Lekarze Świdnik

lekarz Waldemar Smoleń

Otolaryngolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,VENA"
Racławicka 16
21-040 Świdnik

Lekarz godny polecenia, właściwa diagnoza, super podejście do dziecka , bardzo się cieszę, że koleżanka mi poleciła dr.Smoleń
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata Wolska-Kozłowska

Internista, Reumatolog

ulica Struga 14
21-040 Świdnik

Cudowny lekarz ! Skromna i pełna poświęcenia dla pacjentów. Nikt nie był w stanie mi pomóc tylko pani doktor. Dziękuję z calego serca
Opinia dodana przez: Zofia Cholewa

lek. dent. Gabriela Podsiadła-Urban

NZOZ ARETE Stomatologia Paweł Załęski
kard. Stefana Wyszyńskiego 53
21-040 Świdnik

Witam. Pani doktor to niesamowicie ciepła i miła osoba. W bardzo przyjaznej atmosferze leczy zęby. Chodzimy do niej cała rodzinką od 7 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 42915, 'name': u'\u015awidnik'} Endokrynolog
                                       lekarz Maria Sawulska-Żmuda

lekarz Maria Sawulska-Żmuda

Endokrynolog, Internista

Gabinet Prywatny
ul. Stanisława Skarżyńskiego 10a
Świdnik

Pani Doktor, wbrew w/w opinii jest osobą bardzo miłą i uprzejmą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z szacunkiem oraz zrozumieniem. Chodzę do niej od dawna i nie zauważyłam nigdy aby w czasie wizyty zajmowała się innymi sprawami czy innymi pacjentami. Na papierosa też wcale nie wychodziła. Mogę ją z czystym sumieniem polecić jako dobrego i oddanego lekarza. Zawsze służy pomocą i radą. Nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Jest ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Iwona Bielak

Racławicka 1
21-040 Świdnik

Bardzo miła ,delikatna i sympatyczna Pani Doktor lecząc się u niej , prawie kocham leczenie zębów ,polecam :)
Opinia dodana przez: zosia

lekarz Wojciech Szlichtyng

Mawo s.c.
Świdnik ul. Ratajczaka
21-040 Świdnik

Dr Szlichtyng - chadzałam w ciąży. Zdanie podzielone i to bardzo skrajnie. W gabinecie prywatnym dr jest bardzo miły, uprzejmy, sypnie nawet jakimś żarcikiem a nawet wysłucha! Wszystko chyba po to, by zrekompensować czas oczekiwania na wizytę, który zazwyczaj przychodzi ok. 3 godzin po umówionej. A jeżeli ciężarna "tylko na usg" może przedłużyć się nawet do godzin północnych. Za to promocja - jeżeli lekarz prywanie prowadzi Twoją ciążę i u ...

lekarz Janusz Sikora

Poradnia K i szpital
Świdnik

Jestem zadowolona z wizyt u pana doktora, trafiłam do niego przypadkiem. Jest miły, wizyta zawsze przebiega w spokojnej atmosferze.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Renata Kasprzak

PLR Brzeziny I
Świdnik

Lekarz jak najbardziej godny polecenia,chodzę do niej od lat i nigdy się nie zawiodłam.Większość mojej rodziny również jest zadowolona z wizyt u Pani Doktor.Miła,konkretna i kompetentna.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Hanna Zakrzewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

21-040 Świdnik

Na swojej drodze spotkałam wielu ginekologów i z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią dr. Zakrzewską. Zawsze miała dla mnie czas, wysłuchała, wpisała co trzeba a leczenie zawsze trafione. Prowadziła moje 3 ciąże i naprawdę czułam sie zaopiekowana po mimo, że ciąże były zagrożone. Jednym słowem jest to lekarz godny zaufania i dziękuję Pani dr. za okazane serce.

lekarz Maria Krasowicz-Pawlik

Lekarz rodzinny, Pediatra

21-040 Świdnik

Chodzimy z pierwszym dzieckiem już rok do Pani doktor. Za każdym razem poświęca dziecku mnóstwo czasu i uwagi. Dokładnie bada i robi obszerny wywiad przed podaniem szczepienia. Do tego zawsze zagada do dziecka. I wizyta nie wygląda tak aby się tylko pozbyć i odklepać w komputerze i następny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Cezary Skórzewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień
ulica Leśmiana 4
21-040 Świdnik

Bardzo odradzam. Doktor prowadził ciążę od samego początku aż do 34 tyg ciąży. Bardzo nie uprzejmy, grubiański , lekceważący.Prosbę o skierowanie na oznaczenie grupy krwi ,kóre należy zlecić jeszcze przed 10 TC i przerzucił odpowiedzialność na mnie ,że powinnam sobie sama zrobić prywatnie. Uprzedzony. Na każdej wizycie wymuszanie założenia maseczki mimo mojej astmy i tego że sam nosi maskę na całej twarzy. Nie miłe komentarze na temat szczepień kowidowych i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jan Kowalczyk

21-040 Świdnik

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej jak i drugiej wizyty. Zdecydowanie najlepszy ginekolog pod względem podejścia do młodych pacjentek, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dbaniem o sprawy intymne :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Piotr Poznański

Neurolog

21-040 Świdnik

Lekarz godny zaufania i polecenia. Wybitna inteligencia i posiadana wiedza. Bedac na urlopie zawsze umawiam się na wizyte aby skonsultować obecny stan mojego zdrowia. Polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Racławicka 1
21-040 Świdnik

Bardzo chciałbym jeszcze raz podziękować Panu doktorowi za wspaniałą pracę która włożył w usunięcie mojej 8 - emki , zabieg był bezbolesny wszytko w miłej atmosferze jednym słowem pełen profesjonalizm i podeście do pacjenta , wraca wiara w dobrych lekarzy :) . Mój przypadek usunięcia 8 emki nie należał do łatwych z racji tego iż ząb był umiejscowiony przy 7 i krzywo wrośnięty . Minęło 30 min a doktor oznajmił ...
Opinia dodana przez: Patryk

Wojciech Skowroński

ulica Leśmiana 4
21-040 Świdnik

Niekompetentny, nie potrafi odczytać wyników badań. Nie zna się widocznie na prawidłowych wynikach hormonów i glukozy w ciąży. Odmawia wystawienia zwolnienia kobiecie w ciąży nie pytając nawet gdzie i w jakich warunkach pracuje
Opinia dodana przez: Jastin

lekarz Zbigniew Chodurski

Laryngolog

21-040 Świdnik

Nie polecam!!! Przed świętami dziecko zachorowało na zapalenie ucha, stwierdzono na pogotowiu, po zakończeniu antybiotykoterapii mieliśmy się zgłosić do laryngologa na kontrole. Pan doktor nie chciał nas przyjąć bo dużo pacjentów. Powiedział, że jeśli dziecko już nie gorączkuje to pewnie jest dobrze. Pojechaliśmy do innego lekarza oczywiście prywatnie i antybiotyk został przedłużony.

lekarz Aneta Ożóg

Neurolog

21-040 Świdnik

Pani Doktor, mimo zapełnionego grafiku przyjęć, zgodziła się mnie przyjąć. Jest bardzo miłym, kompetentnym lekarzem. Zostałem, szczegółowo zbadany, dokładnie zostały mi wyjaśnione moje problemy zdrowotne związane z bólem kręgosłupa oraz inne dolegliwościami z poza neurologii, które zauważyła Pani Doktor podczas badania. Otrzymałem skierowanie na dalsze szczegółowe badanie kręgosłupa MR z kontrastem. Przyznam szczerze, że takiego lekarza zainteresowanego problemami zdrowotnymi pacjenta i z takim pozytywnym nastawieniem na pomoc w jego potrzebach ...
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Dariusz Repeć

J.Słowackiego 13/9 A
21-040 Świdnik

Jestem pacjentka Pana Repecia od dłuższego czasu. Nie zgadzam się z opiniami innych. Pan doktor zawsze dokladnie wysłuchuje moich obaw i dolegliwości, a jestem trudnym przypadkiem. Zawsze skazania Pana doktora były trafne. Zdarzyło mi się trafić także na jego opiekę w szpitalu. Zawsze na koniec dyżuru zaglądał do mnie pytał o samopoczucie i sprawdzał mój stan. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marta Walczak-Kosowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Brzeziny I
ul. Jarzębinowa 4, Świdnik
21-040 Świdnik

Wiedzę ma natomiast zrobiła się bardzo nieuprzejma, kiedy do niej nie pójdę wiecznie coś nie tak. Potrafi krzyczeć, z wielką łaską wypisuje skierowania na badania nawet te które człowiekowi się należą, chyba woli sama leczyć niż przekazać dalej pacjenta specjaliście. Od dziecka do niej chodziłam, od dwóch lat chodzę do niej gdy muszę i wizyta jest często bardzo nieprzyjemna. Jest nerwowa, pretensjonalna i wizyty robi mówiąc kolokwialnie na odwal się ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jadwiga Pękała

Lekarz rodzinny, Pediatra

21-040 Świdnik

Bardzo miła pani doktor. bardzo pomogła i nadal pomaga moim dzieciom.