwona Piesto

Mawo s.c.
Świdnik ul. Ratajczaka
21-040 Świdnik

Polecam serdecznie, zajął sie mna zarówno przy usunięciu polipa jak i przy prowadzeniu trudnej ciąży :)

Poradnia K i szpital

Świdnik

Polecam . Pan doktor kompetentny, wszystko tłumaczy , nie ocenia człowieka tylko stara się pomóc a przy tym bardzo sympatyczny i uśmiechnięty.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Hanna Zakrzewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Specjalistyczna Al.Lotników Polskich
Al. Lotników Polskich 22/117
21-040 Świdnik

Bardzo sympatyczna, kompetentna, wyrozumiała oraz pomocna Pani doktor . Polecam wszystkim kobietom !!!

Opinia dodana przez: Justyna

J.Słowackiego 13/9 A
21-040 Świdnik

Co to za lekarz. Nie dość ze nie umie pisać nawet na klawiaturze to nieć umie obsługiwać programu w którym musi się poruszać zero kompetencji i podejścia do pacjenta. Jak mu tak źle i ciężko to wyjazd jak najdalej od ludzi. Za dobrze jest im wszystkim i dlatego tak narzekają. Jedno musze przyznac, opieszałość na bardzo wysokim poziomie!!!!
Jak najdalej od takich ludzi.

NZOZ ARETE Stomatologia Paweł Załęski
kard. Stefana Wyszyńskiego 53