Lekarze Świdnik

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Pani Doktor jest przede wszystkim wybitnym specjalistą, który dba o swojego pacjenta, nie odmawia pomocy. Profesjonalizm i życzliwość to główne atuty.
Polecam wizyty w gabinecie Pani Doktor
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Wojciech Szlichtyng

Mawo s.c.
Świdnik ul. Ratajczaka
21-040 Świdnik

Dr Szlichtyng - chadzałam w ciąży. Zdanie podzielone i to bardzo skrajnie. W gabinecie prywatnym dr jest bardzo miły, uprzejmy, sypnie nawet jakimś żarcikiem a nawet wysłucha! Wszystko chyba po to, by zrekompensować czas oczekiwania na wizytę, który zazwyczaj przychodzi ok. 3 godzin po umówionej. A jeżeli ciężarna "tylko na usg" może przedłużyć się nawet do godzin północnych. Za to promocja - jeżeli lekarz prywanie prowadzi Twoją ciążę i u ...

lekarz Jan Kowalczyk

Ginekolog

21-040 Świdnik

polecam naprawdę solidnie zajmuje się klientem, uczciwy ,miły, spokojny godny zaufania i polecenia, prawdziwy lekarz

lekarz Alicja Walczyk

Alergolog, Pediatra

Wrzosowa 7
Świdnik

Zdecydowanie NIE POLECAM doktor, jest nie ma wystarczających kompetencji żeby leczyć jednak co gorsze jej zachowanie i podejście do leczonego dziecka i rodzica jest oburzające! Kąśliwe uwagi i komentarze do wychowania dziecka, szarpanie maluszka który płacze bo ta krzyczy, złośliwość na każdym kroku. Do tej pory nie natrafiłam na takiego lekarza i odradzam, a informacja ze ta doktor przyjmuje prywatnie i ma jakichkolwiek pacjentów-pomyłka.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Racławicka 1 lok. 8
21-040 Świdnik

Osobiście mogę zaświadczyć podpisując się z imienia i nazwiska że te negatywne opinie o panu Wojciechu nie są zmyślone ani sfabrykowane, to raczej opinia kolegi Tomasz należy do jakiegoś pracownika Adentu który wybiela swojego podwładnego który u niego pracuje - kto normalny nazywa stomatologa doktorem? Bardzo pochwalny ten komentarz, aż czuć że ktoś go zmyślił.

Co do samego stomatologa który ma tutaj profil, to wystarczy że opiszę swoją ...
Opinia dodana przez: Marcin Golecki

lekarz Piotr Poznański

Neurolog

21-040 Świdnik

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny o wysokiej kulturze osobistej. Wszystko wytłumaczone wielokrotnie i tak jak należy. Wszystkiego dobrego Panie doktorze i wytrwałości w Pańskiej trudnej i niejednokrotnie niewdzięcznej posłudze. Pacjentaka.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Hanna Zakrzewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

21-040 Świdnik

Na swojej drodze spotkałam wielu ginekologów i z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią dr. Zakrzewską. Zawsze miała dla mnie czas, wysłuchała, wpisała co trzeba a leczenie zawsze trafione. Prowadziła moje 3 ciąże i naprawdę czułam sie zaopiekowana po mimo, że ciąże były zagrożone. Jednym słowem jest to lekarz godny zaufania i dziękuję Pani dr. za okazane serce.

lekarz Janusz Sikora

Poradnia K i szpital

Świdnik

Polecam . Pan doktor kompetentny, wszystko tłumaczy , nie ocenia człowieka tylko stara się pomóc a przy tym bardzo sympatyczny i uśmiechnięty.
Opinia dodana przez: Ewa

Renata Kasprzak

Pediatra

PLR Brzeziny I

Świdnik

Lekarz jak najbardziej godny polecenia,chodzę do niej od lat i nigdy się nie zawiodłam.Większość mojej rodziny również jest zadowolona z wizyt u Pani Doktor.Miła,konkretna i kompetentna.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Anna Panas-Wójcik

Pediatra

21-040 Świdnik

Ja i moja żona mieliśmy tą wątpliwą przyjemność, spotkać tą lekarkę chwilę po narodzinach naszej córeczki. Jako neonatolog (jest ona nie tylko pediatrą) oceniała stan naszego nowo narodzonego dziecka. Już chwilę po porodzie słyszeliśmy od niej chamskie teksty. Cytaty są zbędne. Było to bardzo nieprzyjemne, gdyż żona miała ciężki poród i zamiast odpoczywać i wziąć kilka głębszych wdechów po wyczerpujących parciach, denerwowała się przez tą lekarkę. Psuje ona opinię i ...
Opinia dodana przez: Sylwester