Chirurg Stomatolog Lublin

Kościelna 7/4
20-301 Lublin

Świetna Pani Stomatolog z niesamowitym podejściem do pacjenta. Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę i profesjonalizm. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Renata Szczołko

NZOZ Centrum Stomatologii LARDENT Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Dworska 14 a
20-135 Lublin

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Wyrozumiała, miła i bardzo kompetentna. Wizyty u niej przełamują wszelkie bariery wynikające ze strachu przed dentystą. Serdecznie polecam.

Instytut Stomatologii UM w Lublinie
Karmelicka 7
Lublin

Geniusz w swoim fachu. Pan doktor przeprowadzał u mnie bardzo skomplikowaną ekstrakcję ósemki - zegarmistrzowska robota. Nie dość, że kompetentny to jeszcze uprzejmy,w trakcie zabiegu tłumaczy co się będzie działo po kolei, poźniej konkretnie odpowiada na wszystkie pytania, dobrze wyjaśnia jak postępować po zabiegu by wszystko się ładnie goiło. Jeśli chirurg stomatolog to tylko i wyłącznie dr Jachewicz!
Opinia dodana przez: Aleksandra K.

Piotr Jurkowski

Lublin

Dziś pierwszy raz miajem styczność z Panem Piotrem Jurkowskim , usuwał mi szóstke , a właściwie to co zniej pozostało , czyli korzenie tylko , aż trzy sztuki. Mogę napisać tylko tyle MISTRZ !!! MISTRZ !!! MISTRZ !!!
W końcu zetknołem się ze Stomatologiem który nie zadał mi wogóle bólu. Schodząc z fotela byłem uradowany jak małe dziecko , z ręka na sercu oświadczam że Pan Piotr jest ...
Opinia dodana przez: Jacek

ulica Powstania Styczniowego 7
20-706 Lublin

Świetny specjalista, podejmuje się trudnych przypadków, z którymi sobie dobrze radzi. Polecam wszystkim

Joanna Kuczyńska

Lublin

Jeśli chodzenie do stomatologa może być przyjemne- to tylko do Pani Doktor Kuczyńskiej. Jestem Jej wierną pacjentką od lat. Fantastycznie daje radę skomplikowanym zabiegom chirurgicznym jak i zwykłym wymianom plomb. Rozmawia z pacjentem, szczegółowo objaśnia kolejne kroki leczenia, nie narzuca swojej woli a uzgadnia z pacjentem. Jestem zadowolona i każdemu z czystym sumieniem Panią Doktor mogę polecić.

lek. dent. Leszek Czajkowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

W&L DENT S.C. Wioletta i Leszek Czajkowscy
Leszczyńskiego 6
20-069 Lublin

Nie polecam, profesjonalizm konczy sie po samochwaleniu i przejsciu do roboty.
robilem 2 zeby w obu pod plombami pozostawil wolna przestrzen nie doczyszczona , kilka tygodni sie z tym meczylem - realcja na zimno-cieplo. Partacz.

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Implantolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Famildent Centrum Stomatologii
Dożynkowa 13 A/lokal U1
20-152 Lublin

Osobiście mogę zaświadczyć podpisując się z imienia i nazwiska że te negatywne opinie o panu Wojciechu nie są zmyślone ani sfabrykowane, to raczej opinia kolegi Tomasz należy do jakiegoś pracownika Adentu który wybiela swojego podwładnego który u niego pracuje - kto normalny nazywa stomatologa doktorem? Bardzo pochwalny ten komentarz, aż czuć że ktoś go zmyślił.

Co do samego stomatologa który ma tutaj profil, to wystarczy że opiszę swoją ...
Opinia dodana przez: Marcin Golecki

lek. dent. Dariusz Pituch

ADP Clinic

Lublin

Nie polecam tego doktora,omijajcie z daleka! Namawia na bolesne leczenie w ramach eksperymentu,a wizyta u niego to ciągle przechwałki. Jak wyrwał mi zęba,to spuchłam na tydzień,a zapewniał,że wszystko będzie dobrze i będę mogła pójść do pracy.
Opinia dodana przez: Pacjentka

ul. Kazimierza Pułaskiego 31 A
20-461 Lublin

Pozostawila mi Pani chirurg igle w kanale przy leczeniu kanalowym. Korona zeba odpadla tydzień po leczeniu u tej pani. Przeszlam skomplikowany i kosztowny zabieg usunięcia narzedzia z kanalu. Dzięki tej pani nie mam juz zeba czwórki. Genialne prawda? Myslalam ze skoro ma pani specjalizację chirurga to jest pani profesjonalistka.....coz zawiodlam sie takim partactwem ....smutne. omijam z daleka.
Opinia dodana przez: Magdalena

Chirurdzy stomatolodzy w Lublinie