Chirurg Naczyniowy Lublin

dr Zbigniew Kupis

Angiomedicus Centrum Flebologii Laseroterapii
Jana Pawła II 13 lok 10
20-086 Lublin

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu.
Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił.
Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Tomasz Zubilewicz

Klinika Chirurgii Plastycznej dr. Kuczyńskiego
Lublin ul. Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Właśnie jestem po zabiegu laserowego zamknięcia żyły odpiszczelowej profesor Zubilewicz jest znakomitym specjalistą ma profesjonalne podejscie do pacjenta jestem bardzo zadowolona😃
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Grzegorz Borek

Wojewódzki Szpital Kliniczny
al. Kraśnicka
Lublin

Bardzo miły i życzliwy lekarz. Doskonały specjalista, wie co robi i robi to z dużą pasją. Wreszcie znalazłam lekarza, który pomógł mi i zlikwidował żylaki na nogach.
Polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Irmina

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg plastyczny, Chirurg naczyniowy

Centrum Medyczne MEDICOS
Lublin ul.Onyksowa 12
Lublin

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata
Opinia dodana przez: renata

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego

dr n. med. Piotr Terlecki

Lublin

Wielkie podziękowania dla Pana doktora za pomyślną operację dzięki której mój ojciec wrócił do zdrowia.

Opinia dodana przez: Robert

prof. dr hab. n. med. Jacek Wroński

Chirurg naczyniowy, Angiolog

klinika chirurgii naczyń i angiologii

20-089 Lublin

Wspaniały człowiek ,wybitny specjalista ,solidny fachowiec ,kompetentny i przystępny gorąco polecam Robert Radom
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Mirosław Melaniuk

Gliniana 32
Lublin

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz!!
Mój szwagier cierpi na miażdżycę tętnic,17 lat temu miał operację na nogę, po tym czasie choroba znów dała o sobie znać w postaci tętniaka w pachwinie.Wezwano karetkę, która zawiozła go do Rzeszowskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej. Wykonano zabieg, który miał udrożnić tetnicę w tym celu wykonano 3 nacięcia na stopie, która niestety już nie była ukrwiona i po 3 dniach wypisano ze szpitala. Okazało ...

dr n. med. Marek Chrapko

Lublin

W stu procentach polecam tego lekarza wykonał mi bardzo szybko i sprawnie zabieg usunięcia żylaków . Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i wysłucha co kogo boli i martwi

lekarz Paweł Jóźwiakowski

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

moją wysoką ocenę tego doktora cichłbym umotywować przykładem mojej mamy. Zgłosiła się ona do dr Jóźwiakowksiego z uporczywymi żylakami. Był to dla niej problem nie tylko natury medycznej ale również estetyczny. Pan doktor wypisał leki i zaproponował pończochy bez uciskowe. Mama od pół roku jest pod jego kontrolą a efekt leczenia można zmierzyć "gołym okiem". Naprawdę fachowiec!

Chirurdzy naczyniowi w Lublinie