3,4
3,5
3,1

Osobiście mogę zaświadczyć podpisując się z imienia i nazwiska że te negatywne opinie o panu Wojciechu nie są zmyślone ani sfabrykowane, to raczej opinia kolegi Tomasz należy do jakiegoś pracownika Adentu który wybiela swojego podwładnego który u niego pracuje - kto normalny nazywa stomatologa doktorem? Bardzo pochwalny ten komentarz, aż czuć że ktoś go zmyślił. Co do samego stomatologa który ma tutaj profil, to wystarczy że opiszę swoją historię. Zgłosiłem się w Lublinie w grudniu 2016 roku z zatrzymaną ósemką, która była naprawdę kiepsko położona, pan Wojciech kazał podpisać mi ...

Co do samego stomatologa który ma tutaj profil, to wystarczy że opiszę swoją historię. Zgłosiłem się w Lublinie w grudniu 2016 roku z zatrzymaną ósemką, która była naprawdę kiepsko położona, pan Wojciech kazał podpisać mi oświadczenie że może dojść do uszkodzenia nerwu i że zostałem o tym poinformowany. Oświadczenie podpisałem, samo usuwanie trwało z dobrą godzinę z hakiem. Z bólem po zabiegu po tygodniu trafiłem na pogotowie stomatologiczne, gdzie wykonano mi punktowe RTG zębodołu gdzie okazało się że mam nieusuniętą dużą część korzenia zęba. Korzeń usunięto na miejscu, a raczej jego końcówkę. Pan Wojciech oczywiście został o wszystkim poinformowany, ale nie poczuwał się ani do winy ani do wyjaśnienia tej sytuacji. Za zaistniałą sytuację nie przeprosił. To chyba wystarcza do podsumowania nie tylko kompetencji tego stomatologa, ale jego poziomu kultury osobistej i poczuwania się do odpowiedzialności za swoje czyny.

W tym gabinecie w Lublinie już chyba nie pracuje, ale widać że gabinety zmienia jak rękawiczki - chyba znam powód dla którego nie potrafi zagrzać gdzieś etatu na stałe.

Jestem zaskoczona złymi opiniami. Byłam na usuwaniu 6-ki w bardzo dużym stanie zapalnym z zajęta zatoka. Lekarz od razu zrobił na mnie dobre wrażenie, podczas zabiegu, był bardzo empatyczny. Mimo dużej dawki znieczulenia, odczuwałam ból, ale to normalne przy tak dużym stanie zapalnym i powie to kazdy stomatolog. Mimo tego lekarz cały czas dopytywał czy bardzo boli i dokładał znieczulenie (zabieg na NFZ). Samo wyrwanie zęba trwało ok. 15 min ( wcześniej była zdejmowana korona). Cały zabieg przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie.

Świetny lekarz, wspaniały fachowiec!!! Do Pana Doktora trafiłam z potwornym bólem zęba ósemki, po zrobieniu 2 zdjęć w tym 3D, lekarze w Lublinie nie bardzo chcieli się podjąć strasząc mnie ogromnym ryzykiem uszkodzenia nerwu twarzowego. Pan doktor potwierdził że zabieg będzie poważny i wiąże się z ryzykiem ale jest konieczny. Zęba usunął bez żadnych komplikacji, po kilku dniach całkowicie wróciłam do formy bez jakichkolwiek skutków ubocznych!!! Zabezpieczył w odpowiednie leki i udzielił dużo informacji jak przetrwać po zabiegu i szybko wrócić do funkcjonowania. Polecam w 100%!!!!

Na chirurga tego trafiłem z polecenia. Usuwałem u niego dwie górne piątki w gabinecie Adent przed leczeniem ortodontycznym i po pierwszym zabiegu byłem pewien, że wrócę do niego i na drugą ekstrakcję. Mam wrażenie, że pozostałe komentarze na tej stronie pisała albo konkurencja, albo ktoś, kto chce p. Wojciechowi zaszkodzić. Lekarz dokładał wszelkich starań, by pacjent czuł się komfortowo, na wszystkie pytania odpowiadał w sposób rzetelny, po zabiegach udzielił wyczerpujących informacji nt. zaleceń po ekstrakcji i wizyt kontrolnych, zadbał też o sympatyczną atmosferę w gabinecie. Same zabiegi trwały krótko, przebiegły sprawnie i były całkowicie bezbolesne. Tak pozytywne doświadczenia skłaniają mnie do tego, by z czystym sumieniem polecić doktora Świątkowskiego wszystkim, którzy szukają profesjonalnego chirurga stomatologicznego.

Stanowczo chciałbym przestrzec przed tym chirurgiem stomatologicznym. U Pana Wojciecha usuwałem chirurgicznie zatrzymaną ósemkę, miałem nadzieje że zapewnienia o bezbolesnym zabiegu okażą się prawdziwe... Niestety, podejście tego chirurga do pacjenta jest po prostu niedopuszczalne. Pomimo że zabieg był wykonywany w ramach ubezpieczenia NFZ to nie oczekiwałem tak nieodpowiedniego zachowania ze strony tego lekarza. Zabieg usunięcia ósemki trwał 1.5h, co było uzasadnione ze względu na położenie zęba. Jednak trzeba wziąć pod uwagę że podczas tak długiego zabiegu znieczulenie nie utrzyma się na takim samym poziomie przez cały zabieg - mimo zgłaszania uwag po godzinie zabiegu i ewidentego sygnalizowania bólu w trakcie trakcie dłutowania ósemki chirurg nie zdecydował się na dodatkowe znieczulenie. Ostatecznie, po upływie ponad godziny od rozpoczęcia zabiegu podczas zakładania szwów odczuwałem nawet ukłucia dziąsła przy zszywaniu... Komentarze podczas usuwania zęba odnośnie reakcji na dłutowanie zupełnie zbędne i bardzo ordynarne.Zabieg został przeprowadzony w ramach ubezpieczenia NFZ, jednak nie powinno to mieć wpływu na zachowanie lekarza wobec pacjenta. Bardzo opryskliwy stosunek do pacjenta i jego komfortu podczas zabiegu determinują potrzebę ostrzeżenia przed tym lekarzem. O obcesowym zachowaniu i zwracaniu się bezpośrednio "na ty" do dorosłej, młodowyglądającej osoby nie wspominając.
Jedyny pozytywny aspekt samego zabiegu to to że nie doszło do uszkodzenia nerwu który znajdował się blisko korzenia ósemki zatrzymanej (nerw zębodołowy dolny).

Bardzo sympatyczny i uprzejmy.Wszystko tłumaczy i w trakcie ekstrakcji zęba dopytuje czy wszystko ok. Byłam w Świdniku w Arete . Polecam.

Byłam w Świdniku w Arete .
Polecam.

Wyrywałam u tego chirurga ósemkę w Arete w Świdniku. Nie mogę powiedzieć o nim zlego słowa, mily, uprzejmy, potrafił ze mną pracować mimo, że bardzo obawiałam się tego zabiegu. Zabieg wykonał profesjonalnie, prawie bezboleśnie. Gdy sygnalizowalam ból czy chcialam chwilę przerwy to nie było problemu, dodatkowe znieczulenie dostałam, przerwy moment też. Dziąsło wygoilo się bardzo ładnie, mimo trudnego zęba ból trwał tylko dwa dni. Doktor perfekcyjnie wytłumaczył mi jak postępować po wyrwaniu, dostałam antybiotyk i leki przeciwbólowe. Naprawdę śmiało mogę tego chirurga polecić.

Przyszłam z powikłaniem po infekcji (ropień) w okolicy 8ki i dużym bólem. Ząb usunięty szybko, co przyniosło dużą ulgę, ale nie usunelo całkiem problemu. Następne dwa dni Pan doktor monitorował stan ropnia i ostatecznie zrobił punkcje. Wszystko sprawnie, pod znieczuleniem i miło. Nie przepadam za wizytami u dentysty, ale Pana Wojciecha mogę śmiało polecić!

Byłam z moją nastoletnią córką w lubelskim gabinecie, bo panicznie bała się usunięcia zębów przed założeniem aparatu stałego, podczas gdy byłam z nią w gabinecie stomatolog zachowywał się profesjonalnie, był uprzejmy i wyrozumiały na strach mojej córki przed usuwaniem dwóch ósemek. Na trzecią wizytę moja córka poszła sama, podczas gdy nie byłam już obecna w gabinecie, zgodnie z relacją córki pan Wojciech już nie zachowywał się tak miło, stwierdził żeby moja córka nie robiła scen podczas podważania zęba dłutem, bo to wstyd żeby pełnoletnia osoba zachowywała się tak niedojrzale. Na ...

Na usunięcie ostatniej ósemki wysłałam córkę już do innego gabinetu, bo płacenie cięzkich pieniędzy za usługę z takim fałszywym nastawieniem stomatologa to pomyłka.

Mam przykre doświadczenia z tym dentystą, miałam wizytę w Lublinie podczas której miałam mieć usuwaną ósemkę, zabieg był na NFZ - dentysta po zerknięciu na pantomogram zażądał podpisania oświadczenia w którym miałam oświadczyć że zostałam zapoznana z ryzykiem uszkodzenia nerwu. Oświadczenie podpisałam, bo zgłosiłam się z ostrym bólem zęba - pan Świątkowski stwierdził że może przepisać mi Ketonal to może mi ból przejdzie - niepoważne podejście do pacjenta, przyszłam z bólem i chciałam usunięcia ósemki, a stomatolog zasugerował mi że przepisze mi na zatrzymaną dolną ósemkę lek przeciwbólowy. Usuwanie trwało ...

Usuwanie trwało około półtorej godziny, stomatolog przerywał na tzw. przerwy techniczne, nie potrafił poradzić sobie z zębem i jego korzeniem, już po tym jak odradzał mi usuwanie można było się domyślić że sobie nie poradzi z moim przypadkiem.