Lekarze Chirurg stomatolog Lublin

lek. dent. Piotr Jasiński

Koncertowa filia nr 9
Koncertowa 4d
20-866 Lublin

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Szczegółowo omawia i tłumaczy przyczyny choroby i indywidualne ustawia schemat postępowania. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Małgorzata Baranowska-Gromek

Prywatny Gabinet Lekarski
Petrykiewicza 12
20-148 Lublin

Mądra Pani Doktor, z kompleksowym podejściem do pacjenta. Przyjazna atmosfera, plomby tak dobrane, że jak poszedłem gdzie idziej(byłem na wczasach i nie mogłem pójść do Pani Doktor :-( to inny lekarz nie zauważył dużej odbudowy na jedymce. Serdecznie polecam

lek. dent. Diana Kiszczak-Kargol

ulica Bogusławskiego 12
20-358 Lublin

Pani Diana bardzo miła, delikatna, zawsze opisuje co robi, usługi wykonuje ekspresowo, i w umiarkowanych cenach. Polecam ☺
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Joanna Kapuścińska-Kuźmicz

ulica Sawy Jana 1 A
20-632 Lublin

Leczę się u p. dr z całą rodziną od ponad 20 lat. Dr ma super podejście do pacjenta, również do dzieci. Jest bardzo delikatna, dokładna i sumienna. Wizyty w jej gabinecie są zawsze przyjemne. Nigdy nie wróciłam z żadną reklamacją. Szczerze polecam.

lekarz Tomasz Kazimierczuk

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Bardzo sympatyczny, serdeczny, spokojny, kulturalny lekarz, a jest to pożądana cecha zwłaszcza w pierwszym kontakcie w karetce. Serdecznie polecam i dziękuję.

lekarz Anna Paszczyk

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Bardzo sympatyczna i kontaktowa Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta i zainteresowanie stanem po zabiegu. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Czesław Cielecki

Chirurg dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Najlepszy lekarz, jakiego znam. Zajmował się synem dosyć dawno, ale do tej pory pozostał w naszej pamięci jako wspaniały lekarz - pod wieloma względami - i bardzo życzliwy, serdeczny człowiek! Dziękuję Panie Doktorze!

lek. dent. Grażyna Burdzanowska

Pankiewicza 10
20-133 Lublin

Dentystka bardzo dobra i uprzejma. Kto pójdzie do Niej to nie ędzie żałował. Moja córcia miała wielkie opory pójścia do dentysty, ale namówiłem ją i wyleczyła wszystkie zęby. Polecam. Stanisław

Joanna Kuczyńska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lublin

Po ponad godzinie grzebania w ósemce Pani Doktor oznajmiła że jednak nie jest w stanie jej usunąć bo nie ma do tego narzędzi. Zostałem odesłany do poleconego lekarza na wizytę prywatną, która trwała jakieś 5 minut i zęba nie było. Nie było również problemu z wystawieniem zwolnienia lekarskiego na dzień w którym nie mogłem stawić się w pracy z powodu ekstrakcji zęba. Natomiast Pani doktor odmówiła wypisania takiego zwolnienia. Może ...

dr n. med. Anna Stankiewicz-Świtała

Chirurg onkolog

al.Kraśnicka
Lublin

W maju 2012 roku wyczułam w swojej lewej piersi guzek i zaniepokojona udałam sie do swojego lekarza rodzinnego. W przychodni pani doktor od razu dała mi skierowanie na chirurgię onkologiczną i poleciła, żebym zapisała sie do Pani dr. Świtały na al. Kraśnickie. Nie było problemu z kolejką, na wizytę czekałam tylko kilka dni. Pani doktor Świtała przyjęła mnie z uśmiechem, była bardzo pogodna i miła. Już po badaniu palpacyjnym uspokoiła ...
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Urolog
                                       dr n. med. Robert Klijer

dr n. med. Robert Klijer

Urolog, Chirurg ogólny

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie są nieocenione. Dzięki Pana profesjonalizmowi miałem poczucie bezpieczeństwa, zaufania i wsparcia. Dziękuję za oddanie, które wkłada Pan w swoją pracę i za życzliwe podejście. Jestem bardzo wdzięczny za Pański wkłada i oddanie w moje zdrowie.
Opinia dodana przez: Marek

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Centrum Medyczne MEDICOS
Lublin ul.Onyksowa 12
Lublin

Polecam z całego serca! Pan Ryszard konkretny , miły i bardzo doświadczony. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. W klinice czułam sie jak królewna. Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Grzegorz Borek

Chirurg naczyniowy

Wojewódzki Szpital Kliniczny
al. Kraśnicka
Lublin

Bardzo miły i życzliwy lekarz. Doskonały specjalista, wie co robi i robi to z dużą pasją. Wreszcie znalazłam lekarza, który pomógł mi i zlikwidował żylaki na nogach. Polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Irmina
Wielkie podziękowania dla Pana doktora za pomyślną operację dzięki której mój ojciec wrócił do zdrowia.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Michał Stefaniak

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Jestem już po kilku wizytach i jestem bardzo zadowolona z leczenia; profesjonalnie, bez naciągania pacjenta na dodatkowe koszty, dokładnie i delikatnie. Ps. nie dość, że ząbki są dopieszczone to i oczy można nacieszyć :)
Opinia dodana przez: Justyna

dr hab. n. med. Barbara Madej-Czerwonka

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
20-718 Lublin

Wspaniała to mało powiedziane. Pani Profesor i jej zespół na Kraśnickich to profesjonaliści. Empatia i ciepło to podstawa u nich. Guzek usunięty i zero komplikacji. Szacunek dla Was.
Opinia dodana przez: kot'ewa

dr hab. Piotr Trojanowski

Chirurg plastyczny, Laryngolog

SPSK-4 w Lublinie oraz Szpital Wojskowy
20-950 Lublin

Lekarz z powołania to za mało powiedziane! Mimo wielu pacjentów, mnóstwa operacji i obowiązków na oddziale, pan Doktor zawsze znajdzie czas nawet na drobne zapytanko ze strony pacjenta lub rodziny i zawsze udziela fachowej odpowiedzi z poczuciem odpowiedzialności za to, co mówi i robi. Wiedza medyczna przeogromna! Podejmuje się trudnych nowotworowych zmian w obrębie twarzoczaszki. Mieliśmy wiele wizyt w szpitalu lub przychodni i Doktor Trojanowski nigdy nie odmówił pomocy. Wszystkie ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Kamil Zalewski

NZOZ Stomatologia Express-Dent
Hipoteczna 2
20-027 Lublin

wizyty bezbolesne, zagaduje podczas leczenia przez co czas szybko leci, nie naciąga na leczenie, pragmatyczne podejscie I natychmiastowe rozwiązywanie problemów. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

Agnieszka Pawłowicz

Junoszy 47
20-058 Lublin

Nie byłem u dentysty kilka lat- trauma ze szkoły. O dziwo u Pani Agnieszki nic nie bolało, a było tego dużo do leczenia :). Nawet wyrwanie 8 było miłym zaskoczeniem- nawet nie zorientowałem się kiedy- zrobiła to szybko i sprawnie. Polecam podobnym dentofobom do mnie :)

lekarz Tomasz Żądkowski

Chirurg dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Operował mojego synka (blizna praktycznie niewidoczna). Może trochę zabiegany ale niezwykle uprzejmy i sympatyczny (a to rzadka cecha u lekarza). Super podejście do pacjentów i rodziców. Trafiliśmy na niego przypadkiem a okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak najbardziej polecam doktora Tomasza!
Opinia dodana przez: Anna