lekarz Grzegorz Borek

Chirurg naczyniowy

Bardzo miły i życzliwy lekarz. Doskonały specjalista, wie co robi i robi to z dużą pasją. Wreszcie znalazłam lekarza, który pomógł mi i zlikwidował żylaki na nogach. Polecam wszystkim :)

Polecam wszystkim :)

Bardzo dobry specjalista, wspaniały człowiek. Zoperował mi żylaki na obu nogach różnymi metodami, laserową i tradycyjną, w ramach NFZ. Polecam wszystkim.

Nie wiem skąd te wszystkie pochlebne opinie? Lekarz niemiły, zbywający pacjenta, wizyta trwała 2 minuty, nic nie powiedział, w żaden sposób nie pomógł. Po mojej reakcji łaskawie napisał skierowanie na USG. Strata czasu.

Zdecydowanie bardzo dobry specjalista.Kolejny raz sie o tym przekonałam.Efekty w postaci doskonale i precyzyjnie wykonanych operacji i zabiegów.Blizny prawie niewidoczne.Polecam tego lekarza.

Trafiłam do Pana Doktora ostatnio i muszę przyznać, że odbyta wizyta pozwoliła mi uspokoić się. Fachowo i rzetelnie Pan Doktor opisał mi chorobę i przebieg leczenia,jest bardzo miły.Poświęcił mi tyle ile czasu ile było potrzeba.Polecam.

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, rzetelny, znakomity lekarz i człowiek.

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, rzetelny, znakomity lekarz i człowiek.

Pan doktor podważa wcześniej postawione diagnozy innych specjalistów z tej dziedziny, nie jest sympatyczny potrafi wprost powiedzieć pacjentowi że nie powinien wymagać leczenia i poprawy z uwagi na wiek ponieważ osoby które przekroczyły siedemdziesiąty rok życia powinny być tego świadome.

Jest po prostu bardzo dobry w tym co robi a dotego bardzo przystojny

Jest po prostu bardzo dobry w tym co robi a dotego bardzo przystojny

Lekarz- kompetentny, wie co robi i potrafi pomóc Człowiek- miły, sympatyczny, wzbudza zaufanie Facet- ciacho ;)

Lekarz- kompetentny, wie co robi i potrafi pomóc
Człowiek- miły, sympatyczny, wzbudza zaufanie
Facet- ciacho ;)

Lekarz jakich mało! Świetny specjalista, wspaniały człowiek, zaangażowany w swoją pracę, bardzo dokładny i rzetelny, miły i zawsze uśmiechnięty przy tym bardzo przystojny. Jeśli już ktoś trafi do Niego znaczy że jest w dobrych rękach. Polecam bo takich lekarzy jest bardzo mało