Lekarze Chirurg stomatolog Lublin

lek. dent. Tomasz Dziechciaruk

Stomatolog, Protetyk

ulica Chopina 8/8
20-026 Lublin

Niezwykła staranność i finezja w rekonstrukcji uzębienia. Fantastyczna robota. Pan drTomasz wespół ze swoją żoną są mistrzowskim duetem w dziedzinie protetyki. Od wielu, wielu lat w razie potrzeby korzystam z usług pp. dr A. i T. Dziechciaruków. Połączenie gabinetu protetycznego z gab. stomatologicznym dodatkowo pozwala na kompleksową obsługę pacjenta. Wszystkim potrzebującym polecam ten gabinet i życzę szerokiego uśmiechu, bo jest się czym pochwalić nosząc nowe ząbki łudząco przypominające własne w ...
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska

NZOZ Centrum Stomatologii LARDENT Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Dworska 14 a
20-135 Lublin

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Wyrozumiała, miła i bardzo kompetentna. Wizyty u niej przełamują wszelkie bariery wynikające ze strachu przed dentystą. Serdecznie polecam.

Andrzej Chęć

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
20-952 Lublin

Chirurgia na medal Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę chirurgiczną oraz pielęgniarkom ze szpitala w Lubartowie. W szczególności swoje słowa kieruję pod adresem doktora Andrzeja Chęcia, który podjął decyzję o amputacji kończyny mojej mamy - Antoniny Jarosławskiej (83 lata). Działanie doktora sprawiło, że mama może cieszyć się każdym dniem bez - towarzyszącego wcześniej przez wiele miesięcy - okrutnego bólu. Stała się pogodna i uśmiechnięta, a ja - szczęśliwa. Doktorze, dziękuję!
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Agata Bolko-Zimmer

Kościelna 7/4
20-301 Lublin

Świetna Pani Stomatolog z niesamowitym podejściem do pacjenta. Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę i profesjonalizm. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Renata Szczołko

lek. dent. Małgorzata Taras

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Lotnicza 2/20
20-422 Lublin

Przecudowny lekarz. Bardzo kontaktowa Pani, sympatyczna, oswoiła moje okropne strachy, do tego tłumaczy co się dzieje w zębie, i co będzie właśnie robić. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Mateusz Betlej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

Kosmiczna opieka i pełne bezpieczeństwo w tym trudnym czasie. Dr. Mateusz Betlej i Pani asystentka Monika to mistrzowie świata. Polecam Dziękuję bardzo ❤
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Izabela Grusiewicz

Przychodnia Stomatologiczna
Poznańska 14/1
20-731 Lublin

Z całego serca polecam stomatolog Grusiewicz! uratowała mi zęba, który w opinii innego stomatologa trzeba było wyrwać. Za kanłowe leczenie piątki zapłaciłam 100zł razem z wypełnieniem. W dodatku Pani Iza jest bardzo delikatna, sympatyczna i kompetentna.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Urolog
                                       lekarz Paweł Iberszer

lekarz Paweł Iberszer

Urolog, Chirurg ogólny

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Leczę się u doktora drugi rok. Zawsze uśmiechnięty i z konkretnym podejściem do pacjenta. Profesjonalista w 100%.Życzyłbym wszystkim takich specjalistów także w innych przychodniach lekarskich.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Mirosław Melaniuk

Chirurg naczyniowy

Gliniana 32
Lublin

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz!! Mój szwagier cierpi na miażdżycę tętnic,17 lat temu miał operację na nogę, po tym czasie choroba znów dała o sobie znać w postaci tętniaka w pachwinie.Wezwano karetkę, która zawiozła go do Rzeszowskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej. Wykonano zabieg, który miał udrożnić tetnicę w tym celu wykonano 3 nacięcia na stopie, która niestety już nie była ukrwiona i po 3 dniach wypisano ze szpitala. Okazało ...

lekarz Zbigniew Kędzierski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Al. Racławickie 44a lok. 16
Lublin

Bardzo dobry lekarz, konkretny i merytoryczny a do tego uprzejmy. Jestem pozytywnie zaskoczony. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Andrzej Stodółkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii ESDENTAL
Ułanów 9/17B
20-554 Lublin

Mamy powody by cieszyć się, że mamy jeszcze takich fachowców w kraju. Dwa zęby w dwie minuty, w tym ósemka. Zero bólu w trakcie i po fakcie. Ogromną wdzięczność i szerokie ukłony przed profesjonalizmem przy okazji dokraszonym poczuciem humoru i przyjaznym, komunikatywnym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Małgorzata Borowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Organowa 8/1
20-882 Lublin

Pani Dr. Jest bardzo uprzejmą osobą. Rzetelnie tłumaczy jak przebiega zabieg. Jesteśmy zadowoleni wraz z dzieckiem że zdecydowaliśmy się na zabieg w Hospicjum Małego Księcia. Dziękujemy za pomoc.
Opinia dodana przez: Piotr

dr Waldemar Lasota

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Krakowskie Przedmieście 13
20-002 Lublin

Doktor w.Lasota to wspaniały lekarz i polecę go każdemu kto ma problemy urologiczne .Jestem jego pacjentką i nie mam żadnych zastrzeżeń

lek. dent. Donata Cieślikiewicz-Rahnama

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Głowackiego 4 lok. 2
20-060 Lublin

Cudowna lekarka! Leczę się u niej od lat, bardzo fachowa, potrafiła uratować ząb nie do uratowania, zakłada piękne białe wypełnienia, proteza mojej Mamy pasuje idealnie(z poprzednią męczyła się wiele lat myśląc że tak musi być, jak się okazało nie musiało!) zero fuszery gdy robi na NFZ życzmy sobie więcej takich doktorów!

lekarz Edward Bury

Romera 57
Lublin

Kompetentny, życzliwy, budzi zaufanie, bardzo opanowany, super fachowiec. Wprawdzie moje zabiegi to usuwanie brodawek ale ich usunięcie było dla mnie ważne. Dziś nie ma po nich śladu.
Opinia dodana przez: Zofia

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lublin

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze. Polecam pana Profesora
Pani dr Justyna Cygańczuk jest profesjonalistką w swoim fachu . Potrafi wyleczyć i odbudować najgorszego zęba , niejeden stomatolog dawno by go wyrwał a pani Justyna zawsze znajdzie wyjście z sytuacji żeby takiego zęba uratować . Już wielokrotnie korzystałem z pomocy pani doktor i nigdy się nie zawiodłem .

dr n. med. Adam Jamroż

Chirurg ogólny, Proktolog

ulica Sawy Jana 1A/43
20-632 Lublin

Cudowny, empatyczny i przemiły człowiek a przede wszystkim znakomity lekarz i profesjonalista. Wyleczył mi hemoroidy oraz zoperował przetokę obytu. Po zabiegach 0 bólu, rana po operacji przetoki prawie niewidoczna. Najlepszy chiurg i proktolog! Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Kazimierz Radomski

Gabinet
Lublin

Podczas zabiegów Pan Doktor informuje co robi, jest ostrożny, wzbudza zaufanie. Widać że ma ogromne doświadczenie. Jest bardzo sympatyczny i kulturalny na koniec wizyty zawsze podaje rękę. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Maciej Walkowski

ulica Powstania Styczniowego 7
20-706 Lublin

Pań doktor bardzo miły i z dużym doswiadczeniem, sprawnie i bardzo szybko uporał się z moim zębem. Polecam