lekarz Mariusz Kusz

Serdecznie polecam Pana doktora. Super podejście do dzieci, duże zaangażowanie. Pediatra godny polecenia.

Bardzo dobry pediatra, bardzo miła odmiana po niekompetentnej ,zmęczonej sobą i praca z dziećmi „pani doktor ”.planowałam już nawet przeniesienie do innej przychodni ,ale po dwóch wizytach z dziećmi u tego pediatry postanowiłam zostać.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Świetne podejście do dzieci. Zawsze pogodny, znakomicie współpracuje z rodzicami swoich pacjentów. Kompleksowo i w przystępny sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane z określonymi przypadkami. Szczerze polecamy! Oby więcej takich ludzi w tym zawodzie...

Godny polecenia i pełen profesjonalizmu pediatra. Zna się na tym co robi. Szczerze polecam rodzicom szczególnie bardzo chorych dzieci!

Godny polecenia i pełen profesjonalizmu pediatra.