dr n. med. Maciej Skrzypczak

Ginekolog

Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza innym pacjentkom. Pan Maciej sprawował nade mną opiekę jeszcze przed ciążą, jak i w jej czasie. Charakteryzuje go indywidualne podejście do pacjenta i pewne poświęcenie oraz uprzejmość. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego cięcia ciesarskiego, zostało wykonane bardzo starannie. Jestem również zadowolona z opieki w szpitalu, pan doktor zawsze zaglądał na salę by upewnić się, czy wszystko jest w porządku. Bardzo dobrze czułam się w jego gabinecie, byłam także spokojna przez całą ciążę dzięki temu, że ja i moje dziecko mieliśmy tak dobrą opiekę medyczną. Polecam jeszcze raz.

Staraliśmy sie o potomka 5lat dając zarobić parunastu ginekologom którzy nie zdziałali nic, tracąc już powoli nadzieje...Pan Maciej w zaledwie trzy wizyty+kompleksowe badania postawił diagnoze przepisał leki a dzisiaj już w trójkę cieszymy sie każdym nowym dniem :) najlepszy lekarz jaki mógł nam sie wyśnić... Jego podejście w szpitalu również oceniam na 5 gwiazdek! DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE :)

Jego podejście w szpitalu również oceniam na 5 gwiazdek!

DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE :)

Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo troskliwy, zainteresowany i pełen empatii, a przy tym niesłychanie sympatyczny. Pan doktor prowadził moja ciązę i dzięki niemu wszystko przebiegło bez komplikacji - również poród siłami natury, zakończony jednak cc. W szpitalu odwiedzał mnie codziennie i interesował się moim stanem zdrowia. Zawsze mogłam i mogę na Pana doktora liczyć i w razie potrzeby zadać nurtujące mnie pytania czy też zadzwonić. Polecam z całego serca.

Przewspaniały lekarz, bardzo pogodny człowiek. Dr prowadził moja drugą ciąże i po raz kolejny się nie zawiodłam, jest po prostu niezawodny. Wszystkiego pilnuje i bardzo dba o pacjentki,nawet po porodzie przychodził na oddział zobaczyc, zapytać jak samopoczucie. Lekarz godny polecenia, oby więcej było takich lekarzy.

Bardzo kompetentny lekarz,pogodny i zawsze optymistycznie nastawiony. Osobiscie bardzo miło wspominam ciążę pod jego nadzorem,mimo że opiekował sie mna od 5 miesiaca to i tak zawsze mogłam na niego liczyć. W szpitalu nigdy nie przeszedł obok mnie obojętnie,zawsze dostepny o każdej porze dnia. Paniom z Chełma chcącym rodzić w Lublinie polecam. Pozdrawiam.

Wizyta u tak uprzejmego i kompetentnego lekarza to przyjemność. Godny zaufania ginekolog, dla którego zdrowie pacjentki jest najważniejsze.Polecam wszystkim paniom szukającym profesjonalisty pod każdym względem.Zarówno w gabinecie prywatnym (Chełm,ul Mickiewicza 22) jak i na oddziale ginekologii w klinice na Jaczewskiego w Lublinie dr Skrzypczak troszczy się o pacjentki z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem.Trafiłam do dr Macieja Skrzypczaka z polecenia koleżanki i na pewno zostanę w dalszym ciągu Jego pacjentką

Wspaniały, kompetentny i niezwykle życzliwy lekarz. Już kilkanaście moich znajomych z mojego polecenia korzysta z opieki Pana Dr i jestem przekonana- wiem na 100%, że równie pozytywną opinię mogą wyrazić:) Pozdrawiam serdecznie Pana dr i gorąco polecam Wszystkim Paniom tak wspaniałego Specjalistę:)

Polecam tego lekarza, uprzejmy, kompetentny, poświęca tyle czasu ile trzeba, zleca niezbędne badania, tłumaczy chorobę i leczenie

Świetne podejście do pacjentki, prawdziwa troska i zainteresowanie stanem zdrowia i samopoczuciem, a nie mechaniczne badanie. Kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczy, zdrowe podejscie do zawodu. Pacjentka czuję się komfortowo w podczas niekomfortowych badań.

Bardzo mily i konkretny lekarz bardzo polecam ,moja ciaze poprowadzil super po czy w szpitalu tez sie interesowal czy wszystko ok chociaz to nie jego oddzial .Jedyny minus to to ze nie ma w gabinecie usg wiec odsyla gdzie indziej, pozatym jak najbardziej polecam