lekarz Grażyna Bieńko-Baka

1,3

Tak jak pisali poprzednicy, tej pani należy się już emerytura, nie ogarnia ani systemu ani badania kopiować poprzedni opis USG też potrafię i też mogę w takim razie robić USG zero tłumaczenia, ogólnie polecam emeryture tej pani.

Wrażenia ideantyczne jak opinia wyżej. Pani doktor bardzo nieuprzejma, zwraca się na ,,ty", przy zapytaniu o to co widać, odpowiada z poirytowaniem, że nie wie i się na tym nie zna. To dlatego wykonuje USG?! Podczas badania bardzo wyraźnie wyraża niezadowolenie że z takim problemem tu przychodzę. Ostatecznie w opisie badania pojawił się istotny bład- pani doktor pomyliła strony. Bardzo odradzam.

Pani doktor wykazała brak szacunku do mnie jako do młodej pacjentki (28lat). Odnosiła się do mnie na "ty" i mówiła do mnie "dziecko", przy okazji umoralniając że każda wzmianka o jakimkolwiek doktorze musi być podkreślona tytułowaniem go. Ostro zwróciła uwagę gdy mówiąc o pewnej pani doktor kolejny raz w zdaniu nie użyłam tytułu tylko zaimka osobowego. Zarzuciła mi przez to brak szacunku i zaczęła wypytywać o mój wiek i wykształcenie. Nie chciała udzielić mi informacji dotyczących samego badania usg, gdy zapytałam czy może powiedzieć czy guzek który mam to coś poważnego, odesłała mnie do P doktor tłumacząc że ona jest tylko od oglądania obrazków. Podsumowując była to bardzo niemiła wizyta.