Lekarze Chirurg stomatolog Lublin

lekarz Jacek Furmaga

Chirurg ogólny, Transplantolog

Turkusowa 6/4
20-572 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Pan dr leczył mojego syna przez 6 lat.Bartek miał przeszczep nerki w Spsk nr 4 w Lublinie,po przeszczepie był pod opiekę Pana dr. Niestety mój syn zmarł 2,5roku temu, zachorował na czerniaka.Syn zawsze mówił że Pan dr tyle razy wybawił go z różnych opresji ale przyjdzie czas, że nie będzie mógł mu pomóc.Panie doktorze dziękuję za wszystko Maria Poszytek

lekarz Marek Iłżecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ŻAGIEL MED PRZYCHODNIE
ulica Zana 32/A
20-601 Lublin

Przyjechałem do Pana Doktora z drugiego końca Polski z dużym tętniakiem aorty brzusznej. W Szczecinie słyszałem, że trzeba czekać, bo nieciekawie usytuowany i operacja zbyt ryzykowna. A, Pan Doktor stwierdził , że tak duży tętniak to tykająca bomba i zaproponował natychmiastową operację. Polecam z całego Serca, bo to nie tylko wyjątkowy profesjonalista, odważny , kompetentny lekarz, świetny operator, ale też ciepły empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, najlepszy z jakim miałem ...
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Małgorzata Klekot-Jóźwiak

Przychodnia stomatologiczna
Czeremchowa 18/71
20-807 Lublin

Fantastyczna Pani Doktor. Delikatna, dokładna, kulturalna i uprzejma. Pacjent ma wrażenie, że jego dobro przedkładane jest ponad wszystko.

lek. dent. Magdalena Czuk

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

bardzo dobry stomatolog! świetne podejście do pacjenta. odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. polecam
Opinia dodana przez: ilona

lek. dent. Bartłomiej Ryń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia"
Przedwiośnie 2
20-533 Lublin

Nigdy (a dość długo zyje) nie spotkałam się z takim podejściem, profesjonalizmem, zainteresowaniem i serdecznością, oraz zaangażowaniem jaki wykazuje cały zespół na czele z Panem doktorem. Przemili ludzie! Jedyny gabinet gdzie wchodzi sie z przyjemnością i bez lęku. Pełen kunszt. Czapki z głów 🙏❤
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Monika Furman-Strukowicz

"DENTAL" Przychodnia Stomatologiczna s.c. Bożena Dąbała, Jacek Dąbała
ulica Lwowska 6
20-128 Lublin

Cudowny lekarz. Miła sympatyczna a przede wszystkim profesjonalistka w każdym calu. Polecam w 100% !
Opinia dodana przez: Jacek
Serdecznie polecam. Szczególnie tym, którzy mają "obiekcje" przed wizytą u stomatologa. Miła, cierpliwa, a przede wszystkim, kompetentna.

lekarz Anna Dyja-Jarosz

Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

uprzejma, kompetentna, super podejście do pacjenta, wyjaśni każdą kwestię, godna polecenia

lekarz Lesław Sykut

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Przy tym ludzki, potrafi rozmawiać z pacjentem, jest życzliwy i pomocny. Skuteczny w stawianiu diagnozy, w czasie zabiegów i podczas operacji. Posiada duże doświadczenie i głęboką wiedzę medyczną. Ważne jest dla niego dobro pacjenta, jego samopoczucie i komfort. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i w ramach "pilnej interwencji" natychmiast skierował mnie do szpitala. Wykonał udaną operację, po której zyskałam nowe życie. Składam na jego ręce ...
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Elżbieta Wójcik

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin

Polecam!! Pani Ela jest naprawdę profesjonalistką. Mieliśmy duże problemy z naszym 3letnim synkiem, któremu bardzo wcześnie zaczeły psuć się ząbki. Był tylko jeden problem w domu owszem otworzył buzię aby zobaczyć co się tam dzieje ale u dentysty było stanowcze NIE piski i krzyki, byliśmy naprawde u wielu dentystów, aż natrafiliśmy na Panią Wójcik! Nasz syn nie tylko otworzył jej buzie ale również dał sobie ząbki rozwiercić i wyleczyć, opuchlizny ...

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny). Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel. Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Robert Zymon

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Polecam. Doskonały profesjonalista i praktyk. Ponad to ciepły ,troskliwy i pełen empatii CZŁOWIEK. DZIĘKUJEMY

lekarz Andrzej Ćwieluch

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "PERFEKT- DENT"
ulica Ułanów 1
20-554 Lublin

Bardzo dobry lekarz , polecam . Gdy tylko pojechalam szybko pomogl , bym mily i sluzyl pomocom o takich lekarzy teraz trudno . Polecam go !!!bardzo

lek. dent. Beata Banasiak

EsteDentic Beata Banasiak - Stomatolog
Pana Balcera 6B lokal U1a
20-631 Lublin

Pełen profesjonalizm. Nic dodać nic ująć.
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Beata Maniecka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Chęcińskiego Jana 2/5
20-839 Lublin

Jestem zadowolony miła atmosfera zbierałem się do dentysty 30 lqt aż trafiłem na odpowiedniego Gabinet dobrze wyposarzony

lek. dent. Anna Mickiewicz-Winnicka

ulica Czeremchowa 29
20-807 Lublin

Osoba bardzo cierpliwa i ma doskonałe podejście do dzieci. Mój syn po raz pierwszy pozwolił wyleczyć sobie zęba.
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Marek Urban

Chirurg ogólny, Urolog

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Byłam u wielu lekarzy urologów, przepisywano mi ciagle antybiotyki. Dopiero doktor Urban wiedział co mi jest , przeprowadził operacje i dzis jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, ze dokuczliwe objawy przeszły! Dziękuje!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Edyta Jakiewicz

NZOZ
Bajorek
Lublin

Polecam p.doktor z całego serca. Jesteśmy jej pacjentami od 15 lat z 3 dzieci . Jest wyrozumiałym sprcjalistą .
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Przemysław Marzec

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Urzędowska 15
20-727 Lublin

Doktor M. nie ma NfZ-tu.est bardzo dokładny co czasem przekłada sie na długość wizyty ale nie jest to duzy problem.Plombom robionym kilka lat temu do dziś nic nie dolega.Polecam.

lekarz Marek Krupa

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin

Lekarz godny polecenia , najlepszy na jakiego mogłam trafić,kompetentny,miły,odpowie pacjentowi na każde nawet najgorsze pytanie,człowiek o wielkim sercu i empatii. Gorąco polecam wszystkim serce na dłoni
Opinia dodana przez: Sylwia