Lekarze Świdnik

lekarz Anna Panas-Wójcik

21-040 Świdnik

Ja i moja żona mieliśmy tą wątpliwą przyjemność, spotkać tą lekarkę chwilę po narodzinach naszej córeczki. Jako neonatolog (jest ona nie tylko pediatrą) oceniała stan naszego nowo narodzonego dziecka. Już chwilę po porodzie słyszeliśmy od niej chamskie teksty. Cytaty są zbędne. Było to bardzo nieprzyjemne, gdyż żona miała ciężki poród i zamiast odpoczywać i wziąć kilka głębszych wdechów po wyczerpujących parciach, denerwowała się przez tą lekarkę. Psuje ona opinię i ...
Opinia dodana przez: Sylwester
Jest to czlowiek prawdziwy, dlatego potrzebno umieć opowiadać o wszystkim tak jak jest. Ma swoje podejście do analizy sytuacji, które mi pomogło najbardziej wśród wszystkich innych lekarzy. Także potrzebno pamiętać że jest to Psychiatra a nie Psychologa.
Opinia dodana przez: Mir

lekarz Alicja Walczyk

Alergolog, Pediatra

Wrzosowa 7
Świdnik

Z Panią doktor nie ma żadnego dialogu. Bez badania dziecka wie lepiej. Żadnego wywiadu z rodzicem. Przerywa i kwestionuje każde zdanie. Kiedy powiedziałam że dziecko ma wysypkę po mleku (4 latek) usłyszałam że w tym wieku mleko nie uczula. Bez oglądania skóry dziecka. I że odstawiając mu mleko sama zrobiłam mu nietolerancję i w przyszłości pozbawiam go kawy z mlekiem.... Zatkało mnie. Syn ma także uczulenie na pyłki. Kiedy powiedziałam ...

lek. dent. Beata Bednarczyk

Racławicka 1
21-040 Świdnik

Kompletny brak budowania relacji interpersonalnych, lekarka niemiła, nieuprzejma, oceniająca w sposób mało taktowany. Nie polecam.

lekarz Jan Jabłoński

Lekarz medycyny pracy

ulica Racławicka 15D
21-040 Świdnik

Pan doktor to bardzo kompetentny lekarz. Pokierował na dalsze badania. Jest bardzo sumienny i dokładny. Jest lekarzem z powołania. Wykazuje się wielką cierpliwością do pacjenta. Polecam!

lekarz Jadwiga Pantoł

Neurolog

21-040 Świdnik

Pani Doktor bardzo mało tłumaczy nt choroby, właściwie nic praktycznie nie wyjaśnia, jak się zada pytanie to mówi że nie może się skupić bo coś pisze. Nie porozmawia się z Nią na temat choroby, niestety, dlatego nie mogę polecić. Niczego się nie można dowiedzieć. Człowiek czuje się dziwnie spięty, tylko się siedzi, brak interakcji.

dr n. med. Jakub Chodorowski

Dermatolog

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej "Vena" Poradnia dermatologiczna
21-040 Świdnik

Byliśmy z dzieckiem na kontroli dermatologicznej. Lekarz obejrzał dziecko i się zaczęło najciekawsze: - Lekarz zaczął mówić coś od rzeczy o rakach, czerniakach i zmianach naskórnych; - Mówił mało zrozumiale motał się w tym co opisuje - Zaczął opisywać jakieś przypadki zupełnie nie zwiazane z naszą wizytą - pokładał się na biurku jak by był pod wpływem jakichś środków lub alko. - Na koniec sam musiałem wyciągnąć od niego czy ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grażyna Bieńko-Baka

21-040 Świdnik

Wrażenia ideantyczne jak opinia wyżej. Pani doktor bardzo nieuprzejma, zwraca się na ,,ty", przy zapytaniu o to co widać, odpowiada z poirytowaniem, że nie wie i się na tym nie zna. To dlatego wykonuje USG?! Podczas badania bardzo wyraźnie wyraża niezadowolenie że z takim problemem tu przychodzę. Ostatecznie w opisie badania pojawił się istotny bład- pani doktor pomyliła strony. Bardzo odradzam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wiesław Lipa

Internista, Kardiolog

ul. Zuchów 20
21-040 Świdnik

Pierwsza a zarazem ostatnia wizyta u Pana Lipy nerwowa, pretensjonalne podejście do pacjenta, brak życzliwość a kropka nad i to wprowadzenie w błąd z wystawianiem zwolnienia lekarskiego co powoduje czterodniowa nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy. Odradzam tego Pana dla dobrego samopoczucia.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Artur Lebiedowicz

Neurolog

21-040 Świdnik

Miałem z tym człowiekiem do czynienia tylko raz w szpitalu wojewódzkim w Bielsku-Białej Zrobił na mnie bardzo nie sympatyczne wrażenie . Zachowywał się tak jakby to że musi się ''użerać'' z pacjentami było dla niego jakąś karą boską . Jakby to On był cierpiętnikiem a nie Ci pacjenci .
Opinia dodana przez: rxr

lekarz Danuta Wiraszka

Anestezjolog

21-040 Świdnik

Wredna na potęgę. Krzyczy straszy pacjentów komplikacjami. Zdecydowanie nie polecam kontaktu z tą Panią. Raczej powinna pracować w zoo tam gdzie do ludzi nie trzeba sie odzywać.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wanda Szczepaniak

Lekarz medycyny pracy

21-040 Świdnik

Nieuprzejma i okropna Pani, sprawia wrażenie, ze wykonywany przez nią zawód jest karą. Nie polecam!

lek. dent. Ewa Krochmalska

Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARETE Stomatologia Paweł Załęski
ulica St.Wyszyńskiego 53
21-040 Świdnik

Nie polecam. Pani doktor nie informuje o wszystkich kosztach. Po 2latach noszenia aparatu i zdjęciu go- zęby krzywe. Ogromne pieniądze wrzucone w błoto. Przyjmuje w kilku miejscach i widzę że opinie podobne. Podejscis do pacjenta fajatlne, większość pracy robią za na inni. A i tak nawet to co ma zrobić sama to robi źle. I do tego wizyty kontrolne w różnych cenach . W zależności od jej nastroju. Najgorszy specjalista ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Diana Mazurek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień
ulica Leśmiana 4
21-040 Świdnik

Niesympatyczna lekarka. Niemiła w kontakcie. W szpitalu publicznym nie chce udzielać informacji rodzinie o stanie pacjenta.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Górska-Ciseł