Lekarze Chirurg stomatolog Lublin

dr n. med. Elżbieta Dacka

Gabinet
Lublin

Moje doświadczenie związane z chirurgami było dość nieprzyjemne, więc obawiałam się trochę i tej wizyty. Na szczęście wszystko było SUPER! Pani doktor jest bardzo miła i sprawiła, że od razu zapomniałam o stresie. Fachowo udzieliła mi pomocy. BARDZO POLECAM!!!

lekarz Danuta Kosmala

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

Najlepszy dentysta u jakiegokolwiek byłem. Jedyny przez ponad 38 lat. Nie był potrzebny inny - zero reklamacji.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Marcin Baran

Prywatny Gabinet Lekarski
Związkowa 22 l. 3
20-148 Lublin

Pan Doktor idealny na trudne ósemki! Miałam do usuniecia przyrosnieta do kosci, lezaca poziomo osemke rosnaca w kierunku pozostalych zebow. Zabieg trwal jakies 20 minut, Pan Doktor sprawnie i bezbolesnie przeprowadzil sprawe. wydaje sie miec tez dobre przygotowanie psychologiczne, na biezaco tlumaczyl mi, co sie dzieje, i byl w stanie uspokoic mimo, ze na wejsciu bylam dosc przestraszona opowiesciami kolegow z pracy, jakie to usuwanie lezacej osemki bedzie straszne :) ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Marek Kulikowski

ul. Jutrzenki 10/21a
20-538 Lublin

Jestem pacjentką Pana doktora .To wyjątkowy lekarz, uprzejmy, kompetentny, zawsze stara się pomóc w sposób jak to możliwe nie obciążający nadto kieszeni pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkową cechą. Drobne sprawy stomatologiczne wykona bez wyceny, przy okazji wykonywania usługi podstawowej . Korzystałam z usług wielu stomatologów, ale pracę tego lekarza oceniam najwyżej. Wraz z mężem ,z polecenia koleżanki korzystamy tylko z usług pana doktora. Życzę zdrowia panie doktorze I ...
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Anna Bochińska-Filipek

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Kompetentna , oddana pacjentowi , uprzejma , z ogromną wiedzą z zakresu jej pracy. Zawsze ma czas dla pacjenta ,doskonale go planuje , prosto opisuje proces leczenia , proponuje różne warianty. Jest moim stomatologiem , a ja jej pacjentem od 15 lat i nie zamienię jej ani gabinetu na inny. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

dr n. med. Henryk Gomuła

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Jaczewskiego 7
20-090 Lublin

Bardzo polecam! Generalnie zarówno wizyta jak i badania na bardzo wysokim poziomie. Rzeczowe wyjaśnianie problemu, wywiad, proponowane rozwiązania w pełni konsultowane ze mną w trakcie wizyty. Zaangażowanie, poświecony czas i analiza mojego problemu, i wyników badań dają poczucie, że dla Pana Henryka to pacjent jest najważniejszy. Jestem ma prawdę bardzo zadowolony i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Bocheński

Żelazowej Woli 24
Lublin

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

lekarz Magdalena Jurkiewicz-Mazurek

20-555 Lublin

Naprawdę wspaniały lekarz :-) Pani doktor jest delikatna, dokładna, posiada bardzo dużą wiedzę. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy chorobę i metodę leczenia. A w dodatku jest przemiła.

dr n. med. Marek Mijal

Gabinet
Lublin

Wspaniały chirurg. Godny polecenia specjalista. Potrafi rozmawiać z pacjentem/pacjentką, tłumaczy w jaki sposób będzie leczona choroba. Opanowany i kulturalny.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jarosław Szkurłatowicz

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8
20-848 Lublin

Bardzo polecam. Byłam pacjentką Dr Szkurłatowicza I bardzo miło wspominam okres leczenia I rekonwalescencji. Naprawdę warto. Jest po prostu dobry.

lek. dent. Tomasz Piskórz

DENTAL EXCELLENT
Chodźki 31/57
20-093 Lublin

Polecam bardzo Pana Doktora. Usuwał żeby momi dzieciom. Bardzo dobre podejście do dzieci,wszystko przebiegi sprawnie i bezboleśnie. Bardzo dziękuję 😀
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Magdalena Furtak-Struska

Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ
Leona Kruczkowskiego 21
20-468 Lublin

Polecam. Pełny profesjonalizm! Pani doktor zawsze uśmiechnięta i widać od razu, że jest to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Ola

Joanna Dymel

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Kurantowa 4 Lublin
20-836 Lublin

simply the best...beautyfull and nice...

lek. dent. Hassan Chehab

Przychodnia BAMED
Piłsudskiego 17
20-407 Lublin

Korzystam z usług stomatologicznych doktora od 15 lat. Nie zamienie go na innego :)

lekarz Kinga Bernat

20-555 Lublin

Przemiła i przesympatyczna Pani! Anioł!!!

lek. dent. Michał Zawiślak

Stomatolog dziecięcy

Strażacka 8
20-027 Lublin

Uwielbiam tego Dentystę !!! Unikałam dentystów, jak tylko mogłam... Z opinii znajomych postanowiłam pójść do P. Michała Z. i jestem bardzo zadowolona, na fotelu zdarza mi się nawet zasypiać ;) Gorąco POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Łukasz Obrusiewicz

ulica Grabskiego 13
20-330 Lublin

Ulubiony stomatolog mojego syna. Chodzimy do niego całą rodziną. Wszystko tłumaczy spokojnie i uprzejmie. Człowiek z sercem na dłoni.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Małgorzata Lenartowicz

20-555 Lublin

Doskonały lekarz z fachowym podejściem do pacjenta. Pani dr jest bardzo delikatna a zarazem profesjonalna w tym co robi. Zawsze bałam się dentysty i strasznie panikowałam, Pani stomatolog dała mi znieczulenie po którym nie czułam żadnego bólu . Od wizyty u Pani Lenartowicz nie boje się dentysty :).

lekarz Maria Stachyra

Szwajcarska 15
20-861 Lublin

z czystym sumieniem polecam b. rzetelna osoba

Bogumiła Śliż-Gustaw

Wyzwolenia 126
20-368 Lublin

Chodzę od lat, również świetne podejście do dzieci, wreszcie nie mam problemów, żeby wziąć syna do stomatologa