lek. med. Michał Jaśkiewiczlek. med. Michał Jaśkiewicz - zdjęcie profilowe

lek. med. Michał Jaśkiewicz

Urolog

Michał Jaśkiewicz – w trakcie specjalizacji z urologii.

Pracował w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Lublinie.

Od ...

Michał Jaśkiewicz – w trakcie specjalizacji z urologii.

Pracował w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Lublinie.

Od 2017 zatrudniony na Oddziale Urologicznym Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Obecnie w trakcie specjalizacji z urologii.

Doskonały ultrasonografista specjalizujący się w diagnostyce chorób układu moczowego. Wesoły, sumienny i otwarty lekarz bardzo lubiany przez swoich pacjentów.

Niech mi wolno będzie polecić entuzjastycznie Pana Doktora Michała Jaśkiewicza. Wiele razy konsultowałem się już z Panem Doktorem -- i dzięki Jego poradzie i leczeniu stan mojej prostaty polepszył się. Pan Doktor pomaga także z bardzo dobrymi efektami mojemu Ojcu z ciężką chorobą urologiczną. Jestem niezmiernie wdzięczny za tak istotną pomoc Pana Doktora Jaśkiewicza: nasz Pan Doktor dba niezmiernie troskliwie o poprawę zdrowia pacjenta, tudzież o komfort przy badaniach i zabiegach. Dlatego z pełną odpowiedzialnością pozwalam sobie polecić Pana Doktora Michała Jaśkiewicza z Jego pełnym profesjonalizmem, wysokimi kompetencjami, scientific excellence, a przy tym życzliwością. Przyjeżdżam na konsultacje do Pana Doktora aż ze Szczecina! dr hab. Tomasz Kitliński, prof. Akademii Sztuki w Szczecinie, b. stypendysta Fulbright i Marie Curie Actions

Pan Doktor to nie tylko fachowiec w swojej dziedzinie, ale także osoba pełna empatii i zrozumienia. Od samego początku wizyty poczułem się komfortowo i zaopiekowany. Pan Doktor wysłuchał moich obaw i pytań, odpowiedział na nie w sposób przystępny i rzeczowy. Byłem pod wrażeniem jego głębokiej wiedzy i umiejętności przekazywania jej pacjentom w zrozumiały sposób. Wizyta przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Pan Doktor dokładnie wyjaśnił mi diagnozę oraz zalecane metody leczenia, omawiając zalety i ewentualne ryzyko. Cenię sobie fakt, że podjął wszelkie starania, abyśmy wspólnie wybrali najlepszą opcję dla mojego ...

Wizyta przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Pan Doktor dokładnie wyjaśnił mi diagnozę oraz zalecane metody leczenia, omawiając zalety i ewentualne ryzyko. Cenię sobie fakt, że podjął wszelkie starania, abyśmy wspólnie wybrali najlepszą opcję dla mojego zdrowia.

Pańska wiedza, umiejętności i zaangażowanie były nieocenione. Dzięki Pana profesjonalizmowi miałem poczucie bezpieczeństwa, zaufania i wsparcia. Dziękuję za oddanie, które wkłada Pan w swoją pracę i za życzliwe podejście. Jestem bardzo wdzięczny za Pański wykład i oddanie w moje zdrowie.

Empatyczny i profesjonalny urolog. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia starając się przy tym zachować komfort pacjenta. Nie bagatelizuje żadnych objawów chorobowych. Z dużą dbałością podchodzi do swojego zawodu. Godny polecania.