lekarz Jan Jabłoński

Lekarz medycyny pracy

1,4

Ten lekarz to jakaś kpina. Podważa kompetencje innych lekarzy, robi wielkie problemy z podbiciem badań do pracy choćby przez podwyższone ciśnienie. 3 dni musiałem prosić się o zaświadczenie bo stwierdził że mam wysokie ciśnienie (145/90), nie przyjmuje do wiadomości że człowiek lata od pokoju do pokoju z partetu aż na 3 piętro robiąc badania. W warunkach spoczynku bez stresu ciśnienie mam 135/85.

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Próbował mi wmówić że mam nadciśnienie. Nie chciał wydać zaświadczenia do pracy a jak w końcu powiedziałem że zgłoszę sprawę wyżej to z łaską wydał na 1 rok. Nie polecam tego lekarza.

Ludzie omijajcie tego lekarza szerokim łukiem. Facet oderwany od rzeczywistości. Przez podwyższone ciśnienie w jego gabinecie badania podbił mi tylko na 1 rok. Mam 40 lat i jeszcze nie spotkałem się z tak aroganckim i chamskim lekarzem medycyny pracy.

Miałem to samo. Wmawiał mi że mam nadciśnienie i nie chciał podbić badań. Przez dwa tygodnie monitorowania ciśnienia okazało się że średnio mam 137/86. Wszystko w normie tylko on aby widział problem.

Ten lekarz to jakaś pomyłka. Cham i burak. Zero tolerancji i uprzejmości. Robi straszne problemy z niczego. Nikt nie chce wchodzić do niego do gabinetu.