lekarz Wojciech Szlichtyng

super lekarz ! Pacjentke traktuje jak przyjaciolke jest godny zaufania dokladny i bardzo uprzejmy Juz dwa razy mialam przyjemnosc rodzic pod jego opieka w Swidniku choc pochodze z bilgoraja Polecam wszystkim paniom !!!!!!!!!!! Z nim porod - to pikus !

nie znam bardziej kompetentnego i godnego polecenia lekarza.potrafi podejmować najbardziej trafne decyzje w niemalże ulamku sekundy.uratował życie mojemu synkowi....to dla każdej mamy bezcenne.dziękuję Panie Doktorze.ania.

Straaaaaaasznie długie kolejki przed gabinetem prywatnym, nawet do pierwszej w nocy.To jest właściwie jedyny minus, szczególnie jeśli się czeka z 8-miesięcznym brzuchem przed sobą, lub noworodkiem w domu, czekającym na karmienie. Ale lekarz godny polecenia za swoją fachowość, wiedzę, rzetelność i uprzejmość oraz wysoką kulturę wobec pacjentki. Byłam zadowolona z opieki.

super lekarz nie poszła bym do innego polecam

super lekarz nie poszła bym do innego
polecam

Cudowny lekarz! Posiada ogromną wiedzę, jest miły i troskliwy. Pomógł mi donosić ciążę, później zajął się porodem, a już jak wyszłam ze szpitala to nawet zadzwonił do mnie i zapytał się jak się czuję ja i moje maleństwo co mnie bardzo miło zaskoczyło:) naprawdę bardzo polecam pana doktora. Oby jak najwięcej takich specjalistów!!!

Świetny fachowiec !!! Ppoświęca tyle czasu pacjentce ile potrzeba. Posiada olbrzymią wiedzę i chęci by się nią z pacjentką podzielić. Jest taktowny i konkretny!!!

Jak najbardziej polecam! Najlepszy lekarz jakiego znam!!

Jak najbardziej polecam! Najlepszy lekarz jakiego znam!!

Ja chodziłam do Lekarza Wojciecha Szlichtynga będąc w ciąży bliźniaczej :-)Jest to człowiek godny zaufania, super specjalista, w 100% spełniający oczekiwania. Zdecydowanie polecam wszystkim Świdniczankom!!!Nie bójcie się kolejek przed gabinetem, poczekajcie bo warto, lepszego specjalisty w Świdniku nie znajdziecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja miałam cesarkę w kwietniu 2008 i właśnie dr Wojciech się mną zajął. Jestem bardzo zadowolona i polecam go wszystkim!!!!!

Kompetentny, godny zaufania lekarz. Bardzo dokładny, wnikliwy. Podobno rodzenie z nim to pestka :) mam taka nadzieję. Jedyny minus to kolejki pań przed Jego gabinetem, nawet do 1 w nocy.