lekarz Wojciech Szlichtyng

Polecam serdecznie, zajął sie mna zarówno przy usunięciu polipa jak i przy prowadzeniu trudnej ciąży :)

Dr Szlichtyng jest kompetentnym lekarzem, godnym polecenia zarówno dla kobiet w ciąży, jak i poza nią. Jest uprzejmy, spokojnie tłumaczy i sprawia, że pacjentka czuje się komfortowo podczas badania. Najlepszy ginekolog w Świdniku.

Lekarz bardzo kompetentny, świetny specjalista. Bardzo dokładny i cierpliwy. Zawsze dla każdego ma czas. Okazywał mi zainteresowanie, czułam że jestem pod bardzo dobrą opieką. Do tego bardzo miły i kulturalny człowiek. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej i swój zawód wykonuje z powołania. Prowadził całą moją ciążę (zagrożoną) i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to wspaniały fachowiec, dzięki Panu Doktorowi urodziłam zdrowego i ślicznego synka. Pan Doktor jest rzetelny i z ogromną cierpliwością wyjaśniał mi wszystkie wątpliwości, które pojawiały się na poszczególnych etapach ciąży. Jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim.

Sprawia wrażenie, konkretnego, kompetentnego i zafascynowanego swoją profesją, czym wzbudził na tyle moje zaufanie, że poddałam się zabiegowi, któremu nie podołał i zakończył leczenie efektem totalnego bałaganu w moim organizmie. Rozmowa i przyznanie się do braku pomysłu na dalsze leczenie byłby wyrazem szacunku z Pana strony dla pacjentki jak i wykonywanego zawodu. Zignorował Pan moją prośbę jak i problem, który stał się poważniejszy, niż ten którego SAM się Pan podjął. Bez wyrazu szacunku, Anna M. z Łodzi

Bez wyrazu szacunku, Anna M. z Łodzi

Lekarz nie jest najgorszy. Z tym że ten ordynatorek nie jest uczciwy nie płacąc podatku VAT za swoje usługi powinien się wstydzić. Okrada nas wszystkich. Paragon powinien wystawiać za wykonana usługę każdy lekarz który wykonuje usługi prywatnie (poza NFZ-tem) i którego obrót roczny przekracza 20tys.zł. A on nie wystawia paragonu fiskalnego a robi taki obrót w 2 tygodnie. Oszust w białym kołnierzyku.

Dr. Szlichtyng,wzbudził Pan moje zaufanie przy pierwszej wizycie,jak i dał nadzieję,że nie praktykuje Pan SPYCHO-METODY Niestety,kolejne bez względu na to,czy prywatna,czy na NFZ wizytę u Pana odebieram,że jestem jako ,,zło konieczne,,.Oczywiście,że mogłabym zmienić ,tyle tylko,że akurat wizyta u lekarza Pana profesji to,nie wypad na zakupy.Podjął się Pan mojego problemu,a kiedy zaczynają się schody,wybrał Pan w/w metode.Co z Wami lekarzami się dzieje... Przerost formy nad treścią... Dlaczego? Nie potrafię pojąć. Też jestem po studiach ,również jestem w trakcie specjalizacji,pracuję z ludźmi i nie wyobrażam sobie traktować kogoś tak jak sama bym ...

Niestety,kolejne bez względu na to,czy prywatna,czy na NFZ wizytę u Pana odebieram,że jestem jako ,,zło konieczne,,.Oczywiście,że mogłabym zmienić ,tyle tylko,że akurat wizyta u lekarza Pana profesji to,nie wypad na zakupy.Podjął się Pan mojego problemu,a kiedy zaczynają się schody,wybrał Pan w/w metode.Co z Wami lekarzami się dzieje... Przerost formy nad treścią... Dlaczego? Nie potrafię pojąć. Też jestem po studiach ,również jestem w trakcie specjalizacji,pracuję z ludźmi i nie wyobrażam sobie traktować kogoś tak jak sama bym nie chcała.

Kompetentny, uprzejmy i uczciwy!!! Absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń!!!

Kompetentny, uprzejmy i uczciwy!!! Absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń!!!

Dr Szlichtyng - chadzałam w ciąży. Zdanie podzielone i to bardzo skrajnie. W gabinecie prywatnym dr jest bardzo miły, uprzejmy, sypnie nawet jakimś żarcikiem a nawet wysłucha! Wszystko chyba po to, by zrekompensować czas oczekiwania na wizytę, który zazwyczaj przychodzi ok. 3 godzin po umówionej. A jeżeli ciężarna "tylko na usg" może przedłużyć się nawet do godzin północnych. Za to promocja - jeżeli lekarz prywanie prowadzi Twoją ciążę i u niego wykonujesz wszystkie badania - zwolnienie z pracy gwarantowane. W przychodni publicznej - pierwszeństwo koleżanki - rzecz jasna. Wchodząc do gabinetu odnosi się wrażenie, że ups! przeszkadzasz. Doktor nieobecny, w papierkach, popija kawę, ni dzień dobry ni nic. Po chwili przychodzi czas na uwagę, lekko podkrążone oczy kierują się w przestrzeń. Dolegliwości w ciąży? Oczywiście pacjentka przesadza, pieści się ze sobą i kombinuje. Praca? Do ostatniego miesiąca, nawet fizyczna i nawet w ciąży zagrożonej. Bo ciąża zagrożona się staje, gdy łóżka na oddziale ginekologicznym puste - usg można zrobić, badania, poleżeć. Ale jak skład pełny - pracuj kobieto, nie ma co w domu siedzieć. Masz skurcze w 27 miesiącu? Wymyślasz. Taką własnie sytuacje miałam ja. Dostałam w pracy (fizycznej) skurczy i zgłosiłam się do dr. Sprawę zbagatelizował, twierdząc, że to macica się rozciąga (do tej pory się rozciągała troszkę z mniejszym bólem i nie gięło mnie w pół). Moje próby tłumaczenia skończyły się tylko wykładem na temat tego, jak teraz wszystkie kobiety kombinują. I co? Pare tygodni później niemal urodziłam! W 28 tygodniu! Trafiłam do szpitala i tam zatrzymano akcję porodową. W szpitalu spędziłam 3 tygodnie na podtrzymaniu ciąży. Bo tak oczywiście migałam się od pracy. Lekarz ogólnie jest delikatny, tłumaczy wszystko powoli (chodź ma się wrażenie że za raz zaśnie) ale jest przepełniony błędnymi przekonaniami na temat pacjentek. W ciąży polecam tylko prywatnie, ale proszę przygotować się na wielogodzinne siedzenie w poczekalni i wziąć ze sobą prowiant ;)

super lekarz dzięki niemu żyje moje dziecko w odpowiedniej chwili zlecił i wykonał cesarskie cięcie teraz prowadzi mojądrugą ciążę i niemam zastrzeżeń

Byłam u Doktora po raz pierwszy-druga ciąża.Bardzo uprzejmy,miły odpowiedzial na wszystkie pytania,badanie bardzo delikatne(mam porownanie z innymi lekarzami).Naprawde jestem pod wielkim wrazeniem ,że taki lekarz może istniec.Polecam wszystkim kobietkom.