lekarz Paweł Iberszer

Urolog

Bardzo dobry fachowiec, uprzejmy o bardzo dobrym podejściu do pacjenta.Niezwykle kontaktowy i wyrozumiały dla pacjenta

Super lekarz, człowiek. Nie sądziłam że można spotkać takiego lekarza a jednak można :) Myślałam że tacy lekarze to tylko w Leśnej górze

korzystałem z usług pana doktora około 20-lat temu był super(pobyt w szpitalu),od tamtej pory nie korzystałem z porad urologa nie było potrzeby.wdzięczny Dęblinianin.

Bardzo przyjemny i rzeczowy ,polecam ,byłem u niego dwa razy i jestem zadowolony.Nastawiłem sie na operacje ale podjęte leczenie daje efekty.

Swietny urolog .Wykonywal mi operacje prostatektomi.Wynik psa po operacji 0,003.Dobre trzymanie moczu.Marginesy ujemne.

dobry chirurg obrze operuje polecam wszystkim panom majacym problemy urologiczne

dobry chirurg obrze operuje polecam wszystkim panom majacym problemy
urologiczne